Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

LBank, IDNFT’nin Sergisine Katıldı!

Paylaş

LBank, Endonezya’nın en büyük kripto fuarlarından biri olan Jakarta’daki IDNFT Academy Minting NFT sergisine katılmıştır. Sergi, blok zinciri projelerinin bir araya gelmesi ve sağlanan çeşitli hizmetleri sergilemesi için buluşma yeridir. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

LBank, Platformunu Bir Uzman Grubuna Sunuyor

Etkinlik oldukça kalabalık bir grubu bir araya getirdi. Dünyanın dört bir yanından geliştiriciler, kripto para yatırımcıları, etkileyiciler, kilit karar vericiler ve fon yöneticileri Endonezya’da bulunmaları için seyahat ettiler. İkonik kripto para birimi değişim platformu, hayranlar ve katılımcılarla etkileşim kurma fırsatı buldu. Ekip, herkesle tanışmak, LBank’ın ne olduğu ve uygulamasının nasıl kullanılacağı hakkında konuşmak için zaman ayırdı.

Ertesi hafta LBank Endonezya, LBank müşterilerini ve Endonezya topluluğunu kripto para birimleriyle blok zinciri teknolojisinin çeşitli uygulamaları hakkında eğitmek için Öğren ve Kazan adlı bir kampanya başlattı. LBank Endonezya, kullanıcılarına kripto para birimleri konusunda eğitime erişim sağlamasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca bir haftalık bir “Öğren ve Kazan” testi düzenleyerek girişimi eğlenceli hale getiriyor.

Eğitim programı acemiler için oluşturulmuştur ve platformun ana özellikleri hakkında tanıtım eğitimi sunmaktadır. Ayrıca kripto para birimlerinin nasıl çalıştığı ve bunların LBank’ta nasıl alınıp satılacağı hakkında bazı temel fikirler sunar.

TradeExpo’ya Katılım

Daha önce 18 Ekim’de borsa TradeExpo’yu ziyaret etmişti. LBank, kripto para piyasasındaki son gelişmelerle ilgili etkileşimli masa toplantıları ve resmi olmayan tartışmalar düzenledi. Bu vesileyle, önde gelen blok zinciri uzmanları tarafından açılış konuşmaları yapılmıştır. Ayrıca ticaret fuarı karşılama partileri, eğitici dersler vb. gibi çeşitli etkinliklere de yer verdi. Genel olarak piyasada, katılımcıları nasıl başlayacakları konusunda bilgilendirerek bu programda iyi iletişim ağı kurmayı başardı.

LBank Labs, Gelişmekte Olan Ülkelerde Bölgesel Büyüme İçin Kaynak Yaratmayı Hedefliyor

Afrika kıtası, blok zinciri geliştirme için kullanılmayan büyük potansiyele sahip bölgelerden biridir. LBank Labs bunu anlıyor ve şimdi yeni bir üye olan Czhang’ın gelişiyle dünyaya bakıyor. Gerçekten de Czhang şu anda Kuzey Afrika’da bir dizi ülkeyi geziyor. LBank Labs’ın bir temsilcisi olarak, Kasım ayı boyunca birkaç potansiyel Afrikalı ortakla da görüşecek.

Czhang, blok zinciri benimseme açısından geleceğin Afrika’da olduğuna inandığını söyledi. Bu nedenle LBank Labs, bölgesel toplulukları güçlendirmeyi ve yerel girişimlere ihtiyaç duydukları desteği vermeyi amaçlamaktadır.

Ayrıca Nijerya, Gana, Tunus ve diğer MENA ülkelerindeki topluluk yöneticileriyle firma bir süredir bölgede eğitim girişimlerini destekliyor. Bir LBank Labs temsilcisi için Afrika ülkeleri çeşitlidir. Bu nedenle kıtada ve diğer her yerde blok zincirinin büyümesi için eğitim şarttır. İnsanlara, bunu yapacak araçlar verildiğinde blok zinciri teknolojisinin neden oyunun kurallarını değiştiren bir yenilik olduğunu daha iyi anlayacaklarını söylüyor.

LBank Hakkında

Şirket, Bitcoin ve diğer dijital para birimlerini satın almak, satmak ve depolamak için iyi bilinen bir kripto para piyasasıdır. 2015 yılında kurulan, yedi milyondan fazla üyesine düşük işlem oranları ve güvenli bir değişim platformu sunmaktadır. Sitede 149’dan fazla itibari para birimi ve 800’den fazla işlem çifti desteklenmektedir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...