Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Lazy Lions NFT Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

Lazy Lions NFT koleksiyonu, 160’tan fazla olası özellikten programlı olarak 10 bin aslandan oluşan bir koleksiyondur. Buna çeşitli giysiler, yeleler, ifadeler ve daha fazlası dahildir. Tembel Yavrular bu ay yolculuğa çıkarken, işte bu koleksiyon hakkında bilmeniz gereken her şey.

Lazy Lions NFT Nedir?

2021’de piyasaya sürülen Lazy Lions, 5 saat içinde tükenmiştir. Ayrıca birçok başarılı işbirliğine tanık oldu. Elbette, bununla ilgili bir şey var değil mi? Haberin yapıldığı esnada, NFT’lerin taban fiyatı 0,8 ETH ve işlem hacmi 28,9 bin ETH’dir. 5.1 aslan sahibi var, ancak genel topluluk delicesine büyük, yakında 200 bin üyeye ulaşacağı öngörülmekte. Bu topluluk, Jake Paul, John Terry, Seth Curry ve diğer birçok ünlünün beğenisini almaktadır.

Blockchain Medya PTY LTD. bu projenin arkasındaki ekip. Koleksiyon, Krallar ve Kraliçeler olarak bilinen ve Özel Ada’da özgürce dolaşan bir grup aslanı içeriyor. NFT alanında zenginleştiklerinden beri, bu gizli adada rahatlarlar. Cabana barda içecekler, spor salonu, alışveriş merkezi, kaplıcalar, hamaklar ve özel bir adada istediğiniz diğer harika şeyler var. Lazy Lions NFT sahipleri bir süre önce bir Bungalov uçağı aldı ve 1.500 ek bungalov halka açık satışa sunulmakta. Bunlar, esasen, sahiplerinin aslanlarını ve diğer NFT’lerini sergilemeleri için sosyal medya afişleridir.

Açıkça, Özel Ada’ya gelen bir sürü şey var. Ekip, yol haritasıyla ilgili herhangi bir detay açıklamadı. En iyi tahminimi yapacak olursak, işte başınıza gelebilecek şeyler… NBA Sacramento Kings ortaklığından sonra, yakında basketbolla ilgili daha fazla iş birliği beklemekteyiz. Daha fazla eylem görmesi gereken diğer ortaklıklar arasında Coinbase ve Chainlink ortaklıkları yer alıyor.

Metaverse ile ilgili olarak, aslanlar, ekip araziyi geliştirmeye devam eder etmez The Sandbox’ta rahatlayabilecektir. Topluluk hızla genişledikçe, yakın gelecekte bir DAO’nun tanıtılacağını da görüyoruz. Ekip, Lazy Cubs’ın Mayıs 2022’de yayınlanacağını tekrar doğruladı. Discord ve diğer işbirlikleri aracılığıyla hala aktif olarak izin verilenler listesinde yer veriyorlar. Tüm Lazy Lions sahipleri ücretsiz bir Lazy Cubs NFT alacak ve fotoğraf yakında dağıtılacak. Aslanı olmayan Bungalov sahipleri de nihayet ve resmi olarak kulübe girmek için izin verilenler listesinde yer alacaklar.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...