Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Lazy Lions NFT Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

Lazy Lions NFT koleksiyonu, 160’tan fazla olası özellikten programlı olarak 10 bin aslandan oluşan bir koleksiyondur. Buna çeşitli giysiler, yeleler, ifadeler ve daha fazlası dahildir. Tembel Yavrular bu ay yolculuğa çıkarken, işte bu koleksiyon hakkında bilmeniz gereken her şey.

Lazy Lions NFT Nedir?

2021’de piyasaya sürülen Lazy Lions, 5 saat içinde tükenmiştir. Ayrıca birçok başarılı işbirliğine tanık oldu. Elbette, bununla ilgili bir şey var değil mi? Haberin yapıldığı esnada, NFT’lerin taban fiyatı 0,8 ETH ve işlem hacmi 28,9 bin ETH’dir. 5.1 aslan sahibi var, ancak genel topluluk delicesine büyük, yakında 200 bin üyeye ulaşacağı öngörülmekte. Bu topluluk, Jake Paul, John Terry, Seth Curry ve diğer birçok ünlünün beğenisini almaktadır.

Blockchain Medya PTY LTD. bu projenin arkasındaki ekip. Koleksiyon, Krallar ve Kraliçeler olarak bilinen ve Özel Ada’da özgürce dolaşan bir grup aslanı içeriyor. NFT alanında zenginleştiklerinden beri, bu gizli adada rahatlarlar. Cabana barda içecekler, spor salonu, alışveriş merkezi, kaplıcalar, hamaklar ve özel bir adada istediğiniz diğer harika şeyler var. Lazy Lions NFT sahipleri bir süre önce bir Bungalov uçağı aldı ve 1.500 ek bungalov halka açık satışa sunulmakta. Bunlar, esasen, sahiplerinin aslanlarını ve diğer NFT’lerini sergilemeleri için sosyal medya afişleridir.

Açıkça, Özel Ada’ya gelen bir sürü şey var. Ekip, yol haritasıyla ilgili herhangi bir detay açıklamadı. En iyi tahminimi yapacak olursak, işte başınıza gelebilecek şeyler… NBA Sacramento Kings ortaklığından sonra, yakında basketbolla ilgili daha fazla iş birliği beklemekteyiz. Daha fazla eylem görmesi gereken diğer ortaklıklar arasında Coinbase ve Chainlink ortaklıkları yer alıyor.

Metaverse ile ilgili olarak, aslanlar, ekip araziyi geliştirmeye devam eder etmez The Sandbox’ta rahatlayabilecektir. Topluluk hızla genişledikçe, yakın gelecekte bir DAO’nun tanıtılacağını da görüyoruz. Ekip, Lazy Cubs’ın Mayıs 2022’de yayınlanacağını tekrar doğruladı. Discord ve diğer işbirlikleri aracılığıyla hala aktif olarak izin verilenler listesinde yer veriyorlar. Tüm Lazy Lions sahipleri ücretsiz bir Lazy Cubs NFT alacak ve fotoğraf yakında dağıtılacak. Aslanı olmayan Bungalov sahipleri de nihayet ve resmi olarak kulübe girmek için izin verilenler listesinde yer alacaklar.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...