Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Lazy Lions Nedir?

Paylaş

Lazy Lions Nedir? Nasıl Alınır?

Ethereum Blockchain üzerinde çalışan Lazy Lions, 10 bin adet benzersiz aslan NFT’sini içeren bir koleksiyondur. Bu makalede Lazy Lions nedir, ne sunar, nasıl alınır gibi merak edilen soruları yanıtlayacağız. NFXhaber olarak, sizin için araştırdık. Gelin projeyi birlikte inceleyelim.

Lazy Lions nedir?

Lazy Lions, Ethereum Blockchain üzerinde çalışan ve 10 bin adet aslandan oluşan bir NFT koleksiyonudur. Her “tembel aslan” NFT’si benzersizdir ve NFT’ler giyim, yele, ifade arka plan rengi gibi 160’tan fazla özelliğin algoritma tarafından rastgele biçimde seçilmesiyle oluşturulmaktadır. Bu, koleksiyonun algoritmik bir biçimde oluşturulduğu anlamına gelir. Ancak, her NFT’nin benzersiz olması aynı değere sahip oldukları anlamına gelmez. Bazı NFT’ler diğerlerinden daha nadir özelliklere sahiptir ve bu nedenle daha pahalıya satılmaktadır.

Proje, AMA’lar aracılığıyla NFT sahiplerine projenin geleceği hakkında söz sahibi olma imkânı verir. Geliştiriciler, topluluğu yönetime katarak merkeziyetsizliği sağlamayı hedeflemektedir. Proje, yeni ortaklıklar ile Metaverse ve Web3 alanına yoğunlaşmayı amaçlamaktadır.

Yazının yazıldığı sırada Lions koleksiyonu, 12.145 ETH civarındaki piyasa değeri ile en büyük 35. NFT koleksiyonuydu. Ayrıca koleksiyon, 0,888 ETH’lik bir taban fiyatına ve 1,067 ETH civarında bir ortalama satış fiyatına sahipti.

Ne sunmaktadır?

Tüm Lazy Lions NFT’leri 10.000×10.000 piksel görüntü kalitesiyle Jpeg formatında üretilmektedir. NFT sahipleri, varlıklarını bu görüntü kalitesiyle bastırabilmektedir. Kullanıcılar, satın aldıkları NFT’lerin tüm teklif hakkını da alır. Buna göre Lions sahipleri, NFT’lerini reklamlar ve yeni NFT basımı gibi alanlarda kullanabilmektedir. Proje, her aslan sahibine ücretsiz bir bungalov ev NFT’si verir. Kullanıcılar, projenin web sitesindeki dApp aracılığıyla Bungalovlarını NFT’lerle istedikleri gibi düzenleyebilmektedir. Bunun yanında Bungalov sahipleri, ev NFT’lerini ikincil pazar yerlerinde satışa sunup kazanç elde edebilmektedir.

Projenin NFT sahiplerini ödüllendiren bir programı bulunmaktadır. RoarWards programına katılım sağlayan NFT sahipleri, ek token ödülleri kazanabilmektedir. Bunun yanında Lions NFT’leri bazı Metaverse oyunlarında avatar olarak da kullanılabilmektedir. Bu Metaverse’ler arasında The Sandbox, VR Chat ve Property’s bulunmaktadır.

Lazy Lions nasıl alınır?

Lazy Lions, diğer birçok NFT koleksiyonu gibi Ethereum Blockchain üzerinde oluşturulmuştur. Ethereum tabanlı NFT’ler, genellikle bir kripto para birimi olan ETH ile satılmaktadır. Lions NFT’lerini satın almak isteyen kullanıcılar, öncelikle ETH satın almalı ve ETH’lerini MetaMask gibi bir Ethereum cüzdanına aktarmalıdır. Bunun ardından kullanıcılar, OpenSea gibi bir NFT pazarına üye olup, cüzdanlarını hesaplarına bağlayarak NFT satın alabilmektedir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...