Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Lanzo Ball NFT Koleksiyonunu Michael Jordan Destekli Şekilde Çıkartıyor!

Paylaş

HEIR’in 6 RINGS NFT koleksiyonunun sahipleri, 7 Haziran’da ücretsiz “Zo” NFT minte başlayacak. Bu talep ile birlikte kırmızı listeye ve beyaz listeye erişebilecekler. Michael Jordan ve oğlu Jeffrey Jordan tarafından ortaklaşa kurulan Web3 platformu HEIR, ilk NFT’lerini tanıtıyor. Eden NFT pazarında NBA oyuncusu Lanzo Ball NFT koleksiyonuna “Zo” adını verdi. NFXHaber olarak sizler için projenin tüm detaylarını ortaya çıkartıyoruz.

7 Haziran NFT lansman tarihi yaklaştıkça, “Zo” NFT koleksiyonu hakkında daha fazla ayrıntı mevcut olacak. HEIR‌, hem taraftarlar hem de oyuncular için çağrıda bulundu. NFT “aktif sahiplik” yoluyla daha fazla avantaj sağlamak için farklı bir yöntem denemekte. Bu amaçla 7 Haziran günü 4200 NFT, Solana’nın Magic Eden’inde satışa çıkacak. Ayrıca 1.5 SOL arz fiyatıyla halka açık basım için mevcut olacak. En etkili sokak giyim tasarımcılarından biri olan Don C., bu NFT projesinde iş birliği yapıyor. HEIR, Jordan’ın altı yüzüğüne saygı için kısa sürede tükenen “6 RINGS” adlı NFT’lerini piyasaya sürdü. 7 Haziran’da, 1996 ve 1997 ring NFT sahipleri ücretsiz bir “Zo” NFT mint hakkı olacak.

Lanzo Ball NFT Koleksiyonunda En Büyük Destek Jordan’dan

Ayrıca, Bull sahipleri ve 6 ringin kurucu üyeleri kırmızı ve beyaz liste erişimine sahip olacak. Hatta HEIR, Lonzo’nun WL cüzdan koleksiyonu için Solana’nın önde gelen beyaz liste yönetim aracı Blocksmith Labs ile ortaklık kurdu. HEIR, taraftarların sporcunun yakın çevresinin üyeleri olmasına izin vererek yeni bir yaklaşım benimsiyor. NBA oyuncusunun NFT’sinin sahipleri, kendilerine özel içerik, ticari ürünler, yüz yüze etkinlikler, Soru-Cevap ve diğer fırsatlar sağlayacak olan “Toplu Toplantı”ya erişebilecekler. Bir kez dolduğunda Grup Toplantısına girmenin tek yolu, birinin koltuğunu size satmasıdır. İkincil piyasada ise fiyatların büyük olasılıkla yükselebileceği tahmin edilmekte. Sonuç olarak, Ball’s NFT’nin ilk sahipleri, ona aktif olarak yatırım yaptıkları için ödüllendirilmekte. Yatırımcılar ve Bulss fanları şimdiden 7 Haziran 2022 için heyecanla beklemekte.

Lonzo’nun NFT’sinin sahipleri, içerik, mal ve deneyimlerin ortak sahibi olmak ve birlikte oluşturmak için Zo ile birlikte çalışacak. Diğer avantajlar arasında, sınırlı sayıda ‘HEIR x Zo x Don C’ moda öğesi ve özel 1/1 NFT sanatının yanı sıra Chicago’da bir IRL etkinliğini birlikte planlamak için Lonzo ile birlikte çalışmak ve tasarlamak yer alıyor.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...