Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Lacoste UNDW3 NFT ile ​​Web3’e Adım Atıyor!

Paylaş

Nike Roblox Metaverse’te dijital bir alan inşa ediyor, Eleven Paris NFT’lere ve kripto para birimlerine dayalı bir strateji uyguluyor. Pazar hacmi küçük veya büyük moda markaları, stratejilerini yükseltiyor ve yeni fikirleri Web3’te test ediyor. Yeni bir adımda Lacoste UNDW3 NFT ile gerçekleşecek. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Lacoste UNDW3

Lacoste UNDW3 ile Web3’te

Lacoste yakın bir zamanda Minecraft’ta bir alan kurarak ve iş birliği yaparak bir girişimde bulunmuştur. Video oyunu temalı bir koleksiyon ve içinde bir Croco Adası oluşturarak ilk adımını taçlandırmıştı. Fransız spor giyim markasının en son girişimi salı günü duyurulmuştur. Ayrıca bu girişim UNDW3olarak adlandırılmıştır. Lacoste bu girişimi topluluk üyelerinin işbirlikçi modayı bir yolla deneyimlemelerine olanak tanıyan yolculuk olarak tanımladı.

UNDW3 deneyimi zamanla geliştirilecektir. Ayrıca üyeleri buna kişisel olarak katkıda bulunabilecektir. Bunu yapmak için, MF Brands’e ait şirket, Lacoste’un hayranlar tarafından yönetilen tartışma ve yaratıcılık için bir Discord platformunda kendi sunucusunu kurdu. Lacoste bu girişimi başlatmak için salı günü, Rene Lacoste tarafından yaratılan ilk L1212 polo modelinden bir alıntı olan 11.212 NFT’lik koleksiyon çıkardı. Ayrıca markayla özdeşleşmiş timsahın görüntüsünü içeren NFT’ler, her biri yaklaşık olarak 0,08 ETH taban fiyatıyla satışa çıkacaktır. Özel olarak alıcılar Lacoste’un gelecekteki Web3 girişimlerine ayrıcalıklı erişim sağlayabilecektir. Lacoste’un baş marka sorumlusu Catherine Spindler açıklama yaptı.

UNDW3, Web3 tarafından yönlendirilen ademi merkeziyetçilik olgusuna eşlik etme arzumuzu doğrulamaktadır. Ayrıca bu alandaki hedeflerimizin yanı sıra markamızın gücüne de tanıklık edecektir. Topluluklarımızı bir araya getirmek ve kültürleri logomuz etrafında birbirine bağlamak istiyoruz. Bu deneyimsel, etkileşimli ve birlikte yaratıcı bir evren önererek dünya çapında gerçek bir toplanma işaretidir.

UNDW3 Topluluğu Özel Avantajlara Sahip Olacak

UNDW3 NFT’lerinin koleksiyoncuları özel avantajlara sahip olacaktır. NFT sahipleri öncü bir ekosisteme ve özel olarak kendilerine ayrılmış ortak ürünlerle Lacoste dünyasına erişebileceklerdir. Ayrıca dijital, fiziksel ve deneyimsel faydalarına özel olarak ulaşacaklardır. Bu nedenle UNDW3, önümüzdeki sezonlarda Web3’ün olanaklarını keşfetmeye isteklidir. Ayrıca Lacoste için bir yeni dünyaya giriş gibi görünmektedir. Ayrıca Lacoste’un toplam 2 milyar Euro’yu aşan bir gelir elde ettiği ve 98 ülkede 1.100 tek markalı mağaza ile faaliyet gösterdiği bildirilmiştir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...