Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Kripto NFT Platformu Sorare Yeni Ortaklığını Duyurdu!

Paylaş

Fantezi futboldan sonra Sorare, şimdi kripto NFT oyun alanı içinde beyzbol işine giriştiğini tanıttı. Main League Baseball (MLB), MLB Gamers ve Sorare arasındaki ortaklık, bu yaz sezonunda piyasaya sürülecek olan ve çoğunlukla oynaması ücretsiz olan ana Main League Baseball NFT’nin lansmanı yönünde çalışacak. NFT ve Metaverse dünyasına dair tüm haberler için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın.

Kripto NFT Sorare İle Hatıra Eşyası Oluşturma

MLB’nin resmi NFT Beyzbol spor arkadaşı olma özelliği getirilmekte. Hatta Sorare platformu, takipçilerin oyun oynayarak sevinmelerine ve heyecanlarını paylaşmalarına izin verme kararı almakta. Bu, Sorare’nin futboldan sonraki ilk oyun girişimi.

Sorare’nin kurucu ortağı ve baş hükümet yetkilisi Nicolas Julia konu ile ilgili açıklama yaptı. MLB’nin uzun yıllardır interaktif video oyunlarının ön saflarında yer aldığını dile getirdi. Ayrıca beyzbolun en eski ve en köklü spor aktiviteleri hatıraları arasında olduğunu belirtti. Sözlerine ise şöyle devam etmekte.

“Bireyler ve beyzbol arasındaki bağlantı kalıcıdır. Ayrıca beyzbol her zaman en son uygulamalı bilimler ve gelişmelerin öncüsü olmaktadır. Bu nedenle MLB ve MLBPA’nın dünya çapındaki takipçilere bir NFT MLB Rekreasyonu göndermek için Sorare’yi seçmesinden gurur duyuyoruz.”

MLB sporunda takipçiler, Ana Lig oyuncularını temsil eden NFT’lerin mükemmel işgücünü yaratabilmektedir. Ayrıca beyzbol video oyunlarının yerleşik uzmanlığı boyunca sporcular, golf ekipmanları ve lige ek olarak katılabilirler. Sorare, başlangıcından bu yana, yalnızca NFT’leri toplamanın ötesine geçen bir uzmanlık geliştirmiştir. Sorare, dijital mülkü oynaması ücretsiz video oyunlarıyla birleştirerek, NFT’ler için yardımcı programların kilidini açarak, takipçilerinin en sevdikleri oyuncularla başa çıkabileceği, tutkularını bileyebileceği ve haftalık ödüller kazanabileceği bir uzmanlık tasarlıyor.

NFT İle Daha Büyük Hayran Kitlesi!

Yepyeni NFT sporu, ligin küresel olarak yeni takipçilerle etkileşime girmesi ve 185 ülkedeki Sorare’nin 1.8 milyon kayıtlı müşterisine mevcut beyzbol takipçilerini tanıtması için bir şans.

Beyzbol Komiseri Robert D. Manfred, Jr., “Takipçilerimizle kurduğumuz bağlantılar çok önemli ve Sorare bu bağın önemini anlıyor” dedi.

Tanıtılan içerik materyali, yazarın kamuya açık olmayan görüşünü somutlaştırabilir ve piyasa durumuna göre bir konudur. Ayrıca kripto para birimlerine ve NFT’lere yatırım yapmadan önce piyasa analizinizi yapın. Bu sebeple kayıplarınızın boyutu çok büyük olabilmekte.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...