Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Kripto Hasbulla, NFT Koleksiyonu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

Kripto Hasbulla projesi, Dağıstanlı sosyal medya yıldızı Hasbulla Magomedov’u temel alan 10.000 NFT’den oluşan bir koleksiyondur. Crypto Hasbulla’yı duymadıysanız, onu önceki enkarnasyonlarından biri olarak tanıyor olabilirsiniz.

Hasbulla Magomedov, Rusya Federasyonu’ndan genç bir blogcu. Dağıstanlı arkadaşı Khabib Nurmagomedov, korkulan MMA dövüşçüsü ve eski UFC hafif sıklet şampiyonu’na verdiği destek için ilk olarak ilk Covid 19 sırasında öne çıktı. O zamanlar Hasbulla, UFC dövüş tartılarının TikTok, Twitter ve Instagram video içeriği viral hale geldiğinde Mini Khabib olarak tanındı.

Kripto topluluğu arasında ün için yapıldığı iddia edilen bir durum daha var. Adının BSC Akıllı Zincirinde çıkış yapan ancak şu anda hiçbir borsada işlem görmeyen bir shitcoin olan Hasbulla Inu için kullanılması. Hasbulla; boyu, çocuksu görünümü ve alıngan tavrıyla kalabalığın arasından sıyrılmakta. 92 cm boyunda ve yalnızca 18 kilo. Ayrıca 19 yaşında, dünyanın en tehlikeli adamlarından bazılarını çağırırken isimleri hitap edecek kadar da samimi…

Hasbulla, normal büyümeyi engelleyen Büyüme Hormonu Eksikliği ile doğdu. Ancak, bu durum ağzını engellemedi. Şimdi sosyal medya kanallarında milyonlarca takipçisi var. Hatta aynı tıbbi durumla yaşayan Dağıstanlı bir arkadaşıyla bile bir dostluğu var. İkisinin rekabeti sosyal medyada çok büyük ilgi görmekte. Dana White, ikisi arasında bir MMA dövüşü için 15 milyon dolar teklif etti.

Kripto Hasbulla NFT Nedir?

Hasbulla NFT’leri, tek tek elle çizilmekte. Ve 10.000 NFT’den oluşmakta. Koleksiyon, farklı ruh hallerine ve nadirliklere sahip karakterlerin bir karışımından oluşmakta. Ancak her Habulla NFT özeldir. Koleksiyon aşamalı olarak piyasaya sürülmesi planlanmakta. Ayrıca, Crypto Hasbulla’daki ekip, oradaki NFT projelerinin büyük çoğunluğundan farklı bir yaklaşım benimsedi. Çoğu NFT koleksiyonu, farklı nadirlikte sanat eserleri oluşturmak için bir AI programı kullanır. Crypto Hasbulla değil. NFT’leri tek tek elle çizildi. Böylelikle özelleştirilmiş NFT’ler ortaya çıktı. Ayrıca, yinelemeli bir yaklaşım kullanmak, Web3 sahnesi geliştikçe ek özellikler ve esneklik sağlar.

Ek olarak, resmi lansmandan önce, projeye yeterince ilgi gösterip gösteremeyeceklerini görmek için ilk önce hisleri ortaya koydular. Amaç, 20.000 kişilik bir Discord topluluğu toplamaktı. Discord’daki Crypto Hasbulla topluluğu şu anda 22,5000’den fazla üyeye sahip.

Geleceğe bakıldığında, bir Crypto Hasbulla NFT’ye sahip olmak, metaverse’deki oyunlara ve turnuvalara giriş yapmanızı sağlayacaktır. Decentraland, The Sandbox ve Blocktopia, hakkında konuşulan metaverselerden bazıları. Ek olarak, ekip daha fazla yardımcı program geliştirmeye devam edecek. Hasbullah NFT’lerini OpenSea’den satın alabilirsiniz. Haberin yapıldığı sırada, 900’den fazla Crypto Hasbulla sahibi ve 0.2 Ethereum taban fiyatı ile 1.900 mevcuttu.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...