Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Kripto Hasbulla, NFT Koleksiyonu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

Kripto Hasbulla projesi, Dağıstanlı sosyal medya yıldızı Hasbulla Magomedov’u temel alan 10.000 NFT’den oluşan bir koleksiyondur. Crypto Hasbulla’yı duymadıysanız, onu önceki enkarnasyonlarından biri olarak tanıyor olabilirsiniz.

Hasbulla Magomedov, Rusya Federasyonu’ndan genç bir blogcu. Dağıstanlı arkadaşı Khabib Nurmagomedov, korkulan MMA dövüşçüsü ve eski UFC hafif sıklet şampiyonu’na verdiği destek için ilk olarak ilk Covid 19 sırasında öne çıktı. O zamanlar Hasbulla, UFC dövüş tartılarının TikTok, Twitter ve Instagram video içeriği viral hale geldiğinde Mini Khabib olarak tanındı.

Kripto topluluğu arasında ün için yapıldığı iddia edilen bir durum daha var. Adının BSC Akıllı Zincirinde çıkış yapan ancak şu anda hiçbir borsada işlem görmeyen bir shitcoin olan Hasbulla Inu için kullanılması. Hasbulla; boyu, çocuksu görünümü ve alıngan tavrıyla kalabalığın arasından sıyrılmakta. 92 cm boyunda ve yalnızca 18 kilo. Ayrıca 19 yaşında, dünyanın en tehlikeli adamlarından bazılarını çağırırken isimleri hitap edecek kadar da samimi…

Hasbulla, normal büyümeyi engelleyen Büyüme Hormonu Eksikliği ile doğdu. Ancak, bu durum ağzını engellemedi. Şimdi sosyal medya kanallarında milyonlarca takipçisi var. Hatta aynı tıbbi durumla yaşayan Dağıstanlı bir arkadaşıyla bile bir dostluğu var. İkisinin rekabeti sosyal medyada çok büyük ilgi görmekte. Dana White, ikisi arasında bir MMA dövüşü için 15 milyon dolar teklif etti.

Kripto Hasbulla NFT Nedir?

Hasbulla NFT’leri, tek tek elle çizilmekte. Ve 10.000 NFT’den oluşmakta. Koleksiyon, farklı ruh hallerine ve nadirliklere sahip karakterlerin bir karışımından oluşmakta. Ancak her Habulla NFT özeldir. Koleksiyon aşamalı olarak piyasaya sürülmesi planlanmakta. Ayrıca, Crypto Hasbulla’daki ekip, oradaki NFT projelerinin büyük çoğunluğundan farklı bir yaklaşım benimsedi. Çoğu NFT koleksiyonu, farklı nadirlikte sanat eserleri oluşturmak için bir AI programı kullanır. Crypto Hasbulla değil. NFT’leri tek tek elle çizildi. Böylelikle özelleştirilmiş NFT’ler ortaya çıktı. Ayrıca, yinelemeli bir yaklaşım kullanmak, Web3 sahnesi geliştikçe ek özellikler ve esneklik sağlar.

Ek olarak, resmi lansmandan önce, projeye yeterince ilgi gösterip gösteremeyeceklerini görmek için ilk önce hisleri ortaya koydular. Amaç, 20.000 kişilik bir Discord topluluğu toplamaktı. Discord’daki Crypto Hasbulla topluluğu şu anda 22,5000’den fazla üyeye sahip.

Geleceğe bakıldığında, bir Crypto Hasbulla NFT’ye sahip olmak, metaverse’deki oyunlara ve turnuvalara giriş yapmanızı sağlayacaktır. Decentraland, The Sandbox ve Blocktopia, hakkında konuşulan metaverselerden bazıları. Ek olarak, ekip daha fazla yardımcı program geliştirmeye devam edecek. Hasbullah NFT’lerini OpenSea’den satın alabilirsiniz. Haberin yapıldığı sırada, 900’den fazla Crypto Hasbulla sahibi ve 0.2 Ethereum taban fiyatı ile 1.900 mevcuttu.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...