Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Kith NFT Koleksiyonu İçin Invisible Friends ile Ortak Oldu!

Paylaş

Kith, NFT projesi için Invisible Friends ile yaptığı anlaşmanın detaylarını yayınladı. İki marka arasındaki iş birliği Kith NFT koleksiyonu ve ileriye dönük projeler için bir kilometre taşı olarak yer alıyor. NFXhaber olarak, sizin için derledik.

Kith ve Invisible Friends NFT projesi için ortaklık kurdu

Popüler sokak giyim markası Kith, Invisible Friends ile yaptığı ortaklık çerçevesinde bir duyuru yayınladı. Marka, Invisible Friends ile ortaklığın amacının “dijital ve fiziksel alanlar arasında köprü kuracak bir deneyim” yaratmak olduğunu belirtiyor. Anlaşma iki şirketin özel bir NFT koleksiyonu piyasaya sürmesini içeriyor. Ayrıca, bu NFT’ler sahiplerine gelecekte yapılması muhtemel NFT koleksiyonlarına özel erişim imkânı sağlayacak.

Koleksiyonda toplam 12 Kith Friends olacak. Bu öğelerin dokuzu benzersiz NFT’leri içerecek. Geriye kalan Kith NFT’ler ise, üç büyük Invisible Friends koleksiyonundan oluşacak. Tüm bu NFT’ler, özel Kith kıyafetleri giymiş ayırt edici Invisible Friends NFT karakterini barındıracak. Ayrıca her NFT, mağaza konumlarından ilham alan Kith’s Summer 2022 koleksiyonlarından bir görünümü sergileyecek.

Buna ek olarak, dokuz benzersiz NFT, 24 saat boyunca OpenSea’de açık artırmaya çıkacak. Koleksiyondaki ilk satış, 18 Mayıs’ta Türkiye saati ile 18:00’da gerçekleşecek. Ayrıca, NFT’lerden elde edilen tüm gelir, Kings Against Violence Initiative isimli bir hayır kurumuna bağışlanacak. Amerika’da faaliyetlerini sürdüren bu kuruluş, New York’taki gençleri etkisi altına alan şiddetle mücadele etme misyonuyla hareket ediyor.

Bununla birlikte, diğer 8 NFT 19 Mayıs tarihinde açık artırmaya çıkacak. Türkiye saati ile 20:00’da satışa çıkacak olan benzersiz NFT parçaları, sahiplerine belirli avantajlar sunacak. Buna göre müzayedeyi kazanan kişiler, NFT’nin giydiği şekle uygun fiziksel ürünler alacak.

NFT sahiplerine özel darphane

Invisible Friends ve Kith NFT projesi üç büyük koleksiyonu içerecek. Ancak, bu koleksiyonlar sadece Invisible Friends NFT sahiplerine açık olacak. Yukarıda bahsedilen NFT’lere benzer şekilde, bu öğelerin sahipleri de Kith for Invisible Friends kıyafetlerini içerecek. Bu hedefin 2023 yılının şubat ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

Tüm bunlara ek olarak, Kith Friends NFT’leri, yıl boyunca gelişecek bir yapıda olacak. Ayrıca, karakterlerin kıyafetleri sürekli olarak değişecek. Bahsedilen kıyafet değişiklikleri, NFT sahiplerinin erken erişim sağlayacağı Kith ürünlerini yansıtacak. Bu iş birliği, Kith ile ortaklık kurmanın heyecanının yanı sıra, Invisible Friends sahipleri için bazı önemli faydalar içeriyor.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...