Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Killer GF Nedir?

Paylaş

Killer GF nedir? Killer GF, estetik açıdan çekici, anime tarzı katil kadın avatarlarını içeren 7.777 öğeden oluşan bir NFT koleksiyonudur. Bu makalede Killer GF nedir, ne sunar, nasıl alınır vb. sık sorulan soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. NFXhaber olarak, merak eden okurlarımız için hazırladık. Gelin koleksiyonu birlikte inceleyelim.

Killer GF, anime tarzı suikastçı kadınlardan oluşan bir NFT koleksiyonudur. Koleksiyon, estetik açıdan çekici 7.777 kız arkadaş NFT’sini içerir. Tüm NFT’ler ERC-721 tokenleridir ve Ethereum ağı üzerinde barındırılmaktadır. ERC-721, Ethereum ağı üzerinde NFT gibi benzersiz dijital varlıkların oluşturulması için kullanılan bir akıllı sözleşmedir. Bu akıllı sözleşme ile oluşturulan varlıkları satın alan kullanıcılar, aynı zamanda o varlığın sahipliğini belirten bir mülkiyet belgesi almaktadır.

GF koleksiyonu, League of Legends gibi ünlü oyunların yapımcısı Riot Games’de 10 yıldan uzun bir süre Kıdemli Konsept Tasarımcısı olarak yer alan Zeronis tarafından oluşturulmuştur. KGF NFT’leri, bir algoritmanın özellik havuzundaki 240 niteliği rastgele bir biçimde harmanlaması ile yaratılmıştır. Bu özellikler arasında arka plan, saç rengi, göz rengi ve yapısı, silah, aksesuar vb. öğeler bulunmaktadır. Bu nedenle, hiçbir NFT bir diğeriyle aynı değildir ve her biri benzersiz niteliklere sahiptir. Bazı NFT’lerin sahip olduğu öğeler, diğerlerine göre daha nadirdir. Bu nedenle, bahsi geçen nadir öğelere sahip NFT’ler daha yüksek fiyatlara satılmaktadır.

Proje, 24 Ocak 2022 tarihinde koleksiyonun halka açık satışını sonlandırdı. NFT’lerin basım maliyeti 0,8 ETH olarak belirlenmiş ve hızla tükenmiştir. Yazının yazıldığı sırada KGF, 21,7 milyon dolar civarında bir piyasa değerine sahiptir. Ek olarak projenin taban fiyatı ise 0,195 ETH’dir.

Killer GF Ne Sunmaktadır?

Tıpkı çoğu NFT koleksiyonu gibi Killer GF de NFT sahiplerine çeşitli avantajlar ve özellikler sunmaktadır. NFT sahipleri, koleksiyonun topluluğuna katılarak sosyalleşebilmektedir. Ek olarak birçok heyecan verici özellik ve avantaja da erişilebilmektedir. Topluluğa katılan kullanıcılar, özel ödüller kazanıp projenin çıkaracağı yeni NFT koleksiyonlarına ön erişim sağlayarak düşük ücretlerle NFT satın alabilmektedir. Ayrıca giyilebilir ürünler gibi gerçek dünyadaki eşyalara erişme ve satın alma fırsatına da ulaşılabilmektedir.

Proje, koleksiyondaki satışlardan elde edilen gelirin bir kısmını, topluluğun belirlediği bir hayır kurumuna bağışlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca, koleksiyon metaverse dünyasına girmeyi de hedeflemektedir. 3D voksel NFT’ler üzerinde çalışan proje, KGF’lerin 3 boyutlu versiyonlarını piyasaya sürerek, kullanıcıların metaverse’ye katılmasına olanak tanımayı hedeflemektedir.

KGF Nasıl Alınır?

Killer GF içerisindeki 7.777 NFT’nin tümü basıldığı için bu NFT’lere OpenSea gibi NFT pazarlarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca OpenSea üzerinden alım yapmak için içerisinde ETH bulunan bir Ethereum cüzdanını OpenSea hesabınıza bağlamanız gerekmektedir. ETH, Bitci ve Binance gibi kripto para borsaları üzerinden satın alınabilmektedir. Cüzdan oluşturmak için ise MetaMask gibi popüler uygulamalar kullanılabilmektedir. ETH satın alıp, MetaMask cüzdanlarına aktaran kullanıcılar, bu cüzdanları OpenSea hesaplarına bağlayarak NFT satın alabilmektedir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...
Önceki İçerik888 Inner Circle Nedir?
Sonraki İçerikGutter Cat Gang Nedir?