Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Killer GF Nedir?

Paylaş

Killer GF nedir? Killer GF, estetik açıdan çekici, anime tarzı katil kadın avatarlarını içeren 7.777 öğeden oluşan bir NFT koleksiyonudur. Bu makalede Killer GF nedir, ne sunar, nasıl alınır vb. sık sorulan soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. NFXhaber olarak, merak eden okurlarımız için hazırladık. Gelin koleksiyonu birlikte inceleyelim.

Killer GF, anime tarzı suikastçı kadınlardan oluşan bir NFT koleksiyonudur. Koleksiyon, estetik açıdan çekici 7.777 kız arkadaş NFT’sini içerir. Tüm NFT’ler ERC-721 tokenleridir ve Ethereum ağı üzerinde barındırılmaktadır. ERC-721, Ethereum ağı üzerinde NFT gibi benzersiz dijital varlıkların oluşturulması için kullanılan bir akıllı sözleşmedir. Bu akıllı sözleşme ile oluşturulan varlıkları satın alan kullanıcılar, aynı zamanda o varlığın sahipliğini belirten bir mülkiyet belgesi almaktadır.

GF koleksiyonu, League of Legends gibi ünlü oyunların yapımcısı Riot Games’de 10 yıldan uzun bir süre Kıdemli Konsept Tasarımcısı olarak yer alan Zeronis tarafından oluşturulmuştur. KGF NFT’leri, bir algoritmanın özellik havuzundaki 240 niteliği rastgele bir biçimde harmanlaması ile yaratılmıştır. Bu özellikler arasında arka plan, saç rengi, göz rengi ve yapısı, silah, aksesuar vb. öğeler bulunmaktadır. Bu nedenle, hiçbir NFT bir diğeriyle aynı değildir ve her biri benzersiz niteliklere sahiptir. Bazı NFT’lerin sahip olduğu öğeler, diğerlerine göre daha nadirdir. Bu nedenle, bahsi geçen nadir öğelere sahip NFT’ler daha yüksek fiyatlara satılmaktadır.

Proje, 24 Ocak 2022 tarihinde koleksiyonun halka açık satışını sonlandırdı. NFT’lerin basım maliyeti 0,8 ETH olarak belirlenmiş ve hızla tükenmiştir. Yazının yazıldığı sırada KGF, 21,7 milyon dolar civarında bir piyasa değerine sahiptir. Ek olarak projenin taban fiyatı ise 0,195 ETH’dir.

Killer GF Ne Sunmaktadır?

Tıpkı çoğu NFT koleksiyonu gibi Killer GF de NFT sahiplerine çeşitli avantajlar ve özellikler sunmaktadır. NFT sahipleri, koleksiyonun topluluğuna katılarak sosyalleşebilmektedir. Ek olarak birçok heyecan verici özellik ve avantaja da erişilebilmektedir. Topluluğa katılan kullanıcılar, özel ödüller kazanıp projenin çıkaracağı yeni NFT koleksiyonlarına ön erişim sağlayarak düşük ücretlerle NFT satın alabilmektedir. Ayrıca giyilebilir ürünler gibi gerçek dünyadaki eşyalara erişme ve satın alma fırsatına da ulaşılabilmektedir.

Proje, koleksiyondaki satışlardan elde edilen gelirin bir kısmını, topluluğun belirlediği bir hayır kurumuna bağışlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca, koleksiyon metaverse dünyasına girmeyi de hedeflemektedir. 3D voksel NFT’ler üzerinde çalışan proje, KGF’lerin 3 boyutlu versiyonlarını piyasaya sürerek, kullanıcıların metaverse’ye katılmasına olanak tanımayı hedeflemektedir.

KGF Nasıl Alınır?

Killer GF içerisindeki 7.777 NFT’nin tümü basıldığı için bu NFT’lere OpenSea gibi NFT pazarlarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca OpenSea üzerinden alım yapmak için içerisinde ETH bulunan bir Ethereum cüzdanını OpenSea hesabınıza bağlamanız gerekmektedir. ETH, Bitci ve Binance gibi kripto para borsaları üzerinden satın alınabilmektedir. Cüzdan oluşturmak için ise MetaMask gibi popüler uygulamalar kullanılabilmektedir. ETH satın alıp, MetaMask cüzdanlarına aktaran kullanıcılar, bu cüzdanları OpenSea hesaplarına bağlayarak NFT satın alabilmektedir.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...
Önceki İçerik
Sonraki İçerik