Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Kerimcan Durmaz NFT Koleksiyonu Çıkardı!

Paylaş

Sosyal medya fenomeni olan Kerimcan Durmaz, sıklıkla adından söz ettiriyor. Sosyal medya fenomeni olmak dışında bazı işlere ilgisi var. Son olarak gelişen NFT dünyasında yerini alarak $BIANCA adlı koleksiyonunun satışa sunulduğunu duyurdu. NFXhaber olarak, Kerimcan Durmaz NFT koleksiyonunun detaylarını sizin için derledik.

Kerimcan Durmaz NFT Koleksiyonu Detayları

$BIANCA adıyla satışa sunulan koleksiyonda, özel çizim ve fotoğraflar mevcut. Ayrıca toplamda 250 parçadan oluşuyor. Koleksiyonu satın alan kişiler için NFT koleksiyonlarında sıklıkla gördüğümüz bazı özel fırsatlara da yer veriliyor. Satın alan kişiler, Special Edition fotoğrafı aldığında Kerimcan Durmaz’la YouTube videosunda yer alma fırsatını yakalayacak. Üstelik bununla birlikte titizlikle seçilen 10 kişi için de bazı özel hediyeler mevcut. Web sitesi yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Her biri özenle çizilmiş bu resimlerden yalnızca 1 tanesinin içinde çizime ait orijinal fotoğraf var ve sadece sana ait olacak. Special Edition olan bu fotoğrafa eriştiğin anda ise Kerimcan’ın Youtube videolarından birinde konuk olma şansını elde etmiş olacaksın! Ama üzülme, özel ve tek olan bu versiyona sahip olamasan da, NFT’lerden satın almış ve çekilişle seçilecek ilk 10 kişi ‘Peşimde makeup kapsül koleksiyon’ hediyesi kazanırken, bir diğer 10 kişi ise Kerimcan’ın konser için bulunduğu şehirde 2 kişilik ücretsiz giriş hakkı elde etmiş olacak.

Kerimcan Durmaz NFT

Kerimcan Durmaz’ın satışa sunduğu $BIANCA NFT koleksiyonu taban fiyatları yazının yazıldığı sırada 0,11 ETH civarında. Nitekim daha fazla ödeme yaparak, özel hediyelerden daha çok yararlanabilme ihtimalini güçlendiriyor. Sahip olduğunuz NFT’leri ise OpenSea’ye giriş yaparak orada bulunan üstelik özel olan cüzdanınız üzerinden görebileceksiniz.

Kerimcan Durmaz sosyal medya kanalları üzerinden yaptığı açıklamayla, daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyor. Ayrıca $BIANCA adı verilen koleksiyonda yer alan kopyaların yalnızca biri orijinal olmakla birlikte satın alınan bu orijinal versiyon yalnızca satın alan kişiye ait olacak. Kerimcan Durmaz gün içerisinde yaptığı paylaşımlarla projeyi tanıtmayı ve yatırımcıyı çekmeyi hedefliyor. Bazı sosyal mecralarda şimdiden en ön listelere çıkarak, son dakikalarda en çok konuşulan isim oldu.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...