Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

KaijuKingz P2E NFT Oyunu Hakkında Bilmemiz Gerekenler

Paylaş

Geçen yıl piyasaya sürülen KaijuKingz, bir sonraki CyberKongz olarak lanse edilmişti. Ne de olsa, bu sadece bir PFP projesinden daha fazlası. RWASTE token ve Kaiju birleştirmesi zaten projenin ekosisteminin bir parçasıdır. Şimdi KaijuKingz P2E oyunu ekleyerek ekosistemini genişletti.

KaijuKingz P2E mekaniği: Ölçekler, Staking ve Alfa Geçişleri

İlk olarak, KaijuKingz P2E mekaniğinin en önemli özelliklerinden biri staking. Stake yaparken, tokenlar ve diğer ödüller karşılığında Genesis veya Baby Kaijuz NFT’lerinizi kilitlersiniz. Kilitlendikten sonra NFT’nizi satamaz, listeleyemez veya aktaramazsınız. Genesis veya Baby Kaijuz NFT’nizi stake ederek, KaijuKingz’in yeni simgesi olan SCALES oluşturabilirsiniz.

Her Genesis NFT günde 15 dolarlık SCALES üretebilirken, her Baby Kaijuz günde 5 dolarlık SCALES üretebilmekteydi. Mutant Kaijuz’u günde dolar SCALES oluşturmak için de kullanabilmekteydiniz. Ancak bunun için mutantı riske atmanıza gerek yok. Oluşturulduktan sonra, istediğiniz zaman SCALES’inizi talep edebilmektesiniz. Ancak Genesis Kaijuz durumunda, stake sırasında herhangi bir RWASTE token üretemezsiniz.

KaijuKingz P2E bir blog yazısında, “Mutantlarınız, kendi önümüzde gördüğümüz korkunç formların ötesinde bir şey yaratmak için DNA’larını yükleme yeteneğine sahip olacaklar” diye yazdı. Gelecekte, KaijuKingz oyunlarından birinde bileşen olarak hizmet edecek bir element yaratmak için Baby Kaijuz’un yanında DNA’yı kullanabilirsiniz. Bunun dışında, bir alfa geçişi oluşturmak için 300 SCALES de kullanabilirsiniz. Temel olarak, bir alfa geçişi, projenin Discord’daki alfa kanallarına erişim sağlayan takas edilebilir bir NFT’dir. Ek olarak, Mutant Kaiju kampanyasında ilk kez sahneye çıkan Bilim adamları, yeni Kaiju ekosisteminde geri dönüş yapıyorlar. Bu Bilim Adamları, DNA ekstraksiyon sürecindeki bir diğer önemli unsurdur. KaijuKingz, P2E sistemi lansmanı sırasında Bilim Adamlarının mint ayrıntılarını ortaya çıkaracak.

Piyasaya Sürülen İlk P2E Ekosistemi

KaijuKingz, önümüzdeki 2-4 hafta içinde SCALES, DNA Ekstraksiyonu ve Bilim Adamlarından oluşan ilk P2E ekosistemini piyasaya sürecek. Bu süre zarfında ekip ayrıca yeni bir KaijuGame, Monster x Monster geliştirecek. Sıra tabanlı savaş oyununda birbirleriyle savaşan Kaiju canavarları yer alacak. Oyundaki bileşenlerden biri olan DNA, daha güçlü canavarlar elde etmenize yardımcı olacak. KaijuKingz, “Monster x Monster ayrıca fiat para biriminde oyun içi satın alımlar sunacak ve bunun bir kısmı ekosistemdeki mevcut SCALES’i satın almak ve yakmak için tahsis edilecek.” “Bu mekanizma, Web2 deneyimlerinin Web3 deneyimlerimizi beslemesine ve desteklemesine izin verecek.”

KaijuKingz, 2022’nin sonlarında veya 2023’ün başlarında P2E Monster x Monster oyununu başlatmayı hedefliyor. Açıkçası, KaijuKingz’in P2E ekosistemi, son zamanlarda ortaya çıkan en ayrıntılı ekosistemlerden biri. Elbette, ekibin karşılaması gereken uzun emirler var. Verdikleri birçok sözü nasıl yerine getirdikleri önümüzdeki aylarda projeyi yapacak veya bozacak.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...