Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

KaijuKingz NFT Koleksiyonunu Başlattı!

Paylaş

KaijuKingz NFT projesi, ikinci NFT koleksiyonunu başlatıyor. Scientists (Bilim İnsanları) koleksiyonu, 16 Mayıs 2022 tarihinde basılmaya açılacak ve basım 48 saat boyunca sürecek. Scientists NFT’leri, projenin yeni P2E (oyna-kazan) mekaniğine doğru genişlemesinin başlangıcı olarak yerini alacak. Gelin KaijuKingz Scientists NFT’lerinin ne olduğu ve nasıl basabileceğinize bir göz atalım. NFXhaber olarak, sizin için derledik.

KaijuKingz NFT koleksiyonu Scientists nedir?

Scientists NFT’leri, ilk olarak KaijuKingz NFT projesinin Mutant Kaiju kampanyasında göründü. Şimdi, proje onları “müdahale etme ve DNA üretim süreci için gerekli riski sağlama” yeteneğine sahip yeni bir koleksiyon olarak yeniden sundu. Buna göre tüm Scientist sahipleri KaijuKingz’in yeni SCALES tokenlerini talep edebilecek.

Ayrıca NFT sahipleri, kalan arzdan Bebek Kaijuz alma şansına sahip olacak. Buna ek olarak Mutant Kaijuz’dan DNA çalma fırsatı da elde edecek. KaijuKingz’in P2E ekosistemi, SCALES, DNA üretimi ve Scientist’lere sahip olacak. Bu öğelerin her biri, birbirine entegre bir şekilde çalışacak. Bunun sonucunda Scientists, KaijuKingz’in yakında çıkacak olan canavar savaş oyunu ‘Monster x Monster’da çok önemli bir role sahip olacak.

KaijuKingz NFT projesi, “Scientists, KaijuKingz ekosisteminde ve markanın ve Monster x Monster’ın gelecekteki gelişiminde çok önemli bir rol oynamaya gelecekler” diye yazdı. Bu nedenle proje, yeni koleksiyon için alışılmışın dışında bir darphane yöntemi tercih etti.

KaijuKingz Scientists nasıl basılmaktadır?

KaijuKingz NFT, Scientists darphanesi için benzersiz bir yaklaşım benimsiyor. Her şeyden önce, yaklaşan basım için üç önemli yön öne çıkıyor. İlk olarak, Scientist koleksiyonu herkes için ücretsiz olarak basılabiliyor. Başka bir deyişle, ikincil NFT koleksiyonlarının genel darphanelerinden farklı olarak, Scientists NFT’lerini ücretsiz olarak basmak için herhangi bir orijinal NFT’ye sahip olmanız gerekmez. Tüm Scientists NFT’ler, temel düzeydeki bilim insanlarıdır. Bu, herhangi bir P2E yeteneğine sahip olmayacakları anlamına gelir. Ancak Monster x Monster’ın lansmanı sırasında yine de değerli olacaklar. Bunun yanında, hepsi bu da değil.

0,06666 ETH karşılığında satın alınan tüm Scientists NFT’ler, yükseltilebiliyor. Bunu yapan kullanıcılar, P2E avantajları alacaklar. Enjekte edilen ETH ne kadar yüksek olursa, elde ettiğiniz P2E avantajları da o kadar yüksek olur. Basımdan sonra ETH miktarını bile artırabilirsiniz. Ek olarak, Bilim Adamlarınız minimum 0,06666 ETH karşılığında bir animasyon döngüsü elde edecek. Ayrıca, 0.4 ETH ödeyen kullanıcılar, NFT’lerinde ekstra görsel efektlere erişiyor.

Basımın ikinci önemli özelliği ise, tamamen halka açık bir şekilde gerçekleşecek olmasıdır. Açıklayacak olursak, darphane listesi ya da özel bir kriter yok; 48 saatlik süre boyunca isteyen herkes Scientists NFT’lerini basma imkânına kavuşacak. Ayrıca, basım dönemi boyunca koleksiyonun kapağı açılmayacaktır. Ne olursa olsun, cüzdan başına yalnızca bir NFT basabilirsiniz. Son olarak, tüm Scientist’ler özelleştirme için uygundur. Ayrıca bu özellikler, basıldıktan sonra kilitli hale gelir. Bununla birlikte, yalnızca KaijuKingz NFT sahipleri Ortak Çalışan özelliklerini elde edecek.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...