Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Kaiju Kingz Nedir?

Paylaş

Kaiju Kingz Nedir? Nasıl Alınır?

Kaiju Kingz, nokta piksel tekniği ile oluşturulan dinozor benzeri yaratıkları içeren bir NFT koleksiyonudur. Bu makalede Kaiju Kingz nedir, ne sunar, nasıl alınır, ne için kullanılır gibi merak edilen soruların yanıtlarına erişebilirsiniz. NFXhaber olarak, sizin için hazırladık. Gelin koleksiyonu birlikte inceleyelim.

Kaiju Kingz nedir?

Ethereum Blockchain üzerinde barındırılan Kaiju Kingz, nokta piksel tekniği ile oluşturulan bir NFT koleksiyonudur. Projenin yardımcı tokeni ise RWASTE coin’dir. Koleksiyon, dinozor benzeri yaratıkları içeren NFT’lerden oluşur. Bu yaratıklara Kaiju adı verilmektedir. Başlangıçta 3.333 yetişkin Kaiju NFT’si olarak piyasaya sürülen koleksiyon, yayınlanmasının ardından hızla basılmış ve tükenmiştir. Proje daha sonra, iki Kaiju DNA’sının mutasyona uğramasını sağlayan bir Radioactive Waste (RWASTE) ile elde edilen yavru Kaiju’ları piyasaya sürdü. Yavru Kaiju’ların sayısı 6.666 adetle sınırlandırılmıştır. Bununla birlikte kaiju sahipleri, ücretsiz bir biçimde yavru Kaiju NFT’lerini elde etmiştir. Her iki koleksiyonun NFT’leri de ikincil pazarlarda satışa sunulabiliyor.

Kaiju Kingz ne sunmaktadır?

Kaiju Kingz, topluluk tarafından yönetilen merkeziyetsiz bir NFT koleksiyonudur. Yönetişim merkeziyetsiz özerk organizasyon (DAO) ile sağlanıyor. NFT sahipleri, projenin geleceğine yönelik kararları oy kullanarak alıyor. Ek olarak DAO, Web3 ekosisteminin gelişmesi ve projenin ilerlemesi için çalışıyor. Ayrıca yetenekli geliştiriciler, DAO tarafından fonlanıp işe alınmaktadır.

Her Kaiju NFT’si günlük 5 RWASTE token üretiyor. Bu token, kullanıcıların pasif gelir elde etmesine ve çeşitli avantajlara erişmesine olanak sağlıyor. Kullanıcılar, RWASTE tokenlerini kullanarak, NFT’lerini adlandırabiliyor, Kaiju için kod yazabiliyor ve yavru Kaiju’lar üretebiliyor. Bunun yanında NFT’ler, nadirlik seviyesine göre birbirinden ayrılıyor. Bu seviyeler arasında efsanevi ve epik bulunmaktadır. Ayrıca, koleksiyonun en değerli NFT’leri olan efsanevi öğelerden yalnızca 10 adet bulunmaktadır. Buna göre, nadir Kaiju’lar yalnızca açık artırma yoluyla satılıyor.

Yol haritası

Yavru Kaiju’ların basılmasının ardından proje, yolunu metaverse ve Web3 alanına çevirmeyi hedefliyor. Proje ilk olarak, NFT sahiplerinin varlıklarının voksel versiyonlarını yaratmayı amaçlıyor. Bu yeni NFT koleksiyonu, Kaiju’ların 3 boyutlu avatarlar olarak metaverse evrenlerine katılabilmesine olanak tanıyacak. Koleksiyon yayınlandığında NFT sahipleri, 3D NFT’leri ile The Sandbox başta olmak üzere, birden fazla metaverse’ye katılabilecek.

Kaiju Kingz nasıl alınır?

Kaiju Kingz, satın almak için öncelikle Ethereum’un yerel kripto para birimi ETH’ye ihtiyacınız var. Her NFT’nin değeri farklıdır ve ETH karşılığında alınır. ETH’yi kripto para borsaları aracılığıyla satın alan kullanıcılar, bir Ethereum cüzdanına varlıklarını aktarmalıdır. Bu cüzdanların en popüleri MetaMask’dir. Buna göre, varlıklarını MetaMask’e aktaran kullanıcılar, OpenSea gibi NFT pazarlarına üye olup cüzdanlarını bağlayarak Kaiju satın alabilmektedir.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...