Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Kaien Cruz NFT Müziklerini SoundMint’te Yayınlayacak

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Güney Afrikalı R&B müzisyeni Kaien Cruz, SoundMint’e “Back In Time” adlı bir müzik NFT koleksiyonu çıkartmakta. Görsel sanatçı Somehoodlum ile ortaklaşa yapılan koleksiyon, toplamda 1.500 benzersiz görsel-işitsel NFT’den oluşuyor. Halka açık satış şu anda yayında. O halde, darphaneye geçmeden önce “Back In Time”a daha yakından bakalım! Kaien Cruz NFT müzikleri ile piyasanın dikkatini üzerinde toplamaya çalışmakta.

Kaien Cruz NFT Müzik koleksiyonu “Back In Time”

Başlangıç ​​olarak, “Back In Time”, SoundMint aracılığıyla Cruz ve Somehoodlum tarafından küratörlüğünü yaptığı müzik NFT’lerinin bir koleksiyonudur. Belirtildiği gibi, bu koleksiyonda 1.500 benzersiz görsel-işitsel NFT var. Bunların dışında ekip, MintList’tekilere 1.250 NFT tahsis etti. 250 kopya daha, şu anda devam eden bir halka açık satış yoluyla satılmakta. Ayrıca her birinin fiyatı şse 0.1 ETH’dir.

Cruz’un müzik kariyeri, 2017’de “Love Me in the Dark” adlı parçalarının çıkmasıyla hızla başladı. Bu, Justin Bieber ile tur fırsatı elde etmesine sebep verdi. Ayrıca birkaç büyük yapımcının dikkatini çekti. Ancak 23 yaşındaki sanatçı, başarıya giden sıradan bir yola girmek yerine, milyon dolarlık rekor anlaşmalarını geri çevirdi ve Web3 dünyasına atladı.

Back In Time Koleksiyonunun Avantajları

İlk olarak, NFT sahipleri Kaien Cruz’un konserlerine özel erişim ve sanatçının müzik önizlemelerine erken erişim elde edecek. Bunun yanı sıra, NFT sahipleri “Somehoodlum Presents” etkinliklerine erişebilir. Ayrıca Somehoodlum NFT sahiplerine sunulan benzer avantajlardan yararlanabilir. Bunlar, Somehoodlum NFT serisiyle ilgili airdrop’lar, eşantiyonlar ve podcast’leri içermekte.

Hatta dahası da var! SoundMint’e göre, tüm “Back In Time” NFT sahipleri gelecekte token kapılı ürünlere özel erişim elde edecek. Her NFT’nin CC0 etkin olmakta. Böylece NFT’lerinizi dilediğiniz şekilde ticarileştirebilirsiniz. Sonunda, müzik NFT’lerinin gücüne inanıyorsanız ve bugün bir kopyasını almak istiyorsanız, SoundMint’teki mint sayfasına gidin.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırım yaparken dış etmenlerden etkilenmemelisiniz. Birçok dev projenin zarar ettirdiği bu dönemde yatırım yaparken derin araştırmalar yapmalısınız. NFT piyasasındaki tüm yenilikleri öğrenmek için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...