Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Jumix NFT Görüşünü Markalara Yansıtacak!

Paylaş

Bir pazarlama ajansı olan Jumix NFT müşterilerinin pazarlama stratejilerine entegre etmenin yeni bir yolunu tanıttı. NFXhaber olarak, tanıtımın detaylarını sizin için derledik.

Jumix NFT

Jumix NFT Desteği Sağlayacak

NFT’lerin dünya çapında ve bölgesel olarak kullanımındaki ani artışından faydalanmak isteyen şirket girişimlerini hızlandırdı. Markaları ajansıyla NFT aracılığıyla işlerini ilerletmeye çağırmaktadır. Araştırma merkezi Finder tarafından bir anket gerçekleştirildi. Ankete göre, Güneydoğu Asya (SEA) pazarı, bölgeye olan ilginin artacağı düşünülmektedir. Ayrıca dünya çapında en yüksek benimseme oranlarına sahip olması nedeniyle 2022’de ilgi odağı olması beklenmektedir. Jumix CEO’su ve kurucusu Sanz Teoh, bu yaklaşımın gelecekte markaların ve işletmelerin çalışma şeklini değiştireceğini düşünmektedir. Ancak önce markaları konsepte alıştırmaları gerektiğini söyledi. Sonrasında kampanya lansmanlarında onlara uçtan uca yardımcı olmayı teklif etmeleri gerektiğini dile getirdi. Jumix CEO’su Sanz Teoh açıklamalar yaptı.

BeU, herkese tanıtacağız. BeU’yu tasarlarken içinde çocuk taşıyan bir anneyi temsil etmesiyle tanınan Matruşka bebeklerinden ilham aldık. Giyilen iç giyim, temsilden ziyade ifade işareti olarak dövmeler ve piercingler hepsi dahil NFT’lerimiz alışılmadık bir görünüme sahiptir.

Teoh, Adidas, Nike, Gucci ve hızlı tüketim malları gibi markalar NFT’lere yatırım yaptılar. Ayrıca ilginin gün geçtikçe artmasını beklediğini söyledi. Bununla birlikte çoğu NFT kampanyası, NFT’nin geçici bir algı olarak görülmesi nedeniyle başarısız olduğunu ve bu algıyı değiştirmeye kararlı olduklarını dile getirdi. CEO, müşterilerin büyük miktarda riskle birlikte maliyet derdinden kurtarılması gerektiğini bildirdi.

Jumix NFT yaklaşık 10.000 BeU koleksiyon ürünü mayıs ortasından itibaren satışa sundu. Ayrıca koleksiyoncuların yüksek bir gaz ücreti ödemeden basım yapabileceği Polygon blok zincirinde kurulmuştur. Proje, hedeflenen toplulukların her birini dahil edecek ve onlarla ilişki kuracak aşamalarda uygulanacaktır.

2.000 koleksiyon ürünü sattıktan sonra, şirketin, topluluğu tarafından kararlaştırılacak bir yardım kuruluşuna bağış düzenlenecektir. Yüzde 40’a ulaştıktan sonra, şirketin kullanıcıları için bir AR filtresi oluşturulacaktır. Ayrıca yüzde 60’ta Jumix’in BeU sahipleri için ürün piyasaya sürülecektir. Yüzde 80 satış elde ederek, 30 BeU sahibine gerçek bir 3D gerçek boyutlu bebek yaratılacaktır. Son olarak yüzde 100’e ulaşılırsa topluluk için bir oyun yaratılması hedeflenmektedir.

Anketler Güneydoğu Asya’nın NFT Pazarına Hakım Olacağını Gösteriyor

20 ülkeden 28.000 kişiden oluşan bir çevrimiçi anket gerçekleştirilmiştir. Filipinler yüzde 32 sahiplik ile ilk sırada yer alırken, Tayland yüzde 27 ile ikinci sıradaydı. Ayrıca Malezya yüzde 24 ile üçüncü sırada yer aldı. Üstelik bu sıralamalar, Güneydoğu Asya’nın yakın gelecekte uluslararası NFT sahipliğine yön verebileceğini düşündüren nitelikte sonuç taşımaktadır.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...