Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Johnnie Walker NFT Sektörü İçin BossLogic İle Ortak Oluyor!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Bugün, efsanevi viski markası Johnnie Walker NFT sektörüne girmek istediğini duyurdu. Planlanan ortaklıkta ise yatırımcıları farklı bir inovasyon beklemekte. Yedi viski tutkunu için yedi adet dijital sanat ve VIP marka deneyimi ile birleştirilmiş son derece nadir bir viski sunduklarını duyurdu. Hatta Johnnie Walker Masters of Flavor NFT’leri 31 Mayıs Salı günü saat 10.30’da satışa sunulmakta. Son zamanlarda futbolcu Lionel Messi ile takım kurdu.

NFT’ler 35.000 ABD Doları olarak fiyatlandırılmakta. Ayrıca BlockBar web sitesinde ETH veya fiat para birimleri ile satın alınabilmekte. NFT’yi başarılı bir şekilde basan kullanıcılar, NFT sanat eserinin yanı sıra İskoçya’daki Johnnie Walker HQ’ya gitme fırsatını hemen alacaklar.

Johnnie Walker NFT Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Her Johnnie Walker Masters of Flavor şişesine, markayı deneyimlemek için ömür boyu bir kez Edinburgh’a bir gezi eşlik ediyor. NFT sahipleri Gleneagles Townhouse’da kalacak. Ayrıca ikonik Glenkinchie içki fabrikasını ziyaret etme fırsatına sahip olacaklar. Diageo Arşivi’nde rehberli bir tura çıkılmakta. Son olarak en koleksiyonluk viskilerin tadına bakmanın fırsatını bulmaktadırlar.

Ortaklık, Johnnie Walker’ı viski dünyasında mümkün olanın en önüne koyuyor. Ayrıca NFT’ye ek olarak, sahipleri viski koleksiyoncuları için özel olarak hazırlanmış gerçekten benzersiz bir şey alacaklar. BlockBar’ın CEO’su ve kurucu ortağı Dov Falic şunları söyledi:

“İlk NFT düşüşü için Johnnie Walker ile ortak olmak çok heyecan verici. Böylelikle bu ortaklık, bir NFT’nin nasıl tek bir üründen çok daha fazlası olabileceğini gösteriyor. Alıcılara bir markaya, mirasına ve geleceğine özel ve uzun süreli erişim sunan, benzeri olmayan bir deneyim olabilir.”

Yakın zamanda LVMH, BlockBar’ı LVMH İnovasyon Ödülü 2022 için potansiyel adaylardan biri olarak gösterdi. Ayrıca lüks şaraplar ve alkollü içkiler için dünyanın ilk NFT pazarı olarak; BlackBar, NFT’lerle mümkün olanın çıtasını yükseltiyor. Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...