Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

John Terry NFT Sektörüne Giriş Yaptı!

Paylaş

NFT evrenine giriş yapan dünyaca ünlü şirketler var. Ayrıca dünyanın en ünlü isimleri de NFT dünyasına doğrudan girmese bile desteklediği projeler bulunmakta. Piyasada yer alan tüm NFT ve Metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. John Terry, NFT alanına geri döndü. Ve bu kez NFT P2E yarış atı oyunu MetaRace’i destekliyor. Bir dönemin dünyanın en iyi defans oyuncusu olarak görülmekteydi. Chelsea Futbol Kulübü ve İngiltere’nin eski kaptanı olan ünlü futbolcu, daha önce NFT’lere olan sevgisi hakkında açık sözlüydü. Birçok ünlü gibi Terry’de NFT sektörüne giriş yapmanın bir yolunu öğrenmek durumunda kaldı. Kimisi NFT koleksiyonu çıkartırken kimisi de Terry gibi güvendiği bir projeyi destekliyor. Bu zaman zaman yatırımcılara zarar vermekteyken, bazı dönemlerde ise yatırımcılar için karlı işlemler olmaktadır.

Ancak ‘Ape Kids Football Club’ NFT koleksiyonunun fiyatının düşmesinin ardından projeyle ilgili sosyal medyadaki neredeyse tüm paylaşımlarını sildi. Şimdi, eski defans oyuncusu geri döndü ve MetaRace’i tanıtıyor gibi görünüyor.

P2E MetaRace oyunu, Nisan ayında merkezi olmayan kenar işleme metaverse protokolü Caduceus’ta piyasaya sürüldü. MetaverseGraph Labs tarafından ortaklaşa oluşturulan Caduceus’ta piyasaya sürülen türünün ilk örneğidir.

John Terry NFT Oyunu MetaRace’ye Adını Verdi

MetaRace At Yarışı’nda, kullanıcılar diğer rekabetçi at yarışı meraklıları ile etkileşime girebilmekte. Birkaç oyun modu vardır. Ve ödüller için mekanik atınızla yarışmaktasınız. Üstelik bu oyunda tüm at yarışı ekosistemini deneyimleyebilirsiniz.

MetaRace basın açıklamasında. “MetaRace, bu ortaklığın farkındalığını arttıran çeşitli alanlardaki önemli liderlere, İngiltere ve Chelsea’nin en başarılı kaptanlarından biri olan efsanevi futbol süperstarı John Terry’ye çok minnettar. Buna ek olarak profesyonel snooker efsanesi ve eski dünya şampiyonu Stephen “Snooker Emperor” Hendry’yi sunuyoruz.

John Terry’nin projede olması oyunu milyonlarca hayrana açacak. John’un çoğunun sahip olduğu İngiltere’de at yarışı oyunu son derecede popüler.

Umarım MetaRace oyunu , son John Terry NFT projesi olan ‘Ape Kids Football Club’dan daha iyi sonuç verir . Futbolcular ve ünlüler NFT topluluğuna fazlasıyla açıktır, ancak birçok kişi sayısız projeyi tanıtırken, gönderileri silerken vb. nedenlerini sorgular.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...