Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

John Terry NFT Sektörüne Giriş Yaptı!

Paylaş

NFT evrenine giriş yapan dünyaca ünlü şirketler var. Ayrıca dünyanın en ünlü isimleri de NFT dünyasına doğrudan girmese bile desteklediği projeler bulunmakta. Piyasada yer alan tüm NFT ve Metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. John Terry, NFT alanına geri döndü. Ve bu kez NFT P2E yarış atı oyunu MetaRace’i destekliyor. Bir dönemin dünyanın en iyi defans oyuncusu olarak görülmekteydi. Chelsea Futbol Kulübü ve İngiltere’nin eski kaptanı olan ünlü futbolcu, daha önce NFT’lere olan sevgisi hakkında açık sözlüydü. Birçok ünlü gibi Terry’de NFT sektörüne giriş yapmanın bir yolunu öğrenmek durumunda kaldı. Kimisi NFT koleksiyonu çıkartırken kimisi de Terry gibi güvendiği bir projeyi destekliyor. Bu zaman zaman yatırımcılara zarar vermekteyken, bazı dönemlerde ise yatırımcılar için karlı işlemler olmaktadır.

Ancak ‘Ape Kids Football Club’ NFT koleksiyonunun fiyatının düşmesinin ardından projeyle ilgili sosyal medyadaki neredeyse tüm paylaşımlarını sildi. Şimdi, eski defans oyuncusu geri döndü ve MetaRace’i tanıtıyor gibi görünüyor.

P2E MetaRace oyunu, Nisan ayında merkezi olmayan kenar işleme metaverse protokolü Caduceus’ta piyasaya sürüldü. MetaverseGraph Labs tarafından ortaklaşa oluşturulan Caduceus’ta piyasaya sürülen türünün ilk örneğidir.

John Terry NFT Oyunu MetaRace’ye Adını Verdi

MetaRace At Yarışı’nda, kullanıcılar diğer rekabetçi at yarışı meraklıları ile etkileşime girebilmekte. Birkaç oyun modu vardır. Ve ödüller için mekanik atınızla yarışmaktasınız. Üstelik bu oyunda tüm at yarışı ekosistemini deneyimleyebilirsiniz.

MetaRace basın açıklamasında. “MetaRace, bu ortaklığın farkındalığını arttıran çeşitli alanlardaki önemli liderlere, İngiltere ve Chelsea’nin en başarılı kaptanlarından biri olan efsanevi futbol süperstarı John Terry’ye çok minnettar. Buna ek olarak profesyonel snooker efsanesi ve eski dünya şampiyonu Stephen “Snooker Emperor” Hendry’yi sunuyoruz.

John Terry’nin projede olması oyunu milyonlarca hayrana açacak. John’un çoğunun sahip olduğu İngiltere’de at yarışı oyunu son derecede popüler.

Umarım MetaRace oyunu , son John Terry NFT projesi olan ‘Ape Kids Football Club’dan daha iyi sonuç verir . Futbolcular ve ünlüler NFT topluluğuna fazlasıyla açıktır, ancak birçok kişi sayısız projeyi tanıtırken, gönderileri silerken vb. nedenlerini sorgular.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...