Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Jeroom Snelders NFT Koleksiyonunu Duyurdu

Paylaş

Karikatürist Jeroom Snelders, ilk NFT koleksiyonunu yayınladı. Ayrıca blok zinciri teknolojisi sağlayıcısı olan Venly, çevrimiçi açık artırma pazarı Catawiki ile birlikte Snelders’ın NFT koleksiyonunu oluşturmasına yardımcı oldu. NFXhaber olarak, bu koleksiyonun detaylarını sizin için derledik.

Jeroom Snelders NFT

Jeroom Snelders NFT Koleksiyonunun Detayları

Jeroom Snelders, ilk koleksiyonundaki 40 eseri açık artırmaya çıkardı. Alıcılar, karikatürün NFT’sini bir Venly cüzdanında alacaklardır. Ayrıca, sanat eserinin fiziksel bir baskısı da teslim edilecektir. En yüksek teklifi veren beş kişiye sanatçı tarafından bir sürpriz olacaktır. Snelders parçaları bizzat teslim edeceğini belirtmiştir. Snelders’ın hayranları, istemeleri durumunda birincil müzayededen sonra NFT’leri Venly’nin pazarında takas edebilecektir. Jeroom Snelders şakayla karışık kısa bir açıklamada bulundu.

45 yıldır ilk kez orijinal eserim satılık. Bu, hayranlarımın biriktirmek için 45 yılı olduğu anlamına geliyor.

NFT koleksiyonunun müzayedesi başlamıştır. 12 Haziran’a kadar devam edecektir. Koleksiyoncular bunları, daha önce Arkane Network olarak bilinen, eşler arası bir blok zinciri pazar yeri olan Venly Market’ten alabilecektirler. Platform, sanatçıların koleksiyonlarını tanıtmalarına ve tüm ikincil satışlarda telif ücretlerini korumalarına olanak tanımaktadır. Ayrıca Jeroom’un NFT’leri her tekrar satıldığında, otomatik olarak yüzde 10 civarında telif ücreti kazanacaktır. Venly’nin CMO’su Yan Ketelers açıklamalarda bulundu.

NFT’ler, dijital sanatçılar için harika bir araçtır çünkü eserleri daha başarılı hale geldikçe kazanmaya devam etmelerini sağlamaktadır. Venly ile sanatçılar, izleyicileriyle etkileşim kurmak için inanılmaz derecede kullanıcı dostu araçlara erişebilmektedir.

Belçikalı ikon Jeroom ve Catawiki ile çalışmaktan çok heyecanlıyız ve bu müzayede yoluyla NFT’leri insanlara biraz daha yakınlaştırmayı umuyoruz

Snelders Hakkında

Jeroom Snelders Belçikalı bir çizgi roman sanatçısıdır. Ayrıca 1998’de etkili bir Belçika dergisi olan Humo için çalışmaya başlamıştır. Üstelik o dönemde hala grafik tasarım okumaktaydı. Maxim, Strapazin ve Mojo gibi uluslararası dergilerde de karikatürleri yayınlandı. 2002’de Belçika Basın Karikatürü ödülünü kazandı. İnternet ve sosyal medya, çalışmalarını dünya çapında yeni kitlelere açtı. 2015 yılında Comedy Central USA, dünya çapında Comedy Central kanallarında gösterilen TripTank adlı bir gösteri için Jeroom çizgi romanlarını canlandırdı.

Genellikle kara mizah olan çizgi romanlar, 1950’lerden kalma eski fotoğraflara ve klasik tablolara benzeyen figürlerden oluşmaktadır. Ayrıca aşırı derecede uygunsuz şeyler söyleyen Disney karakterlerine benzeyen sevimli figürlerde içermektedir. Sanatçının yayınladığı NFT’ler buna benzer karikatürler içermektedir.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...