Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Jeroom Snelders NFT Koleksiyonunu Duyurdu

Paylaş

Karikatürist Jeroom Snelders, ilk NFT koleksiyonunu yayınladı. Ayrıca blok zinciri teknolojisi sağlayıcısı olan Venly, çevrimiçi açık artırma pazarı Catawiki ile birlikte Snelders’ın NFT koleksiyonunu oluşturmasına yardımcı oldu. NFXhaber olarak, bu koleksiyonun detaylarını sizin için derledik.

Jeroom Snelders NFT

Jeroom Snelders NFT Koleksiyonunun Detayları

Jeroom Snelders, ilk koleksiyonundaki 40 eseri açık artırmaya çıkardı. Alıcılar, karikatürün NFT’sini bir Venly cüzdanında alacaklardır. Ayrıca, sanat eserinin fiziksel bir baskısı da teslim edilecektir. En yüksek teklifi veren beş kişiye sanatçı tarafından bir sürpriz olacaktır. Snelders parçaları bizzat teslim edeceğini belirtmiştir. Snelders’ın hayranları, istemeleri durumunda birincil müzayededen sonra NFT’leri Venly’nin pazarında takas edebilecektir. Jeroom Snelders şakayla karışık kısa bir açıklamada bulundu.

45 yıldır ilk kez orijinal eserim satılık. Bu, hayranlarımın biriktirmek için 45 yılı olduğu anlamına geliyor.

NFT koleksiyonunun müzayedesi başlamıştır. 12 Haziran’a kadar devam edecektir. Koleksiyoncular bunları, daha önce Arkane Network olarak bilinen, eşler arası bir blok zinciri pazar yeri olan Venly Market’ten alabilecektirler. Platform, sanatçıların koleksiyonlarını tanıtmalarına ve tüm ikincil satışlarda telif ücretlerini korumalarına olanak tanımaktadır. Ayrıca Jeroom’un NFT’leri her tekrar satıldığında, otomatik olarak yüzde 10 civarında telif ücreti kazanacaktır. Venly’nin CMO’su Yan Ketelers açıklamalarda bulundu.

NFT’ler, dijital sanatçılar için harika bir araçtır çünkü eserleri daha başarılı hale geldikçe kazanmaya devam etmelerini sağlamaktadır. Venly ile sanatçılar, izleyicileriyle etkileşim kurmak için inanılmaz derecede kullanıcı dostu araçlara erişebilmektedir.

Belçikalı ikon Jeroom ve Catawiki ile çalışmaktan çok heyecanlıyız ve bu müzayede yoluyla NFT’leri insanlara biraz daha yakınlaştırmayı umuyoruz

Snelders Hakkında

Jeroom Snelders Belçikalı bir çizgi roman sanatçısıdır. Ayrıca 1998’de etkili bir Belçika dergisi olan Humo için çalışmaya başlamıştır. Üstelik o dönemde hala grafik tasarım okumaktaydı. Maxim, Strapazin ve Mojo gibi uluslararası dergilerde de karikatürleri yayınlandı. 2002’de Belçika Basın Karikatürü ödülünü kazandı. İnternet ve sosyal medya, çalışmalarını dünya çapında yeni kitlelere açtı. 2015 yılında Comedy Central USA, dünya çapında Comedy Central kanallarında gösterilen TripTank adlı bir gösteri için Jeroom çizgi romanlarını canlandırdı.

Genellikle kara mizah olan çizgi romanlar, 1950’lerden kalma eski fotoğraflara ve klasik tablolara benzeyen figürlerden oluşmaktadır. Ayrıca aşırı derecede uygunsuz şeyler söyleyen Disney karakterlerine benzeyen sevimli figürlerde içermektedir. Sanatçının yayınladığı NFT’ler buna benzer karikatürler içermektedir.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...