Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Jamiroquai Metaverse İçin Sandbox ile Ortaklık Anlaşması Yapacak!

Paylaş

Efsanevi caz grubu Jamiroquai, funk müziği Metaverse’ye taşımak için The Sandbox ile ortaklık kurdu. Common Music Group’un model yönetim bölümü olan Bravado, ortaklığın geliştirilmesine yardımcı oldu. İkili ayrıca 18 Mayıs tarihinde, iş birliğinin detayları için benzersiz bir ürün yelpazesi yayınladı. Peki Jamiroquai Metaverse neleri içerecek? Sandbox ile ortaklık ne anlama geliyor? Gelin birlikte inceleyelim. NFXhaber olarak, sizin için hazırladık.

Jamiroquai Metaverse dünyasına giriş yapıyor

Jamiroquai The Sandbox

Jamiroquai Metaverse projesi, ortaklık aracılığıyla The Sandbox’a funk müziği getirmeyi amaçlıyor. Bununla birlikte caz grubu, ortaklıktan keyif almak için benzersiz bir ürün yelpazesi başlattı. Koleksiyon seçenekleri sınırlı sayıda üretilen tişörtler ve anahtarlıklardan oluşuyor. Bunların hepsi, Jamiroquai mağazasında yer alıyor. Grup, Sandbox içinde bir LAND düzenleyecek. LAND, herkesin toplu olarak “biraz funk, özgürlük ve moda ile” katılımına açık olacak. Ayrıca grup, takipçileri ve müzikseverleri ile “dijital olarak katılmak için ortak bir yer” sağlayacağını söyledi. Bu stratejik ortaklık hakkında yorum yapan The Sandbox Kurucu Ortağı Sebastien Borget şunları söyledi:

“Metaverse, müzik ve eğlence sektöründe yeni ifade türleri ve teknik bilgiler yoluyla yaratıcılığı teşvik ediyor. Jamiroquai’ye “Sandbox’a hoş geldiniz” demek bir onurdur. Bundan böyle Snoop Dogg, Jamiroquai, BLOND:ISH ve Deadmau5 ile birlikte sayısız efsanevi müzik sanatçısı ve plak şirketi ile ortaklıklarımız var.”

Jamiroquai nedir?

Jamiroquai, 1996 yılındaki uluslararası hiti “Digital Madness” ile tanınan ikonik bir funk ve kulüp caz grubudur. Çoğunlukla Londra’da bulunan grup, vokalist Jay Kay, yani Buffalo Man tarafından yönetiliyor. Bununla birlikte grup, 1998 yılında Grammy Ödülü’nü kazandıran “Digital Madness” ile dünya çapında 27 milyonun üzerinde albüm sattı. Ayrıca caz grubu, bir dizi kapalı gişe dünya turu gerçekleştirdi. Dahası, müzik endüstrisi içinde 30 yıllık bir deneyime sahipler.

Jamiroquai ile olan ortaklığıyla The Sandbox, iş birliklerini bir adım öteye taşıyor. Ancak, Jamiroquai Metaverse projesinin ileride ne gibi özellikler sunacağını bekleyip görmemiz gerecek. Grup, “Size daha hızlı anlatmak için hazırız.” dedi. Jamiroquai’nin Sandbox projesi hakkında daha fazla detay ortaya çıktığında sizi bilgilendiriyor olacağız. NFT ve Metaverse dünyasındaki son gelişmeleri kaçırmamak için Twitter adresimizi takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...