Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Jamiroquai Metaverse İçin Sandbox ile Ortaklık Anlaşması Yapacak!

Paylaş

Efsanevi caz grubu Jamiroquai, funk müziği Metaverse’ye taşımak için The Sandbox ile ortaklık kurdu. Common Music Group’un model yönetim bölümü olan Bravado, ortaklığın geliştirilmesine yardımcı oldu. İkili ayrıca 18 Mayıs tarihinde, iş birliğinin detayları için benzersiz bir ürün yelpazesi yayınladı. Peki Jamiroquai Metaverse neleri içerecek? Sandbox ile ortaklık ne anlama geliyor? Gelin birlikte inceleyelim. NFXhaber olarak, sizin için hazırladık.

Jamiroquai Metaverse dünyasına giriş yapıyor

Jamiroquai The Sandbox

Jamiroquai Metaverse projesi, ortaklık aracılığıyla The Sandbox’a funk müziği getirmeyi amaçlıyor. Bununla birlikte caz grubu, ortaklıktan keyif almak için benzersiz bir ürün yelpazesi başlattı. Koleksiyon seçenekleri sınırlı sayıda üretilen tişörtler ve anahtarlıklardan oluşuyor. Bunların hepsi, Jamiroquai mağazasında yer alıyor. Grup, Sandbox içinde bir LAND düzenleyecek. LAND, herkesin toplu olarak “biraz funk, özgürlük ve moda ile” katılımına açık olacak. Ayrıca grup, takipçileri ve müzikseverleri ile “dijital olarak katılmak için ortak bir yer” sağlayacağını söyledi. Bu stratejik ortaklık hakkında yorum yapan The Sandbox Kurucu Ortağı Sebastien Borget şunları söyledi:

“Metaverse, müzik ve eğlence sektöründe yeni ifade türleri ve teknik bilgiler yoluyla yaratıcılığı teşvik ediyor. Jamiroquai’ye “Sandbox’a hoş geldiniz” demek bir onurdur. Bundan böyle Snoop Dogg, Jamiroquai, BLOND:ISH ve Deadmau5 ile birlikte sayısız efsanevi müzik sanatçısı ve plak şirketi ile ortaklıklarımız var.”

Jamiroquai nedir?

Jamiroquai, 1996 yılındaki uluslararası hiti “Digital Madness” ile tanınan ikonik bir funk ve kulüp caz grubudur. Çoğunlukla Londra’da bulunan grup, vokalist Jay Kay, yani Buffalo Man tarafından yönetiliyor. Bununla birlikte grup, 1998 yılında Grammy Ödülü’nü kazandıran “Digital Madness” ile dünya çapında 27 milyonun üzerinde albüm sattı. Ayrıca caz grubu, bir dizi kapalı gişe dünya turu gerçekleştirdi. Dahası, müzik endüstrisi içinde 30 yıllık bir deneyime sahipler.

Jamiroquai ile olan ortaklığıyla The Sandbox, iş birliklerini bir adım öteye taşıyor. Ancak, Jamiroquai Metaverse projesinin ileride ne gibi özellikler sunacağını bekleyip görmemiz gerecek. Grup, “Size daha hızlı anlatmak için hazırız.” dedi. Jamiroquai’nin Sandbox projesi hakkında daha fazla detay ortaya çıktığında sizi bilgilendiriyor olacağız. NFT ve Metaverse dünyasındaki son gelişmeleri kaçırmamak için Twitter adresimizi takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...