Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

James Rodriguez NFT Koleksiyonunun Detayları Belli Oldu!

Paylaş

Kolombiyalı futbolcu James Rodriguez, yıllar içerisinde biriktirdiği anılarını piyasaya sürüyor. James Rodriguez NFT dünyasına giriş için ZKSea ile anlaştı. NFT pazarında sınırlı sayıdan oluşan, hatıra NFT koleksiyonu yayınlanıyor. Bu, sporcunun, NFT dünyasına ilk girişini olacak. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

James Rodriguez NFT

James Rodriguez NFT Koleksiyonunun Detayları

Gerçekleşen bu ortaklık, ZKSpace NFT platformunun ilk büyük çalışmalarından biri olacak. James Rodriguez’in NFT koleksiyonu, destekçilerine ve takipçilerine özel fırsatlar sağlayacak. Ayrıca özel bir hayran topluluğunun parçası olmaları içinde bir imkân sağlayacak. NFT koleksiyonuna, İspanyolcada sol ayak anlamına gelen Zurda ismi veriliyor. Zurda koleksiyonu 1500 NFT’den oluşuyor. Ayrıca Haziran ortasından itibaren müzayede ve gizemli kutular şeklinde satışa sunuluyor. Rodriguez’in kariyerindeki önemli başarıların öne çıkan fotoğrafları olan bu NFT’ler, dört farklı nadirlikte sunuluyor. Aynı zamanda açık arttırma usulüne göre satılacak. Bunlar sırasıyla;

  • 1 Platinum NFT için 1 ETH’den başlayan açık artırma
  • 10 Altın NFT için 0.6 ETH’den başlayan açık artırma
  • 400 Gümüş NFT için 0.12 ETH başlayan açık arttırma
  • 1.089 Bronz NFT için 0.12 ETH başlayan açık arttırma

Gizemli kutuların ön satışı 15 Haziran 2022’de başlayacak. Özel imkanları olan NFT’ler, açık arttırma sonucunda sahiplerine ulaşacak. Burada en üst sıralarda yer alan bazı NFT’lere imzalı hatıralar verileceği konuşuluyor. Ayrıca bazı NFT sahipleri James Rodriguez’in kendisiyle görüntülü görüşme gerçekleştirme şansı yakalayacak.

Bunun yanı sıra, ZKSea, ZKSea topluluğunu birlikte oluşturmaya yardımcı olan ve erken yatırım yapmak isteyenlere bir whitelist planı sundu. Whitelist’e katılmanın faydaları arasında, gizemli kutuda yüzde 20 indirim kazanma şansı mevcut. Bronz ve Gümüş NFT’ler sekiz ikonik James Rodriguez anına dayanıyor. Ek olarak, yalnızca Platinum ve Gold NFT sahipleri ZKSpace’de gelecekte gösterilecek NFT’ler için garantili whitelist hakkı alacak. Aynı zamanda rastgele seçilen bir Altın NFT sahibi de Rodriguez tarafından kaydedilen özel bir tebrik videosu alma şansına sahip olacak.

James Rodriguez NFT

NFT’ler Uruguay’daki 2014 Dünya Kupası’nda Kolombiya forması giymesini, 2014/15 Liga BBVA En İyi Orta Saha Oyuncusu ödülünü almasını içeriyor. Ayrıca Rodriguez’in Real Madrid, Bayern Münih ve Everton ile geçirdiği diğer unutulmaz anlarında olması bekleniyor. James Rodriguez NFT koleksiyonu Zurda, efsanenin hayran kitlesini arttıracak gibi duruyor. Ayrıca spor ve NFT ortaklığının tanıtımına yardımcı oluyor.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...