Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

James Rodriguez NFT Koleksiyonu Paylaşmak İçin ZKSea ile Ortak Oldu!

Paylaş

Popüler futbolcu James Rodriguez kısa süre önce kripto borsası ZKSea ile ortaklık kurdu. Buna göre ünlü futbolcu, James Rodriguez NFT koleksiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 15.000 NFT’den oluşan koleksiyon, Rodriguez’in futbol kariyerindeki en önemli anları içerecek. NFXhaber olarak, detayları siz değerli okurlarımız için derledik.

James Rodriguez NFT koleksiyonu çıkarıyor

Teknoloji ve profesyonel sporu birleştirmek için ortaya çıkan trend büyümeye devam ediyor. Kolombiyalı ünlü futbolcu James Rodriguez, bu hafta spor alanına yaptığı kayda değer katkıyı kutluyor. Buna göre futbol yıldızı, bir NFT koleksiyonu başlatmak için ZKSea ile stratejik bir anlaşma imzaladı. Böylece Rodriguez, dünyanın en büyük takımlarından bazılarına karşı goller attıktan sonra, tüm kariyerini dijital bir sanat koleksiyonunda ölümsüzleştirmeyi hedefliyor.

James Rodriguez ZKSea ile ortaklık kurdu
James Rodriguez ZKSea ile ortaklık kurdu

James Rodriguez NFT koleksiyonu, Haziran ayında açık artırmaya çıkacak. 15.000 adet benzersiz NFT’den oluşan hatıra koleksiyonu, ZKSea platformunda basılacak. Buna göre ZKSea, topluluğunun daha düşük fiyatlara ve ön madencilik avantajlarına sahip olacağını duyurdu. Ayrıca ZKSea, birkaç yeni kullanıcısını, koleksiyonun whitelist’ine eklediğini de açıkladı.

ZKSea ve James Rodriguez arasındaki ortaklık, popüler bir futbolcunun NFT dünyasına ilk girişini ifade ediyor. Futbolcu, profesyonel kariyerindeki önemli anları koleksiyonda derledi. Bununla birlikte koleksiyon, ZKSea pazarının NFT drop’ları arasındaki en büyük koleksiyonlardan olacak.

ZKSea nedir?

ZKSea, Zk roll up Layer 2 ekosistemi tarafından desteklenen L2 Labs Foundation tarafından üretildi. NFT pazarı, ZKSpace’in önemli bir ayağıdır. Pazar, kullanıcılarına düşük işlem ücretleri gibi avantajlar sağlıyor. Bunun yanında, NFT’leri basma, oluşturma ve ticaretini yapma için benzersiz bir deneyime olanak tanıyor. Bununla birlikte Rodriguez, hatıra baskısı NFT koleksiyonunun lansmanı için ZKSpace ile olan ortaklığından dolayı çok heyecanlı olduğunu dile getirdi. Ünlü Futbolcu, koleksiyonun tüm düzenleme sürecine katıldığı ve kariyerinin önemli noktalarına geri dönüp bakma şansı verdiği için ZKSpace’e teşekkür etti. Bunun yanında, kendi kariyerine ve mirasına sanatsal bir stil verdiği için platforma minnettar olduğunu da ekledi.

James Rodriguez NFT koleksiyonun lansman tarihi yaklaşıyor. Ancak, spor alanında NFT rekabeti de gitgide yükseliyor. Chelsea, Manchester City, Troyes FC gibi birçok kulüp metaverse ve NFT alanına yaptığı yatırımları artırıyor.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...