Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

It All Sucks NFT Nedir?

Paylaş

It All Sucks NFT, 5555 Bu berbat dünya ve onun berbat piyasası ve berbat ETH Blockchain üzerindeki berbat politikaları için berbat memlerdir. It All Sucks NFT Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

It All Sucks NFT Nedir?

Platform Web3, pazar ve dünya duyarlılığını yansıtan bir meme koleksiyonu ve ürün markasıdır. It All Sucks projesi, Maddie’s ile resmi bir ortaklıkla, kullanıcı NFT’lerinin ürün satışlarından komisyon kazanabilecektir.

Proje üzerinden kendi berbat mağazanızı kurabilirsiniz. Platformda enayilerinizi çalıştırarak berbat mağazanız üzerinden, ürün satışlarından komisyon kazanabilirsiniz. Her dakika ücretsiz olarak metal baskı alınabilmektedir. Sucky NFT’lerinizi metal bir plakaya bu sayede ücretsiz olarak yazdırabilirsiniz. (sadece nakliye masraflarını karşılayın)

Beyaz Tavşan:

Projedeki beyaz tavşan özellikle; sanat, kültür, oyun ve deneyimlere odaklanan bir dizi proje aracılığıyla Web3’te keşfederken ve yenilikler yaparken GATE ekosistemindeki rehberinizdir. Beyaz Tavşan kullanıcıları, GATE projeleri ve ortak projeler için Airdrop’lara, beyaz listeye ve indirimli erişime, özel kanallara erişime ve topluluk fonu için oy haklarına sahip olmaktadır.

Fiyatı Nedir?

It All Sucks, 29 Temmuz 2022’de 0,03 ETH fiyatıyla basılan 5555 NFT’lik bir koleksiyondur. Projenin mevcut taban fiyatı ise 0.002 ETH’dir. Toplam hacmi ise şu anda 4 Ethereum olarak görülmektedir.

It All Sucks NFT projesinin OpenSea koleksiyondan toplam 3.333 adet parça dijital sanat eseri mevcuttur. OpenSea verilerine göre proje koleksiyonuna ev sahipliği yapan kişi sayısı şu anda 1.538 olarak görülmektedir.

It All Sucks NFT Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcıların, Blood Vessels NFT’nin OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edilebilmektedir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Bu NFT koleksiyonunu satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...
Önceki İçerikAgent1- Morphing NFT Nedir?
Sonraki İçerikAliens Hd NFT Nedir?