Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

İskoçya Ligi NFT Koleksiyonunu Duyurdu

Paylaş

Topps ilk defa İskoç futbolunun NFT Serisini piyasaya sürecek. İskoçya ligi NFT koleksiyonu 2021-22 sezonunun en önemli anlarını ve önemli kırılma noktalarını kutlayacaktır. NFXhaber olarak, bu koleksiyonun detaylarını sizin için derledik.

İskoçya Ligi NFT

İskoçya Ligi NFT Kokesiyonu

Geçtiğimiz gün Topps, kendi marketi üzerinden son SPFL Sezonunun tamamını kutlayan Topps 21/22 İskoç Profesyonel Futbol Ligi (SPFL) Shining Stars Dijital NFT kartlarının yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. NFT serisinin içerisinde yıldız oyuncular ve kulüp armalarını bulunmaktadır. Ayrıca İskoçya’nın en önemli yayıncılarından biri olan Paul Mitchell’in maç günü yorumları koleksiyonda bulunacaktır. Üstelik unutulmaz olayları içeren koleksiyon İskoçya’nın en üst seviye liginin ilk Topps NFT koleksiyonu olacaktır. The Topps Company’de Topps Digital Sports & Entertainment Futbol İçerik Ürün Müdürü Roshan Patel açıklama yaptı.

Popüler Bundesliga NFT Serimizi takiben, tüm dünyadaki futbol taraftarlarına hizmet etmek için ürün skalamızı genişleteceğiz. Geçtiğimiz sezon İskoçya’nın en büyük yeteneklerinden bazıları Avrupa’da manşetlere çıktılar. Unutulmaz yılı anmak için SPFL’nin ilk NFT kart serisini yayınladık.

Koleksiyondaki NFT kartları, paket başına en az bir nadir NFT içermektedir. Ayrıca daha yüksek video koleksiyonuyla birlikte 12 SPFL Premiership kulübünün, yükselen yıldızların, takım kaptanlarının, video özetlerinin ve kulüp arması eklerinin tümünü içerecektir. Sette Celtic’in oyuncusu McGregor gibi kulüp kaptanları ön plana çıkmaktadır. Ayrıca Aberdeen’den Calvin Ramsay gibi yükselen yıldızlar ve Rangers’tan Ryan Kent gibi oyuncuların parladıkları anlarının öne çıktığı video kartları yer almaktadır. Topps 21/22 SPFL Shining Stars Dijital NFT Kartları, 15 Haziran Çarşamba günü satılacaktır. Ayrıca Türkiye saatiyle 15:00 ile 20:00 saatleri arasında ToppsNFTs marketinde satış başlayacaktır. Klasik ile efsanevi arasında değişen kart nadirlikleri ile satın alınabilecektir. Bu koleksiyon için yalnızca bir paket türü mevcuttur.

Paket İçerikleri

Fiyatlandırma paket başına 25 dolar fiyattan başlayacaktır. Ayrıca her bir paket başına 7 koleksiyon mevcuttur. Toplamda 5.000 paket bulunmaktadır. 1 nadir veya daha yüksek dereceli video koleksiyonu garantilidir. Nadirlik oranları yaygın olarak yüzde 45’tir. Ayrıca yaygın olmayan yüzde 25, nadir yüzde 16, süper nadir yüzde 9, destansı yüzde 4 ve efsanevi yüzde 1 olacaktır.

Toops Hakkında

1938’de kurulan The Topps Company Inc, 2021’de kurulan ve Fanatics Holdings Inc’in bir yan kuruluşu olan yeni nesil fiziksel ve dijital ticaret kartları ve koleksiyon ürünleri şirketi olan Fanatics Collectibles’ın bir parçasıdır. Özellikle öne çıkan Major League Baseball, Major League Soccer, UEFA Şampiyonlar Ligi, Bundesliga, Ulusal Hokey Ligi, Formula 1, Star Wars, Garbage Pail Kids gibi koleksiyonları mevcuttur.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...