Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

İrfan Önürmen NFT Eserlerini New York’ta Sergiliyor

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Bu sektöre katılan her bir dev ise yeni bir inavasyon yaratma çabasında. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Türk çağdaş sanatın öncü isimlerinden biri olan ressam İrfan Önürmen NFT koleksiyonu oluşturdu. Ayrıca tül katmanlar ile yaptığı yeni nesil sanat eserleri ise New York’ta sergiye çıktı. Çağdaş sanatın öncü isimlerinden olan Türk ressam İrfan Önürmen, tül katman yeni nesil sanat eserlerine sahip. Aynı zamanda bu sanat eserleri ise dijital olarak satışa sunulmakta. Tül kumaşı kullanarak katmanlar kullanarak çağdaş sanat eserleri üreten İrfan Önürmen, NFTulle adını verdiği koleksiyonunu New York’ta sergileyecek.

İrfan Önürmen NFT koleksiyonu, Amerika’da bir sergiye konu olan ilk Türk NFT sanatçısı. Türk dijital sanat tarihinde umarız ki yeni ve başarılı sanatçılar bulunmaya devam eder.

İrfan Önürmen NFT Koleskiyonu NFTulle, C24 Gallery’de!

Çağdaş sanatçı Önürmen’in sergisi 12 Mayıs’ta başladı. C24 Gallery’de 150 adet NFT ile sanat eseri ile boy gösteriyor. Sergide yayınlanan eserler 0.6 ETH seviyesinden satışa sunulmakta. Satışa çıkartılan NFT’ler proje devam ettiğinde bile en değerliler olarak kalmaya devam edecek. Her ne kadar 0.6 ETH değer biçilmiş olsa bile analistlerin beklentisi bu ürünlerin fiyatlarının daha yüksek seviyelere ulaşması beklenmekte.

NFT dünyasında Türk sanatçıların son dönemde adını daha sık duymaktayız. Hatta Caso Battlo eseri ile ilgiyi üzerine yine bir Türk sanatçı çekmişti. Refik Anadol’un eseri 1.38 milyon dolara yeni sahibine teslim edildi. Son dönemlerde NFT sektöründe hacim düşüşü göze çarpmakta. Fakat Türk sanatçıların atakları bu düşüşe rağmen göz doldurmakta. NFT sektörünün devleri BAYC, Azuki bile büyük zararlar etmekte.

Her ne kadar kaotik geçiyor olsa bile NFT sektörü tıpkı kripto piyasasına benzemekte. Kötü haber akışının ardından dip bölgesinde kısa bir süre bekleme. Daha sonrasında ise hızlıca fiyat toparlanması. NFT piyasasında bu bu kadar hızlı yön değişikliği çok sık tekrarlanmamakta. Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...
Önceki İçerik
Sonraki İçerik