Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

İrfan Önürmen NFT Eserlerini New York’ta Sergiliyor

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Bu sektöre katılan her bir dev ise yeni bir inavasyon yaratma çabasında. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Türk çağdaş sanatın öncü isimlerinden biri olan ressam İrfan Önürmen NFT koleksiyonu oluşturdu. Ayrıca tül katmanlar ile yaptığı yeni nesil sanat eserleri ise New York’ta sergiye çıktı. Çağdaş sanatın öncü isimlerinden olan Türk ressam İrfan Önürmen, tül katman yeni nesil sanat eserlerine sahip. Aynı zamanda bu sanat eserleri ise dijital olarak satışa sunulmakta. Tül kumaşı kullanarak katmanlar kullanarak çağdaş sanat eserleri üreten İrfan Önürmen, NFTulle adını verdiği koleksiyonunu New York’ta sergileyecek.

İrfan Önürmen NFT koleksiyonu, Amerika’da bir sergiye konu olan ilk Türk NFT sanatçısı. Türk dijital sanat tarihinde umarız ki yeni ve başarılı sanatçılar bulunmaya devam eder.

İrfan Önürmen NFT Koleskiyonu NFTulle, C24 Gallery’de!

Çağdaş sanatçı Önürmen’in sergisi 12 Mayıs’ta başladı. C24 Gallery’de 150 adet NFT ile sanat eseri ile boy gösteriyor. Sergide yayınlanan eserler 0.6 ETH seviyesinden satışa sunulmakta. Satışa çıkartılan NFT’ler proje devam ettiğinde bile en değerliler olarak kalmaya devam edecek. Her ne kadar 0.6 ETH değer biçilmiş olsa bile analistlerin beklentisi bu ürünlerin fiyatlarının daha yüksek seviyelere ulaşması beklenmekte.

NFT dünyasında Türk sanatçıların son dönemde adını daha sık duymaktayız. Hatta Caso Battlo eseri ile ilgiyi üzerine yine bir Türk sanatçı çekmişti. Refik Anadol’un eseri 1.38 milyon dolara yeni sahibine teslim edildi. Son dönemlerde NFT sektöründe hacim düşüşü göze çarpmakta. Fakat Türk sanatçıların atakları bu düşüşe rağmen göz doldurmakta. NFT sektörünün devleri BAYC, Azuki bile büyük zararlar etmekte.

Her ne kadar kaotik geçiyor olsa bile NFT sektörü tıpkı kripto piyasasına benzemekte. Kötü haber akışının ardından dip bölgesinde kısa bir süre bekleme. Daha sonrasında ise hızlıca fiyat toparlanması. NFT piyasasında bu bu kadar hızlı yön değişikliği çok sık tekrarlanmamakta. Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...
Önceki İçerikHypebears Nedir?
Sonraki İçerikPsychedelics Anonymous Nedir?