Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Invisible Friends 3D Sanat Eserlerini Duyuruyor!

Paylaş

İkonik NFT projesi Invisible Friends, ödüllü sanatçı Nguyen Nhut ile iş birliği içinde dijital 3D model NFT’lerinin lansmanını duyurdu. Bununla birlikte 5000 parçalık tedarik, 0,07 ETH fiyat etiketiyle gelip 23 Kasım’da 12:00’de düşecek. Bu eşsiz koleksiyon ve 3D Invisible Friends’i basabileceksiniz. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Koleksiyon NFT’leri Nasıl Alınır?

Invisible Friends, NFT evreninde büyük bir başarı öyküsü olmaya devam ediyor. Son derece karmaşık sanat ve estetik, bu projeye lansman öncesi 100.000’den fazla takipçi kazandırdı. Şimdi, resmin 3D versiyonu 23 Kasım’da topluluğa ve daha geniş kitlelere sunulacak! Ayrıca Invisible Friends ve Clay Boy sahipleri, 3D koleksiyon parçalarını basabilecekleri bir haftalık pencereye sahip olacaklar. Bir 2B Invisible Friends NFT’si, her birinin birer 3B Invisible Friends’in kilidini açacaktır. Ek olarak proje, kalan basımların arzda yeniden tahsis edileceğini belirtti.

Ayrıca ana şirketi Random Character Collective’in (RCC) ekibi kendi koleksiyonunun NFT’lerini basamayacaktır. Bunun yerine, bir haftalık pencerenin kapanmasından sonra takım, yalnızca herhangi bir NFT kaldığı takdirde karşılık gelen sayıda NFT’yi airdroplar aracılığıyla alacaktır. Ayrıca tahsis Nguyen’in “Clay Boy” proje sahipleri için beyaz listedeki 50 noktayı içermektedir. IF ekibi, topluluğuna bu adımın yeni NFT’lerinin adil dağıtımının yararına olduğuna dair güvence verdi. Nguyen Nhut tarafından yapılan her 3D koleksiyon parçası aynı zamanda yeni ve eski rastgele özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca 3D Koleksiyonu doğrudan resmi web sitesinde basabilirsiniz.

Invisible Friends Hakkında

Ayrıca koleksiyon, üretken İsveçli sanatçı Markus Magnusson’un bir NFT projesidir. Lansman sırasında Invisible Friends, tüm zamanların en çok konuşulan NFT projelerinden biri haline geldi. Ayrıca 5000 adetlik koleksiyon, şık kıyafetler giyen görünmez insanların yer aldığı farklı bir stil taşıyor. Trend belirleyen marka, şık estetiğiyle o kadar çok ün kazandı ki, moda devleri KITH ile iş birlikleri başlattı! Büyüyen proje yol haritası aynı zamanda bir “OG Toys” koleksiyonunu ve bir sonraki projenin bir yan çekimini de içeriyor. “Garbage Friends” spinoff projesi, bu koleksiyon estetiğinin tam tersidir.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...