Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

İnfo Yatırım Metaverse Dünyasına Giriş Yaptı

Paylaş

Türkiye’nin en büyük aracı kurumları arasında yer alan İnfo Yatırım metaverse dünyasına giriş yaptı. Sermaye Piyasası araçlarının alım-satım aracılığını yapan İnfo Yatırım, şimdide metaverse dünyasına giriş yapmakta. Öz kaynak miktarı 2022 yılının ilk çeyrek sonuyla birlikte 341 milyon lira seviyesine ulaştı. İnfo Yatırım, yaptığı bu açıklama ile birlikte metaverse dünyasına giriş yaptığını tüm Türkiye’ye duyurdu.

İnfo Yatırım Genel Müdürü Tarkan Akgül konu ile ilgili şu açıklamalarda bulunmakta:

Türkiye’nin en yenilikçi aracı kurumlarından İnfo Yatırım, yeni irtibat büroları ile hizmet ağını genişletmeye devam etmekte. Ayrıca Gelişen teknolojilere anında uyum gösterip yepyeni bir hizmet ile yatırımcıların karşısına çıkıyor.

1994 yılından bu yana bireysel ve kurumsal yatırımcılara, sermaye piyasası araçlarının alım – satım aracılığı yapmakta. Hatta Yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi ve kurumsal finansman hizmetleri sunan İnfo Yatırım, dönemin en popüler sanal platformu Metaverse’deki buluşma noktası InfoVerse sayesinde yatırımcılarına bambaşka bir deneyim sunmakta.

Böylece Sanal evrende de İnfo Yatırım’a istedikleri an ulaşabilecekleri bir alan yaratarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren İnfo Yatırım, InfoVerse buluşma noktası ile ilk kez bir aracı kurumu Metaverse’e taşıyor. Bu sayede ekonomi dünyası ve yatırımcılar İnfo Yatırım’ı bambaşka bir boyutta deneyimleyebilecekler.

Şirketlerin yoğun ilgi gösterdiği ve ciddi bir ekonomik büyüklüğün oluştuğu Metaverse, teknolojide de yepyeni bir dünyanın da kapılarını araladı. Ayrıca Metaverse etkisiyle iş ve özel yaşam alanları farklı bir boyuta geçiyor. Türkiye’nin en yenilikçi aracı kurumlarından İnfo Yatırım yatırımcıların 7/24 buluşabileceği bir yer olmaya devam etmekte. Verilecek eğitimlerle birlikte finansal okuryazarlığın artacağına kesin gözüyle bakılmakta. Finans dünyası için farklı bir boyut olan InfoVerse Buluşma Noktası’nı kurmakta.

26 Mayıs tarihinde basın etkinliği ile birlikte kamuoyuna İnfo Yatırım Metaverse Buluşma Noktası tanıtılmakta. Kullanıcılar sermaye piyasası enstrümanları hakkında detaylı bilgilere ulaşılabilmekte. Ayrıca ülkemizin önde gelen akademisyenlerinin Türkiye ve Dünya ekonomisine ilişkin görüşlerini alınabilmekte. Piyasa profesyonelleri ile yatırımlarına yön verebilmekte. Hatta teknik ve temel analiz, algoritmik trade, alım satım stratejisi oluşturma gibi eğitimlere katılabilecekler.

İnfo Yatırım Metaverse Dünyasında Genişliyor!

Türkiye, metaverse dünyasında hızla büyümeye devam etmekte. Hatta tüm dünyanın adapte olduğu bu teknoloji içerisinde Türk markalarını görmek gelecek için olumlu olarak görülmekte. Yakın geçmişte birçok Türk markası metaverse dünyasına giriş yapmakta.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...