Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Infkted NFT Launch Nedir?

Paylaş

Infkted NFT Launch projesi, NFT’lerde sevilen geleneksel özellikleri ve nadirlikleri kullanır. Ayrıca 3333 benzersiz AI yakıtlı PFP’den oluşan bir INFKTED NFT koleksiyonudur. Infkted NFT Launch Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

Infkted NFT Launch Nedir?

INKFTED mağduru %100 benzersiz olmaktadır. Aynı zamanda gelişmekte olan teknolojilerden ve yapay zeka tarafından oluşturulan benzersiz tasarım sürecinden faydalanılarak yaratılmıştır. Özellikle geleneksel bir PFP tarzı NFT’nin yapısını ve şeklini korumak için bunu bir dizi özel temel çizimle eşleştirip, saf sihir elde edebilirsiniz.

Platformun sanat eseri, CEO ve sanatsal vizyon sahibi Mr. Nobody one’dır. Tek seferde NFT tarafından benzersiz bir şekilde AI tarafından tasarlanmıştır. Platform, SOL ekosistemine “kaderini seç” ödül modeliyle ilk sürükleyici ve hikaye odaklı NFT deneyimini getirmektedir. Özellikle, farklı bölümler ve hikayeler aracılığıyla çekirdek ve ortak koleksiyonları içerir. Ayrıca işbirliklerini de içeren sürükleyici, ilginç ve sinematik bir deneyim yaratmaktadır.

Projenin Amacı Nedir?

Projenin inanılmaz benzersiz AI sanat eserinin yanı sıra nihai hedefi; NFT sahipleri için gerçek dünya yararı ve değeri yaratabilmektir. Kolaylıkla bir INFKTED NFT’ye sahip olmak, sezonluk uçaklara, ticari ürünlere, fiziksel ve dijital sanat eserlerine, koleksiyonlara erişmenizi sağlayacaktır. Özellikle heyecan verici çığır açan sürprizlerle çoraplarınızı havaya uçuracaktır. Proje bu dünyalar arasındaki geçişin önemini anlıyor ve bu ikisini bir araya getirmeye gerçekten inanmaktadır. Hedefleri her zaman topluluk için olacaktır. Ayrıca toplulukla beraber yaratmak, inşa etmek ve yenilik yapmakta istemektedir.

Fiyatı Nedir?

INFKTED, 29 Ekim 2022’de 0.35 SOL fiyatıyla basılan 2502 NFT’lik bir koleksiyondur. Mevcut taban fiyatı ise 0.26 SOL’dır. Toplam hacmi 3.31’dedir.

Projenin OpenSea koleksiyondan toplam 8 adet parça dijital sanat eseri mevcuttur. OpenSea verilerine göre proje koleksiyonuna ev sahipliği yapan kişi sayısı ise şu anda 1 olarak görülmektedir.

Infkted NFT Launch Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcıların, Infkted NFT Launch NFT’nin OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edilebilmektedir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Bu NFT koleksiyonunu satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...