Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

inBetweeners NFT Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

Napolili sanatçı Gianpiero, inBetweeners NFT koleksiyonuyla çocukluk anılarını hayata döndürüyor. Sanatçı, dünyaca ünlü sanat becerilerini bir tutam Justin Bieber havasıyla birleştirdi. Bununla birlikte, bir süre önce OpenSea’nın En İyi 10 tablosunu çizen sağlam bir NFT projesi. inBetweeners, Ethereum Blockchain dolaşan oyuncak ayılar grubundan oluşuyor. NFXhaber olarak inBetweeners hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

inBetweeners NFT nedir?

inBetweeners koleksiyonu, 0,45 ETH’lik taban fiyatla işlem gören, 10.777 NFT’den oluşuyor. NFT’ler, değişen nadirliklere sahip 175’ten fazla el çizimi özelliğin rastgele birleşimiyle ortaya çıktı. Proje, her şeyin merkezinde sevgiyi görüyor. Böylece pozitifliği yaymayı hedefliyor. Sonuçta, topluluktakilerin destek alacağı binlerce omuz olacak. Gerçek hayatta veya Metaverse’de olsun, topluluk birbirlerini destekleyecek ve teşvik edecek. inBetweeners NFT koleksiyonunda, 2022’nin tüm kaosu arasında, biraz pozitiflik bulmanız mümkün.

Koleksiyonun sahipleri ne elde eder?

inBetweeners NFT sahipleri, projenin Discord kanalına katılım hakkı kazanır. Bununla birlikte, projenin yönetişimine katılır ve gerçek dünya etkinliklerine davet alırlar. Ek olarak, NFT’lerin temel IP’sine erişim de sağlarlar. Projeye göre, ikincil işlem ücretlerinin %50’si topluluk cüzdanına gidecek. Sahipler daha sonra parayı nasıl kullanacaklarını önerecek ve oylayacak. Gerçek dünya etkinliklerine gelince, projeye vokal ve aktif desteği göz önüne alındığında, bir Justin Bieber konserinin gerçekleşmesi muhtemel. Dünyaca ünlü şarkıcının PFP olarak kullandığı bir inBetweeners’ı var.

inBetweeners’ı kim yarattı?

inBetweeners NFT’leri  Gianpiero D’Alessandro tarafından oluşturuldu. Gianpiero, NFT alanına yabancı bir isim değil. Sanatçı, Snoop Dogg, Nike ve Levi’s dahil olmak üzere piyasanın en iyi oyuncularıyla çalıştı. Sanatın ona farklı ve daha mutlu bir gerçekliğe girmesine izin verdiği İtalya’da, genç bir çocukken çizmeye başladı. Küçük bir çocukken, kendini güvende ve mutlu hissetmek için oyuncak ayısına sık sık sarılırdı. Bu nedenle, inBetweeners projesi insanlara yalnız olmadıklarını ve hepimizin mutlu olmayı hak ettiğini hatırlatıyor.

inBetweeners NFT koleksiyonunu ne bekliyor?

İleriye dönük olarak, ekip, güçlü bir topluluk ve küresel marka oluşturmak için temel oluşturuyor. Buna göre proje, önümüzdeki aylarda daha fazla pozisyon dolduracak. 2022’nin yazında, birkaç inBetweeners gerçek dünya ve Metaverse etkinliğinin gerçekleşmesini bekliyoruz. Ayrıca daha fazla Web3 ticaret girişimi ve ilginç iş birlikleri de yolda gözüküyor. Yıl sonuna doğru Gianpiero ve ekibi uluslararası bir sanat turu düzenleyecek.

Dün, NFT pazarı Element, son 24 saat içindeki en iyi 10 NFT koleksiyonunu yayınladı. Buna göre inBetweeners NFT, açık ara birinci sıradaydı. Bu dönüm noktalarının yanı sıra, topluluk diğer ilginç projeleri de sabırsızlıkla bekliyor. Proje, daha önce, birkaç günlük bir etkinlik olan inBetweeners Art Week’i düzenledi. Bununla birlikte, Dolce & Gabbana ve inBetweeners ortaklığının ürünleri de yakında piyasaya çıkacak.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...