Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

iBUYPOWER ve Star Atlas Arasında Ortaklık Anlaşması

Paylaş

iBUYPOWER ve Star Atlas Metaverse’ün resmi donanım ortağı oldu. Oyun bilgisayarı üreticisi, Web3 girişimine kuvvet katmayı amaçlıyor. Ayrıca Metaverse kullanıcıları için amaca yönelik sistemler oluşturmayı hedeflemektedir. NFXhaber olarak, bu anlaşmanın detaylarını sizin için derledik.

iBUYPOWER ve Star Atlas

iBUYPOWER ve Star Atlas Donanım İçin Ortak Oldu

Özel oyun bilgisayarı üreticisi iBUYPOWER, Solana tabanlı Web3 girişimi olan Star Atlas’ın ana geliştiricisi ATMTA ile güçlerini birleştirdi. Star Atlas, sinematik kalitede video oyunu görselleri sağlamak için Unreal Engine 5’i kullanmaktadır. Ayrıca büyük ölçüde sunucusuz ve güvenli bir oyun deneyimi oluşturmak içinde Solana blok zincirini kullanıyor. Platform ayrıca NFT ticareti için yerleşik destek de içermektedir.

Bir donanım ortağı olarak iBUYPOWER, özellikle Star Atlas kullanıcıları için tasarlanmış sistemler oluşturmak için uğraşacak. Ayrıca ATMTA, ,BUYPOWER’ın oyun bilgisayarı alanındaki uzmanlığından yararlanmayı amaçlıyor. Aynı zamanda, Metaverse’e yeni oyuncular katmak için ortak bir çaba içinde olacaktır. Bu ortaklığı kutlamak için iBUYPOWER, ana yarışma için özelleştirilmiş bir Atlas PC vererek ilk Star Atlas topluluk etkinliği olan COPA’nın açılışını yapacak. iBUYPOWER Başkan Yardımcısı Darren Su açıklamalarda bulundu.

Michael’ı ve ekibinin Star Atlas vizyonunu seviyoruz. Ayrıca kendilerini adamış topluluklarını desteklemeye odaklanmalarını destekliyoruz. Blok zincirinde AAA kalitesinde bir Metaverse için çok heyecanlıyız. Üstelik, oyuncularımızın eğleneceği bir oyunla Web3’e dahil etmelerine yardımcı olmak için harika bir fırsat olacak. Star Atlas için özelleştirdiğimiz bilgisayarlar bu dünyanın dışından. Oyuncularımızın ve Star Atlas hayranlarının seveceğini bildiğimiz yüksek güçlü, kaliteli bir yapı olacak.

İleriye dönük olarak, iBUYPOWER ve Star Atlas, fiziksel dünya ile Metaverse arasındaki çizgileri hafifletmeye yardımcı olacak bir dizi ekipmanın ticarileştirilmesini birlikte sürdürmeyi planlamaktadır. iBUYPOWER ayrıca Star Atlas ekosisteminin öncü üyelerinden biri olmayı da planlıyor.

Şirketler Hakkında Kısa Bilgiler

Gerçekleşen ortaklık iBUYPOWER’ın blok zinciri teknolojisine ilk adımı değil. Şirket, 2014 yılında özellikle Bitcoin madenciliği için bilgisayarlar üretmiştir. Bununla birlikte son sekiz yıldır yeni bir adımı yoktu. Yapılan bu yeni anlaşmayla sekiz yıl sonra tekrardan blok zinciri çalışmalarına resmi olarak başlamış oldu.

Star Atlas, teknolojik blok zinciri, gerçek zamanlı grafikler, çok oyunculu video oyunu ve merkezi olmayan finansal teknolojilerin birleşmesinden ortaya çıkan yeni nesil bir oyun Metaverse’tür. Star Atlas’ta elde edilen ve ticareti yapılan NFT’ler, gerçek dünya varlıklarının somutluğunu çoğaltan bir ekonomi yaratır.

Benzer Yazılar

Solana NFT Madenciliği 2022’nin Üçüncü Çeyreğinde Arttı!

Blok zinciri tabanlı bir veri analizi sağlayıcısı olan Messari,...

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...