Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

İbrahimovic NFT Koleksiyonu Yayınlanıyor!

Paylaş

Küresel futbol yıldızı Zlatan İbrahimovic NFT projesinin başarısının ardından başka bir NFT koleksiyonu çıkaracak. İsveçli futbol ikonu ‘The Laws of Adrenalin – II’yi MakersPlace’te 12 Mayıs 2022’de 18.00’de yayınlayacak.

Farklı tarzlara ve geçmişlere sahip bir grup sanatçı, orijinal eserlerinde AC Milan forvetine yer verecek. NFT koleksiyonunda yer alacak parçaları, Zlatan’ın son otobiyografisi “Adrenalin: Anlatılmamış Hikayelerim”e dayanıyor. NFT’ler, bir kişi ve futbolcu olarak temel özelliklerini vurgular: Güç, kararlılık, duyarlılık ve sanat.

Bu sanatçılardan biri de “Project Zeus-Zlatan” adlı dijital resmiyle Davide Petraroli’dir. Ayrıca şarkıcı, yazar ve eski graffiti sanatçısı High Snob aka Esklator, “Nel pallone” parçasıyla.

NFT koleksiyonu, Haziran ayı sonuna kadar sürecek olan üç koleksiyondan ikincisidir. Üç Zlatan İbrahimovic NFT damlasının her birinde en az bir açık baskı alan herhangi bir koleksiyoncu hediye almaya hak kazanır.

Proje “Corriere della Sera”, ArtsLife, Wrong Theory, ArtN ve G-Lor işbirliğiyle gerçekleştirildi. “Corriere” tarafından geçtiğimiz Eylül ayında başlatılan projenin ise bir parçası.

İbrahimovic NFT Projesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

40 yaşındaki Zlatan, futbol oynamakta hala olağanüstü. Şu anda İtalya’nın en iyi kulüplerinden biri olan AC Milan’da forvet olarak oynuyor. Ayrıca Juventus, Barcelona, ​​Paris Saint-Germain ve Manchester United gibi tarihi futbol kulüplerinde de oynadı.

Ayrıca, İbrahimovic 570’in üzerinde gol attı. Sonuç olarak, tüm zamanların en büyük forvetlerinden biri olarak kabul ediliyor. Ayrıca inanılmaz fiziği, teknik yeteneği ve bitiriciliği ile takımlarına liderlik ederek Avrupa’nın en büyük liglerinde kupalar kazandı.

Zlatan aynı zamanda tutkulu bir sanat koleksiyoncusu. Hem geleneksel ödemeleri hem de kripto para birimlerini kabul eden uluslararası bir NFT pazarı olan Makersplace ile ilk NFT koleksiyonunun oluşturulmasında aktif bir rol oynadı.

Aralık 2021’de “Adrenalin: Anlatılmamış Hikayelerim” adlı ilk kitabını çıkardı. ArtsLife ve Wrong Theory işbirliği içinde ürettiği ilk projesinin her bir parçasına ilham verdi. NFT koleksiyonundaki parçaları GionnyScandal, Hexaract, Paolo Manazza ve Tresoldi olmak üzere dört ünlü İtalyan sanatçı yarattı. NFT sektöründe bile bu kadar ilgiyi üzerinde toplaması İbrahimoviç için büyük bir başarı.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...