Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Hyundai Card, LIKE LION NFT ile Ortak Oldu!

Paylaş

Kore’nin önde gelen finansal teknoloji şirketlerinden biri olan Hyundai Card bir anlaşma yaptığını açıkladı. NFT pazar yeri ve cüzdan başlatmak amacıyla LIKE LION ile ortaklık kurulduğu açıkladı. Modern Lion başlıklı ortak girişim, adını Hyundai’nin ve Like Lion şirketlerinin adlarının birleşiminden oluşuyor. NFXhaber olarak, bu ortaklığın detaylarını sizin için derledik.

Hyundai Card

Hyundai Card Pazar Yeri ve Cüzdanını Başlatacak

Açıklanan ortaklığın ardından Modern Lion, yılın ikinci yarısından itibaren geçerli bir NFT pazar yeri açacak. Ayrıca, Hyundai Card’ın varlıklarına dayalı NFT’ler yayınlanması planlanıyor. Dahası Modern Lion, NFT kaynak bulma ve iyileştirme hizmetleri de verecek. Hyundai Card Başkan Yardımcısı ve CEO’su Chung Tae-young açıklama yaptı.

Büyük şirketler ve yeni başlayanlar ortak bir iş için uğraştıklarında, birbirleriyle eşit düzeyde iş birliği yapmaya istekli olmalılar. Hyundai Card ve Like Lion, tüm yeteneklerini toplayarak sinerjileri en üst düzeye çıkarmak için ellerinden geleni yapacaktır.

Ayrıca açıklamalarda bulunan bir diğer isim Like Lion’un CEO’su Duhee Lee’di. Lee Modern Lion’u etkili bir NFT oyuncusu haline getirmek için çaba göstereceklerini dile getirdi. Ayrıca pazarda olağanüstü bir statü kazanmak için çalışacağız. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Hyundai Card’ın Geçmişi

Ekim 2001’de Hyundai Motor Group, Diners Club Kore’yi satın aldı. Adını Hyundai Card Co olarak değiştirdi. 2003’te şirket, Hyundai Kia otomobilleri ve diğer büyük satın alımlar için gelişmiş M puanları veren ve gelecekteki M kart kullanımından elde edilen M puanları ile tutarı geri alan, imzalı Hyundai Card M ve Save Point hizmetini başlattı. Şirket, 2004 yılından itibaren müşterilerin yaşam tarzına göre uyarlanmış bir dizi çıkardı. Tek kart için 8 milyonluk en fazla üye ile kredi kartı endüstrisinde tanınmış şirket oldu. 2005 yılında şirket, daha sonra adını değiştiren GE Consumer Finance ile ortaklık kurdu.

Şirket, 2005’te üst düzey kart kullanıcıları için The Black Card, ardından 2006’da The Purple ve 2008’de The Red lansmanını yaptı. Şirket, 2013 yılında, portföyünü modernize eden bir plan olan Hyundai Card Chapter 2’yi ilan etti. 2015’te şirket, çevrimiçi ürünler sunmanın ötesine geçen, temel yapısını çevik ve dijital odaklı bir şirkete dönüştüren Dijital Hyundai Kart projesini başlattı.

Finansal teknoloji şirketi Hyundai Card, blok zinciri dahil olmak üzere dijital alanda büyük yatırımlar yaptı. Bu yıl mart ayında şirket NFT’leri kullanan birkaç deneme programı duyurdu. Bu programlar, insanların NFT’lerini müzik performanslarına ve diğer kültürel varlıklara uygulamalarını sağlayacaktır. Hyundai Card’ın en son girişimi, dijital dünyadaki genişleyeceğinin sinyallerini veriyor. Yakında, sahiplerinin özel deneyimlere erişebileceği kendi NFT’lerini başlatacak.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...