Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Hangi NFT Koleksiyonları Daha Çok Satılmakta?

Paylaş

NFT’ler, sanat eserini anlama biçimimizi yeniden tanımlıyor. Doğal olarak da tüccarlar bu sektörü keşfetmeye başlıyor. NFT’ler, önceki 12 ay boyunca kripto para birimi sektörünün ön saflarında yer aldı. Ayrıca, NFT’ler, sanatçıların gerçek dünya içinde dijital varlıkları yaratmalarını sağlar. Google’da 2022 yılında NFT ve metaverse aramaları tarihin en yüksek seviyesine ulaştı. Herkes varlık hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaya başladıkça NFT piyasaları ticaret hacimlerini kaydetti.

Hangi Endüstriler NFT Alanında Getiri Sağlar?

Gerçek dünya ekonomik sisteminde, daha önce mümkün olmayan yeni şirket biçimlerinde NFT’leri kendi yararınıza kullanabilirsiniz. NFT’leri oldukça fazla sektörde kullanılabilmekte. Sanat eserleri; film, spor girişimi ve koleksiyoncu pazarı, esasen en önemli kullanım alanlarına sahiptir.

Sanat eseri alanında dijital tablolar oluşturmak ve izlemek için NFT’leri kullanmalısınız. Ayrıca, oyun sektöründe türünün tek örneği, yeri doldurulamaz dijital nesneler oluşturmak için NFT’leri kullanabilirsiniz. Spor tasarımcıları, insanların tanıtabileceği olağandışı ve ayırt edici oyun içi ürünler yapmak için NFT’leri kullanabilmekte.

NFT Olarak Neleri Satabilirsiniz?

  • Satılık Dijital Ürün Sağlamak

NFT’ler daha fazla gelir kaynağı mı? NFT’ler, E-ticaret şirketlerinin, ister tamamen dijital nesneleri tanıtıyor olsunlar, isterse de bunları bedensel bir sunumu tamamlamak için kullanıyor olsunlar, ayırt edici ve model deneyimleri oluşturmalarına yardımcı olabilir. Tons, piyasaya sürüldükten 4 gün sonra promosyon yapmayı başaran Adam Bomb, Squad NFT’leriyle bunu başardı.

  • Analize Yatırım Yapmak

Ar-Ge, müşterilerin hayal ettikleri ve istediklerine yönelik tercihleri ​​bulmak paha biçilmezdir. Şirketler, insanları anketlere, beta testlerine katılmaya ikna etmek veya bir modelin ürün büyüme yol haritasında belirli NFT sahiplerine ayırt edici oy hakları vermek için NFT’lerden en iyi şekilde yararlanabilir.

  • Ürününüz ve Metaverse 

Herkes Metaverse’in şu anda web’de nasıl ses getiren bir konu olduğunu biliyor. Çok oyunculu eylemler, sosyal ağlar ve dijital ortamlar gibi dijital ortamlar içinde, temel bir tanım doğrultusunda, genellikle sizinle benzer bir bedensel atmosferde olmayan farklı insanlarla uzman olabileceğiniz dijital bir alandır. Birçoğu bunu ağın aşağıdaki teknolojisi olarak görse de, bir seviye kesin: Metaverse NFT’ler nedeniyle sürekli olarak bir gerçekliğe dönüşüyor.

  • Alıcı Hizmeti ve Eğitimi

2022’de muhteşem müşteri desteği beklemekte. İstenilen ürün hakkında piyasada bilmeyen insanlara eğitim vermekte bir gelir stilidir. Ürününüz hakkında eğitimli olan kişilerin satın alma potansiyellerinin herhangi birinden daha fazla olması normaldir.

NFT Satışı İçin Gerekenler

NFT’ler 2015’ten beri yürürlükte olmasına rağmen, şu anda NFT’ler bir dizi değişken nedeniyle itibarda bir artışa tanık oluyor. Birincil ve tartışmasız en belirgin olanı, kripto para birimlerinin normalliği ve coşkusu ve onları destekleyen blok zinciri çerçeveleridir. Uzmanlığın ötesinde, fandom, telif ekonomisi ve kıtlık yasal yönergelerinin bir karışımı var. Müşterilerin tümü, ayırt edici dijital mülke gururla sahip olmak ve hatta onu bir fon olarak tutmak açısından hareketin bir parçası olmak ister.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...