Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Gutter Juice NFT Nedir?

Paylaş

Gutter Juice NFT, toplamda 28,000 NFT’den oluşan koleksiyondur. NFXHaber olarak bu makalede Gutter Juice NFT nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak koleksiyon hakkında merak edilen diğer konulara da değineceğiz.

Gutter Juice NFT Nedir?

Kedi, sıçan, güvercin ve köpeklerden oluşan, toplamda 28 bin NFT’nin yer aldığı koleksiyondur. Her bir hayvan türünden 7 bin adet NFT bulunmaktadır.

Toplam 28 bin adet NFT’nin 16 bini halka açık şekilde satılmıştır. Ancak kalan 12 bin ise airdrop yöntemiyle yatırımcılara dağıtılmıştır.

Gelecekte Gutter Juice NFT’leri, bir Gutter Clone NFT’si yakılabilecektir. Üstelik Gutter Juice NFT’leri herhangi bir kısıtlama olmaksızın yakılabilmektedir

Gutter Juice NFT’nin Hikayesi Nasıl?

GCG’nin (Gutter Cat Gang) özer bölge ve metaverse’deki hakimiyetini sürdürmek için Gang liderleri, en iyi bilim adamlarını görevlendirdi. Bilim adamlarının görevi, mevcut popülasyonu klonlayarak Gutter nüfusunu genişletmekti. Bilim adamları, Gutter City’nin her üyesinden DNA örneği topladılar. Gutter klonlarının android versiyonları için bir “klon makinesinde” kullanılacak Gutter Clones’u yarattılar.

Gutter Clone NFT Nedir?

28 bin adet DNA-1 android klonunu içeren bir NFT koleksiyonudur. Bu NFT’ler, Gutter Juice NFT’lerin yakılması sonucu ortaya çıkmaktadır. Gutter Clone ile proje, Gutter sahiplerine ödül vermektedir.

Bu NFT’lerin sahiplerinin metaverse deneyimlerine, IRL etkinliklerine, P2E oyunlarına ve diğer çeşitli etkinleştirmelerine erişim sağlaması planlanmaktadır.

Bununla birlikte NFT sahipleri, gelecekteki NFT airdrop’larından ve hizmet tokenlerinden yararlanamayacak. Ancak bir süre sonra GANG tokeniyle Gutter Clone’un DNA’sı yükseltilebilecek.

Gutter Juice NFT’nin Fiyatı Nedir?

Bu NFT koleksiyonu şu sıralar OpenSea üzerinde 0,16 Ether (Ethereum) taban fiyatıyla işlem görmektedir. Bununla birlikte koleksiyonun ticaret hacmi ise 8,8 bin ETH’dir. Gutter Juice NFT’te 12,3 bin NFT bulunurken sahip sayısı 3,8 bin olarak görülmektedir.

Gutter Juice NFT Nasıl Alınır?

Bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcılar, koleksiyonun OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilmektedir. Bununla birlikte koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonu satın almak isteyenlerin ise yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Koleksiyonu satın almak isteyen yatırımcı, öncelikle Metamask vb. dijital kripto para cüzdanına sahip olmalıdır. Sonrasında ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar Ethereum almalı ve bu Etheruem dijital kripto para cüzdanına (Metamask) aktarmalıdır. Son adımda ise kullanıcının dijital cüzdanını OpenSea’ye bağlaması gerekmektedir. Bağlantı kurulduktan sonra kullanıcı, dilediği NFT’yi seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...