Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

GEVOLs NFT Nedir?

Paylaş

GEVOLs, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen ve 8,888 NFT’den oluşan koleksiyondur. Bu makalede NFXHaber olarak GEVOLs NFT Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Bununla birlikte koleksiyon hakkında merak edilen diğer konulara da değineceğiz. İyi okumalar dileriz.

GEVOLs NFT Nedir?

8,888 adet basılmış NFT’den meydana gelen koleksiyondur. Bununla birlikte 8,888 adet NFT’nin 50 adeti ayrılmıştır. Bu NFT’ler yarışmalar için takım üyeleri için tutulacaktır. Her GEVOL 150’den fazla özellikle rastgele oluşturulmuş ve 0.1 ETH gibi düşük kabul edilen bir fiyatla satılmıştır.

Proje (GEVOLs), kendini diğer NFT’lerden ayıran farklı bazı özelliklere sahiptir. Karakterlerin anti-kahraman bazı özellikleri bulunmaktadır.

GEVOLs NFT’nin Hikayesi Nasıl?

Koleksiyonun hikayesi “EVOL” adlı 2000 yaşındaki Cherub (Cupids gibi) ile başlamaktadır. EVOL, yönetimle bir anlaşmazlık yaşar ve bunun sonun sonucunda kovularak dünyaya gönderilir. Uzun süre evine dönemeyen EVOL, zamanla evine nasıl döneceğini de unutur. Uzun süre dünyada kalan EVOL, buradaki evini ise blok zinciri üzerine kurar. Tüm NFT’ler, EVOL’un istediği zaman bürünebileceği kılıflardır.

GEVOLs NFT’nin Geleceği Nasıl?

EVOL’un hikayeler ve sanat eserleriyle büyümesi planlanmaktadır. İleride EVOL’un hikayesini ileriye taşıyan fiziksel olarak var olan bir kitap çıkacaktır.

Bununla birlikte proje bir teşvik ve yardımlaşma sistemi oluşturma hedefine sahiptir. NFT projesinden elde edilen gelir, topluluğa geri yönlendirilecektir. Basım maliyetleri azaltılacak ve yeni yetenekler keşfedilecektir. Ek olarak diğer projelerin başlatılmasına da yardımcı olunması planlanmaktadır.

GEVOLs NFT’nin Fiyatı Nedir?

NFT koleksiyonu şu anda OpenSea üzerinde 0,162 Ether (Ethereum) taban fiyatıyla işleme açıktır. Bununla birlikte koleksiyonun ticaret hacmi ise 8,9 bin ETH’dir. GEVOLs NFT’de 9 bine yakın NFT (OpenSea’de 8,9K) bulunurken sahip sayısı 3,6 bin olarak görülmektedir.

GEVOLs NFT Nasıl Alınır?

Koleksiyona ilgi duyan yatırımcılar, koleksiyonun OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilmektedir. Ancak koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonu satın almak isteyenlerin ise yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Koleksiyonu satın almak isteyen yatırımcı, öncelikle Metamask vb. dijital kripto para cüzdanına sahip olmalıdır. Sonrasında ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar Ether almalı ve bu Ether’i cüzdanına (Metamask) aktarmalıdır. Son adımda ise kullanıcının dijital cüzdanını OpenSea’ye bağlaması gerekmektedir. Bağlantı kurulduktan sonra kullanıcı, dilediği NFT’yi seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...
Önceki İçerik
Sonraki İçerik