Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Gangster Pandas Gang NFT Nedir?

Paylaş

Gangster Pandas Gang projesi, ETH Blockchain’de çalışan 6000 Panda’nın benzersiz bir koleksiyonudur. Gangster Pandas Gang NFT Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

Gangster Pandas Gang NFT Nedir?

Gangster Pandas Gang projesi, ETH Blockchain’de çalışan 6000 Panda’nın benzersiz bir koleksiyonudur. Bütün Pandaların benzersiz bir görünümleri ve elinde bazı donanımları bulunmaktadır. Özellikle bu teçhizat, çeşitli silah türlerini ve aynı zamanda tıbbi teçhizatı ve kimyasal ve biyolojik teçhizatı içermektedir. Bu özellikler, her bir pandanın kendi hikayesinin olduğu Çizgi Romanlarda da pandaları vardır. Ayrıca Zombiler tarafından yönetilen dünyayı kurtarmaya çalışacaklardır.

NFT satın alıp etkinliklere, sahipler için sınırlı koleksiyonlara, çizgi romanların geliştirilmesinde işbirliği yapma fırsatlarına, telif ücretlerinden ücretsiz ETH’ye, özel tekliflere ve diğer koleksiyonlar için beyaz liste noktalarına ve daha fazlasına erişim sağlanabilmektedir.

Fiyatı Nedir?

Gangster Pandas Gang projesi, 31 Temmuz 2022’de 0,02 ETH fiyatıyla basılan 6000 NFT’lik bir koleksiyondur. Projenin mevcut taban fiyatı ise, 0.055 ETH olarak görülmektedir. Toplam hacmi ise şu anda 0 Ethereum olarak görülmektedir.

Bu NFT projesinin OpenSea koleksiyondan toplam 7 adet parça dijital sanat eseri mevcuttur. OpenSea verilerine göre proje koleksiyonuna ev sahipliği yapan kişi sayısı şu anda 1 olarak görülmektedir.

Gangster Pandas Gang NFT Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcılar, Gangster Pandas Gang NFT projesinin OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilmektedir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır:

Yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. Özellikle ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...