Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

GameStop NFT MarketPlace Servisini Başlatıyor!

Paylaş

Yaygın video oyunları ve ekipmanları çevrimiçi perakendecisi GameStop, NFT pazarına Beta’da giriş yapmakta. Şirket, oyun NFT koleksiyonlarının oyunculara enerji vermenin bir yöntemi olduğuna inanmakta. Bunun dışında Perşembe günü oyun Twitter aracılığıyla tanıtılmakta. GameStop NFT, metinsel içeriğe “İnternet iletişim için ne yaptıysa, blockchain değer için yapacak.” dedi. Ayrıca yazılı bir resimle birlikte “Blockchain’deki yepyeni çocukla tanışın” diye yazdı.

İddia, gruptan bazı çelişkili öneriler aldı. Hatta bazıları GameStop’un NFT pazarına giriş yapmak için en kötü potansiyel zamanı seçtiğini iddia etti. Ayrıca, GameStop bunu değiştirmek üzere olsa da, platform herhangi bir NFT koleksiyonuyla doldurulacaktır. Web perakendecisi, NFT pazarının yüksek başlık bölümüne, müşterilerine “Immutable X Oyun Koleksiyonlarının hızla geldiğini” bildiren bir uyarı mesajı ekledi. GameStop, 2021’in ortasından beri mücadele ediyor. Şirketin hisseleri, manipülasyonunun merhametine dalmadan önce tüm zamanların yeni en yüksek seviyelerine yükseldi. O zamandan beri envanter, meme paylaşımları sınıfına girdi.

GameStop NFT Ayağa Kalkmak İstiyor

Daha sonra, GameStop’un hayattaki başka bir kiralamayı keşfetmeye çalışmak için NFT çoğunluğuna atlaması şaşırtıcı değil. NFT’ler, ticaretin son 12 ayındaki hızlı ilerleme kaydetmekte. Ayrıca bir dereceye kadar meme ürünleri sınıfına girmekte. Sorunlar, önceki birkaç hafta içinde daha da kötüleşmeden önce, Şubat ayında zar zor sakinleşti.

GameStop’un ilk çıkışı sandığınız kadar kötü bir zamanda gelemezdi. GameStop’un NFT pazarı, gezegendeki en büyük sektörlerden biri olan oyun oynamaya odaklandığı için piyasadaki diğer pazarların aksine.

Şirket; stüdyoları, inşaatçıları, yayıncıları ve içerik materyali oluşturucularını güçlendirmek istemekte. 100 milyon dolarlık bir hibe programı başlatmak için Immutable X ile birlikte çalışmakta. Odaklanmış birçok görev arasında, zaten gelişen bir pazarda bir kez daha musluklar olan IP’leri ile NFT’leri başlatmak isteyen AAA stüdyoları/yayıncılar var. Bu sistem ayrıca, inanılmaz bir çekişe sahip video oyunlarına sahip rekreasyon kurucularına ek olarak, yerleşik model arkadaşlarına ve içerik materyali oluşturucularına bağlı metaverse’leri hedefler.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...