Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

GameStop NFT MarketPlace Servisini Başlatıyor!

Paylaş

Yaygın video oyunları ve ekipmanları çevrimiçi perakendecisi GameStop, NFT pazarına Beta’da giriş yapmakta. Şirket, oyun NFT koleksiyonlarının oyunculara enerji vermenin bir yöntemi olduğuna inanmakta. Bunun dışında Perşembe günü oyun Twitter aracılığıyla tanıtılmakta. GameStop NFT, metinsel içeriğe “İnternet iletişim için ne yaptıysa, blockchain değer için yapacak.” dedi. Ayrıca yazılı bir resimle birlikte “Blockchain’deki yepyeni çocukla tanışın” diye yazdı.

İddia, gruptan bazı çelişkili öneriler aldı. Hatta bazıları GameStop’un NFT pazarına giriş yapmak için en kötü potansiyel zamanı seçtiğini iddia etti. Ayrıca, GameStop bunu değiştirmek üzere olsa da, platform herhangi bir NFT koleksiyonuyla doldurulacaktır. Web perakendecisi, NFT pazarının yüksek başlık bölümüne, müşterilerine “Immutable X Oyun Koleksiyonlarının hızla geldiğini” bildiren bir uyarı mesajı ekledi. GameStop, 2021’in ortasından beri mücadele ediyor. Şirketin hisseleri, manipülasyonunun merhametine dalmadan önce tüm zamanların yeni en yüksek seviyelerine yükseldi. O zamandan beri envanter, meme paylaşımları sınıfına girdi.

GameStop NFT Ayağa Kalkmak İstiyor

Daha sonra, GameStop’un hayattaki başka bir kiralamayı keşfetmeye çalışmak için NFT çoğunluğuna atlaması şaşırtıcı değil. NFT’ler, ticaretin son 12 ayındaki hızlı ilerleme kaydetmekte. Ayrıca bir dereceye kadar meme ürünleri sınıfına girmekte. Sorunlar, önceki birkaç hafta içinde daha da kötüleşmeden önce, Şubat ayında zar zor sakinleşti.

GameStop’un ilk çıkışı sandığınız kadar kötü bir zamanda gelemezdi. GameStop’un NFT pazarı, gezegendeki en büyük sektörlerden biri olan oyun oynamaya odaklandığı için piyasadaki diğer pazarların aksine.

Şirket; stüdyoları, inşaatçıları, yayıncıları ve içerik materyali oluşturucularını güçlendirmek istemekte. 100 milyon dolarlık bir hibe programı başlatmak için Immutable X ile birlikte çalışmakta. Odaklanmış birçok görev arasında, zaten gelişen bir pazarda bir kez daha musluklar olan IP’leri ile NFT’leri başlatmak isteyen AAA stüdyoları/yayıncılar var. Bu sistem ayrıca, inanılmaz bir çekişe sahip video oyunlarına sahip rekreasyon kurucularına ek olarak, yerleşik model arkadaşlarına ve içerik materyali oluşturucularına bağlı metaverse’leri hedefler.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...