Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

GameStop NFT MarketPlace Servisini Başlatıyor!

Paylaş

Yaygın video oyunları ve ekipmanları çevrimiçi perakendecisi GameStop, NFT pazarına Beta’da giriş yapmakta. Şirket, oyun NFT koleksiyonlarının oyunculara enerji vermenin bir yöntemi olduğuna inanmakta. Bunun dışında Perşembe günü oyun Twitter aracılığıyla tanıtılmakta. GameStop NFT, metinsel içeriğe “İnternet iletişim için ne yaptıysa, blockchain değer için yapacak.” dedi. Ayrıca yazılı bir resimle birlikte “Blockchain’deki yepyeni çocukla tanışın” diye yazdı.

İddia, gruptan bazı çelişkili öneriler aldı. Hatta bazıları GameStop’un NFT pazarına giriş yapmak için en kötü potansiyel zamanı seçtiğini iddia etti. Ayrıca, GameStop bunu değiştirmek üzere olsa da, platform herhangi bir NFT koleksiyonuyla doldurulacaktır. Web perakendecisi, NFT pazarının yüksek başlık bölümüne, müşterilerine “Immutable X Oyun Koleksiyonlarının hızla geldiğini” bildiren bir uyarı mesajı ekledi. GameStop, 2021’in ortasından beri mücadele ediyor. Şirketin hisseleri, manipülasyonunun merhametine dalmadan önce tüm zamanların yeni en yüksek seviyelerine yükseldi. O zamandan beri envanter, meme paylaşımları sınıfına girdi.

GameStop NFT Ayağa Kalkmak İstiyor

Daha sonra, GameStop’un hayattaki başka bir kiralamayı keşfetmeye çalışmak için NFT çoğunluğuna atlaması şaşırtıcı değil. NFT’ler, ticaretin son 12 ayındaki hızlı ilerleme kaydetmekte. Ayrıca bir dereceye kadar meme ürünleri sınıfına girmekte. Sorunlar, önceki birkaç hafta içinde daha da kötüleşmeden önce, Şubat ayında zar zor sakinleşti.

GameStop’un ilk çıkışı sandığınız kadar kötü bir zamanda gelemezdi. GameStop’un NFT pazarı, gezegendeki en büyük sektörlerden biri olan oyun oynamaya odaklandığı için piyasadaki diğer pazarların aksine.

Şirket; stüdyoları, inşaatçıları, yayıncıları ve içerik materyali oluşturucularını güçlendirmek istemekte. 100 milyon dolarlık bir hibe programı başlatmak için Immutable X ile birlikte çalışmakta. Odaklanmış birçok görev arasında, zaten gelişen bir pazarda bir kez daha musluklar olan IP’leri ile NFT’leri başlatmak isteyen AAA stüdyoları/yayıncılar var. Bu sistem ayrıca, inanılmaz bir çekişe sahip video oyunlarına sahip rekreasyon kurucularına ek olarak, yerleşik model arkadaşlarına ve içerik materyali oluşturucularına bağlı metaverse’leri hedefler.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...