Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Paylaş

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden oluşmaktadır. 4 Ekim’den itibaren, popüler HBO fantezi TV şovunun hayranları bu dijital NFT’lere ulaşabilecektir. Koleksiyon, Funko ve Warner Bros arasında ki iş birliği ile üretilmiştir. Bu koleksiyonlar yalnızca NFT platformu Droppp üzerinden satın alınabilecektir. Ayrıca standart paketler için fiyatlar 9,99 dolardan başlamaktadır. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Funko, Game Of Thrones NFT Koleksiyonu

Funko, Game Of Thrones NFT Koleksiyonu

Her satın alma işlemi hayranlara ender bir Funko Dijital Pop’u ortaya çıkarma fırsatı verecektir. Bu nadir Dijital Pop NFT’leri, eşleşen altı sınırlı sayıda fiziksel vinil koleksiyondan biri için kullanılabilecektir. Funko Dijital Pop NFT’leri, Funko’nun ikonik figürlerinin stiline sahip dijital koleksiyonlardır. Geçen yıl boyunca Funko, çeşitli popüler TV şovlarını, filmleri ve çizgi roman karakterlerini Funko Digital Pop NFT evrenine taşımıştır.

Ödüllü fantastik TV dizisi The Game of Thrones’un kahramanları, NFT Digital Pop’a son katılanlar üyelerdir. Bununla beraber bu koleksiyonun bir parçası olarak, tüm Westeros’tan karakterler NFT koleksiyonunda mevcuttur. Buna Arya Stark, The Hound, Jon Snow, Jaime Lannister, Daenerys Targaryen, Giant Wight ve hatta Iron Throne da dahildir.

Game of Thrones koleksiyonu, WAX Blockchain’i üzerinde yaratılmıştır. Ayrıca toplam 625.000 NFT bulunan iki paketten oluşmaktadır. Bu nedenle, hem standart hem de premium paketlerden 31.250 adet bulunmaktadır. Ayrıca standart paket fiyatları 9,99 dolar olarak belirlenmiştir. Bununla beraber premium paketlerin her biri 29,99 dolar olarak satışa sürülmüştür. Ayrıca premium paketlerde 15 Dijital Pop NFT bulunmaktadır. Son olarak, her Funko Game of Thrones NFT paketi, son derece nadir bir Funko Digital Pop kazanma fırsatı sunmaktadır. Bu nadir NFT’ler, özel bir fiziksel Game of Thrones koleksiyonu için kullanılabilmektedir. Açıklamalara göre, bu şans sadece NFT koleksiyonu ile ​​elde edilebilmektedir.

NFT Koleksiyonları Gerçek Hayatta ki Popülerliğe Odaklanıyor!

İlginç bir şekilde son dönemde yaratılan çoğu NFT koleksiyonu, geçmişin izlerin taşımaktadır. Ayrıca günümüzün popüler olayları veya kişilerinden enstantaneler de sunmaktadır. Bunula birlikte yeni NFT koleksiyonları, bir nevi fayda amacıyla yaratılmaya odaklanmaktadır. Yeni faydalar, yatırımcıların oldukça dikkatini çekmektedir.

NFT koleksiyonlarında Blockchain seçimi oldukça önemlidir. Funko, WAX Blockchain’i tercih etmektedir. Ancak sektör genel olarak Ethereum Blockchain’i tercih etmektedir. Bununla beraber son dönemde Solana Blockchain, önemli bir artış yaşamaktadır. Son iki aydır Solana, piyasada gerçekleşen işlemlerin çoğunu bünyesinde barındırmaktadır.

Benzer Yazılar

Rimowa x RTFKT Phygital Luggage Collab Nedir?

LVMH'nin sahibi olduğu Almanya merkezli Rimowa markası, Nike'ın web...

Yagiverse NFT Nedir?

Platform gezegenlerinin yok edilmesinden sonra 3.333 Yagiverse, galaksiler arası...

Infkted NFT Launch Nedir?

Infkted NFT Launch projesi, NFT'lerde sevilen geleneksel özellikleri ve...

Energy of Space Robots Nedir?

Energy of Space Robots Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak...

Abbott & Costello’s Who’s on First Nedir?

Abbott & Costello, bütün zamanların en büyük komedi ikilisidir....

mETH Headz by Psychedelic Labs Nedir?

METH Headz NFT projesi, estetik bir resimden daha fazlasını...