Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

FoxFam Nedir?

Paylaş

FoxFam NFT, Yum Yum Studio tarafından tasarlamış ve üretken karakterlerden oluşan NFT koleksiyonudur. NFXHaber olarak bu makalede FoxFam Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak koleksiyonun fiyatına ve nasıl satın alınabileceğine değineceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

FoxFam Nedir?

Her biri farklı özelliklere sahip, elle çizilmiş 10,000 adet NFT’den oluşan koleksiyondur. Bu “tilkiler” her birine benzersiz karakterlerini veren, sevgiyle işlenmiş bir dizi özellikten meydana gelmiştir.

Koleksiyon, Yum Yum Studio’daki deneyimli sanatçı ve illüstratörlerin yaratıcı buluşu olarak adlandırılmaktadır. Stüdyo, ünlü oyun projeleri hayata geçiren ve gösterişli karakterler yaratabilen bir stüdyo olarak bilinmektedir.

Koleksiyondaki her karakter, rastgele bir araya getirilen özelliklerin kombinasyonuyla oluşturulmuştur. Dolayısıyla her karakter eşsiz bir kişiliğe sahiptir.

Yum Yum Studio Nedir?

Xbox ve Nickelodon gibi tanınan markalar için illüstrasyonlar yaratmış başarılı bir stüdyodur. Topluluk odaklı çalışmalar yapmaktadır. Tasarım ve çizimleri; koleksiyoncu ve sanatçılara aralarından seçim yapabilecekleri geniş bir fikir yelpazesi sunmaktadır.

FoxFam Fiyatı Nedir?

Koleksiyon şu anda OpenSea üzerinde 0,124 Ethereum taban fiyatıyla işlem görmektedir. Bununla birlikte koleksiyonun ticaret hacmi ise şu anda 7,1 Ethereum’dur.

FoxFam’in OpenSea pazarında şu anda 10 bin adet NFT’si bulunmaktadır. Koleksiyona şu anda ev sahipliği yapan kişi sayısı ise 3,6 bin olarak görülmektedir.

FoxFam Nasıl Alınır?

Yum Yum Studio’nun bu koleksiyonuna ilgi duyan yatırımcılar, koleksiyonun OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilmektedir. Bununla birlikte koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonu satın almak isteyen yatırımcıların ise yapmaları gereken bazı işlemler bulunmaktadır.

FoxFam NFT koleksiyonunu satın almak isteyen yatırımcılar, ilk önce MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olmalıdır. Sonrasında ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar Ether almalı ve bu Ether’i dijital kripto para cüzdanına aktarmalıdır. Son adımda ise yatırımcının dijital cüzdanını OpenSea’ye bağlaması gerekmektedir. Bağlantı kurulduktan sonra kullanıcı, dilediği NFT’yi seçerek satın alma işlemini tamamlayabilmektedir.

Benzer Yazılar

Rimowa x RTFKT Phygital Luggage Collab Nedir?

LVMH'nin sahibi olduğu Almanya merkezli Rimowa markası, Nike'ın web...

Yagiverse NFT Nedir?

Platform gezegenlerinin yok edilmesinden sonra 3.333 Yagiverse, galaksiler arası...

Infkted NFT Launch Nedir?

Infkted NFT Launch projesi, NFT'lerde sevilen geleneksel özellikleri ve...

Energy of Space Robots Nedir?

Energy of Space Robots Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak...

Abbott & Costello’s Who’s on First Nedir?

Abbott & Costello, bütün zamanların en büyük komedi ikilisidir....

mETH Headz by Psychedelic Labs Nedir?

METH Headz NFT projesi, estetik bir resimden daha fazlasını...
Önceki İçerikFOMO MOFO Nedir?
Sonraki İçerikFrontier Game Nedir?