Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

FLUF World Nedir?

Paylaş

FLUF World Nedir? Nasıl Alınır?

FLUF World nedir? Ethereum Blockchain üzerinde barındırılan FLUF World, 10 bin adet 3 boyutlu tavşan avatarından oluşan bir NFT koleksiyonudur. Bu makalede FLUF World nedir, ne sunar, nasıl alınır gibi merak edilen soruların yanıtlarına erişebilirsiniz. NFXhaber olarak, sizin için hazırladık. Gelin koleksiyonu birlikte inceleyelim.

FLUF World nedir?

FLUF World, Ethereum üzerinde barındırılan 10 bin adet dijital öğeyi içeren bir NFT projesidir. NFT’lerin her biri benzersiz birer avatardır. Bu tavşan avatarları (FLUF) 3 boyutludur ve çeşitli metaverse evrenlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Algoritma tarafından yaratılan NFT’ler, 270 benzersiz özelliğin rastgele bir biçimde seçilmesi ile oluşturulmuştur. Yani bu hiçbir NFT’nin bir diğeri ile aynı olamayacağı anlamına gelir. Avatarlar; cinsiyet, kıyafet, göz yapısı, vücut yapısı, tüy rengi, aksesuar ve arka plan gibi çeşitli özellikler ile birbirinden ayrılmaktadır.

Proje, başlangıçta yalnızca tavşan NFT’leri sunarken, zaman içerisinde ilk koleksiyona bağlı yeni koleksiyonlar çıkarmıştır. Bu koleksiyonlar arasında; Party Bear, Thingies, Burrows ve Scenes and Sounds koleksiyonu bulunmaktadır. Scenes and Sounds (sahneler ve sesler) koleksiyonu, FLUF sahiplerine NFT’lerine özelleştirilebilir müzik veya arka planlar ekleme fırsatı vermek için özel olarak piyasaya sürülmüştür. Burrows (yuvalar) koleksiyonu ise, FLUF sahiplerinin metaverse içerisinde kullanmak üzere satın alabileceği çeşitli meta uzaylarını içerir.

FLUF NFT’leri ne sunuyor?

FLUF World, tavşan avatarları ile yola çıktığı NFT yolculuğunda bir metaverse ekosistemi olarak ilerlemektedir. Ayrıca kullanıcılar, FLUF NFT’lerine yeni çıkan koleksiyonlar ile özel arka planlar ekleyebilmektedir. Bu arka planlar, sahil, uzay, savaş alanı, opera binası gibi çok çeşitli alanları içerir. Bunun yanında FLUF sahipleri, Burrows NFT’leri ile, tavşanlarına metaverse üzerinde bir yuva da verebilmektedir. Son olarak FLUF topluluğu (NFT sahipleri), projenin fiziksel ve dijital dünyada gerçekleştirdiği konser gibi çeşitli etkinliklere katılma fırsatı yakalar.

FLUF metaverse, tıpkı Axie Infinity gibi P2E (oyna-kazan) modeliyle oluşturulmuştur. Sadece FLUF sahiplerinin, metaverse üzerinde çeşitli oyunlar oynayarak pasif gelir elde edebilmektedir. Bunun yanında, NFT sahipleri, 3 boyutlu tavşan avatarlarını çiftleştirerek yavru FLUF’lar (Fluflet’ler) elde edebilmektedir. Fluflet’leri üretmek için bir erkek ve bir dişi FLUF gerekmektedir. Yavrular, ebeveynlerinin genetik özelliklerini rastgele bir biçimde devralır.

FLUF World nasıl alınır?

FLUF World NFT’leri, Ethereum tabanlı popüler NFT pazarı OpenSea üzerinden satın alınabilmektedir. Bununla birlikte OpenSea üzerinden NFT elde etmek için içerisinde ETH bulunan bir Ethereum cüzdanını hesabınıza bağlamanız gerekir. ETH, kripto para borsalarından satın alınıp MetaMask gibi popüler Ethereum cüzdanlarına aktarılabilmektedir. Buna göre ETH’lerini cüzdanlarına aktaran kullanıcılar, cüzdanlarını OpenSea hesaplarına bağlayarak FLUF satın alabilmektedir. Ek olarak yazının yazıldığı sırada FLUF koleksiyonu, 3.7 bin sahip sayısına ulaşmış ve 3,39 ETH’lik bir taban fiyat ile işlem görüyordu.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...