Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

FLUF World Nedir?

Paylaş

FLUF World Nedir? Nasıl Alınır?

FLUF World nedir? Ethereum Blockchain üzerinde barındırılan FLUF World, 10 bin adet 3 boyutlu tavşan avatarından oluşan bir NFT koleksiyonudur. Bu makalede FLUF World nedir, ne sunar, nasıl alınır gibi merak edilen soruların yanıtlarına erişebilirsiniz. NFXhaber olarak, sizin için hazırladık. Gelin koleksiyonu birlikte inceleyelim.

FLUF World nedir?

FLUF World, Ethereum üzerinde barındırılan 10 bin adet dijital öğeyi içeren bir NFT projesidir. NFT’lerin her biri benzersiz birer avatardır. Bu tavşan avatarları (FLUF) 3 boyutludur ve çeşitli metaverse evrenlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Algoritma tarafından yaratılan NFT’ler, 270 benzersiz özelliğin rastgele bir biçimde seçilmesi ile oluşturulmuştur. Yani bu hiçbir NFT’nin bir diğeri ile aynı olamayacağı anlamına gelir. Avatarlar; cinsiyet, kıyafet, göz yapısı, vücut yapısı, tüy rengi, aksesuar ve arka plan gibi çeşitli özellikler ile birbirinden ayrılmaktadır.

Proje, başlangıçta yalnızca tavşan NFT’leri sunarken, zaman içerisinde ilk koleksiyona bağlı yeni koleksiyonlar çıkarmıştır. Bu koleksiyonlar arasında; Party Bear, Thingies, Burrows ve Scenes and Sounds koleksiyonu bulunmaktadır. Scenes and Sounds (sahneler ve sesler) koleksiyonu, FLUF sahiplerine NFT’lerine özelleştirilebilir müzik veya arka planlar ekleme fırsatı vermek için özel olarak piyasaya sürülmüştür. Burrows (yuvalar) koleksiyonu ise, FLUF sahiplerinin metaverse içerisinde kullanmak üzere satın alabileceği çeşitli meta uzaylarını içerir.

FLUF NFT’leri ne sunuyor?

FLUF World, tavşan avatarları ile yola çıktığı NFT yolculuğunda bir metaverse ekosistemi olarak ilerlemektedir. Ayrıca kullanıcılar, FLUF NFT’lerine yeni çıkan koleksiyonlar ile özel arka planlar ekleyebilmektedir. Bu arka planlar, sahil, uzay, savaş alanı, opera binası gibi çok çeşitli alanları içerir. Bunun yanında FLUF sahipleri, Burrows NFT’leri ile, tavşanlarına metaverse üzerinde bir yuva da verebilmektedir. Son olarak FLUF topluluğu (NFT sahipleri), projenin fiziksel ve dijital dünyada gerçekleştirdiği konser gibi çeşitli etkinliklere katılma fırsatı yakalar.

FLUF metaverse, tıpkı Axie Infinity gibi P2E (oyna-kazan) modeliyle oluşturulmuştur. Sadece FLUF sahiplerinin, metaverse üzerinde çeşitli oyunlar oynayarak pasif gelir elde edebilmektedir. Bunun yanında, NFT sahipleri, 3 boyutlu tavşan avatarlarını çiftleştirerek yavru FLUF’lar (Fluflet’ler) elde edebilmektedir. Fluflet’leri üretmek için bir erkek ve bir dişi FLUF gerekmektedir. Yavrular, ebeveynlerinin genetik özelliklerini rastgele bir biçimde devralır.

FLUF World nasıl alınır?

FLUF World NFT’leri, Ethereum tabanlı popüler NFT pazarı OpenSea üzerinden satın alınabilmektedir. Bununla birlikte OpenSea üzerinden NFT elde etmek için içerisinde ETH bulunan bir Ethereum cüzdanını hesabınıza bağlamanız gerekir. ETH, kripto para borsalarından satın alınıp MetaMask gibi popüler Ethereum cüzdanlarına aktarılabilmektedir. Buna göre ETH’lerini cüzdanlarına aktaran kullanıcılar, cüzdanlarını OpenSea hesaplarına bağlayarak FLUF satın alabilmektedir. Ek olarak yazının yazıldığı sırada FLUF koleksiyonu, 3.7 bin sahip sayısına ulaşmış ve 3,39 ETH’lik bir taban fiyat ile işlem görüyordu.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...