Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Floyd Mayweather NFT Koleksiyonlarına Yenisini Ekliyor

Paylaş

Boks dünyasının ünlü isimlerinden Floyd Mayweather, Mayweverse halı çekiminin ardından yeni bir NFT projesini tanıtıyor. En son NFT dolandırıcılığından sonra Floyd’un NFT alanında bir iş yapması şaşırtıcı gibi görünmekte. Fakat ‘Money’ lakaplı sporcu isteklerinden vazgeçmiyor.

Ne de olsa, şimdi şüpheli sonuçları olan birkaç NFT ve kripto projesiyle bağlantılı. Bunlara Ethereum Max, Bored Bunny, Real Floyd NFT, Moonshot ve diğerleri dahildir. Önemli bir şekilde, bunların çoğunun neredeyse hiçbir değeri yoktur ve geliştirme ekipleri AWOL’dur. Sırf bu yüzden bile Floyd Money Mayweather’in piyasada güvenilirliği yok olma noktasında.

Floyd Mayweather NFT Projelerinin Şüpheli Adamı!

En son proje, bir NFT markası olarak tanıtılan ‘Mayweverse’ ve Floyd Mayweather için Metaverse idi. Proje çok umut verici görünüyordu ve resmi Discord’da 100 binin üzerinde üye vardı. Bununla birlikte, proje ilk başta satmadığı için birçok kişi bunların çoğunun ‘bot’ olduğundan şüpheleniyor.

Dahası, proje basım sona erdiğinden beri tweet atmadı ve Twitter NFT araştırmacısı @ZachXBT biraz araştırma yaptı. Basımdan sekiz gün sonra birisinin 200 bin dolara varan geliri iki cüzdana aktardığını iddia edilmekte. Daha fazla araştırmadan sonra, ZachXBT, Mayweather’ın desteklediği önceki NFT projelerine ait bazı cüzdanları içeren bir iz çizdi.

Floyd Mayweather şimdi yeni bir NFT koleksiyonunu tanıtıyor. Aslında “ Global Titans Fight Series ”de yer alıyor. Bu, NFT’leri bilet olarak kullanan ve ödüllerde fayda sağlayan sporcular için yeni bir yüksek profilli etkinlik serisidir. NFT sahipleri bu dövüşlerin çevrimiçi akışına erişebilme hakkına sahip.

Daha sonra ne olacağı ve Mayweverse’in tekrar aktif hale gelip gelmeyeceği belli değil. Çünkü şimdi Floyd Mayweather’ın bağlantılarının olduğu başka bir şüpheli NFT projesi gibi görünmekte.

Floyd, bu projenin kalıcı olduğunu iddia etti. Ayrıca, bir metaverse inşa etmeyi planlıyor. Bu ifadelerle ilgili olarak, çoğu NFT topluluğu üyesi bunları tam olarak görüyor. Sonuç olarak, bazıları SEC’in tüm para kazanma planları için Floyd’un peşine düşmesini bile istiyor. Genel olarak, Floyd Mayweather projesi, NFT yatırımcılarının giderek daha fazla bilgi sahibi olduğu göründüğü için satmaya yakın bir yere gelmedi.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...