Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Floyd Mayweather NFT Koleksiyonlarına Yenisini Ekliyor

Paylaş

Boks dünyasının ünlü isimlerinden Floyd Mayweather, Mayweverse halı çekiminin ardından yeni bir NFT projesini tanıtıyor. En son NFT dolandırıcılığından sonra Floyd’un NFT alanında bir iş yapması şaşırtıcı gibi görünmekte. Fakat ‘Money’ lakaplı sporcu isteklerinden vazgeçmiyor.

Ne de olsa, şimdi şüpheli sonuçları olan birkaç NFT ve kripto projesiyle bağlantılı. Bunlara Ethereum Max, Bored Bunny, Real Floyd NFT, Moonshot ve diğerleri dahildir. Önemli bir şekilde, bunların çoğunun neredeyse hiçbir değeri yoktur ve geliştirme ekipleri AWOL’dur. Sırf bu yüzden bile Floyd Money Mayweather’in piyasada güvenilirliği yok olma noktasında.

Floyd Mayweather NFT Projelerinin Şüpheli Adamı!

En son proje, bir NFT markası olarak tanıtılan ‘Mayweverse’ ve Floyd Mayweather için Metaverse idi. Proje çok umut verici görünüyordu ve resmi Discord’da 100 binin üzerinde üye vardı. Bununla birlikte, proje ilk başta satmadığı için birçok kişi bunların çoğunun ‘bot’ olduğundan şüpheleniyor.

Dahası, proje basım sona erdiğinden beri tweet atmadı ve Twitter NFT araştırmacısı @ZachXBT biraz araştırma yaptı. Basımdan sekiz gün sonra birisinin 200 bin dolara varan geliri iki cüzdana aktardığını iddia edilmekte. Daha fazla araştırmadan sonra, ZachXBT, Mayweather’ın desteklediği önceki NFT projelerine ait bazı cüzdanları içeren bir iz çizdi.

Floyd Mayweather şimdi yeni bir NFT koleksiyonunu tanıtıyor. Aslında “ Global Titans Fight Series ”de yer alıyor. Bu, NFT’leri bilet olarak kullanan ve ödüllerde fayda sağlayan sporcular için yeni bir yüksek profilli etkinlik serisidir. NFT sahipleri bu dövüşlerin çevrimiçi akışına erişebilme hakkına sahip.

Daha sonra ne olacağı ve Mayweverse’in tekrar aktif hale gelip gelmeyeceği belli değil. Çünkü şimdi Floyd Mayweather’ın bağlantılarının olduğu başka bir şüpheli NFT projesi gibi görünmekte.

Floyd, bu projenin kalıcı olduğunu iddia etti. Ayrıca, bir metaverse inşa etmeyi planlıyor. Bu ifadelerle ilgili olarak, çoğu NFT topluluğu üyesi bunları tam olarak görüyor. Sonuç olarak, bazıları SEC’in tüm para kazanma planları için Floyd’un peşine düşmesini bile istiyor. Genel olarak, Floyd Mayweather projesi, NFT yatırımcılarının giderek daha fazla bilgi sahibi olduğu göründüğü için satmaya yakın bir yere gelmedi.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...