Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Farandole NFT Pazar Yeri Başlattı

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Farandole NFT, Avalanche’ta kaliteli şaraplar ve alkollü içkiler için küresel NFT pazarını başlattı. Yenilikçi NFT platformu, blockchain teknolojisini kullanarak sanal ve fiziksel şarap ve alkollü içki ticaretine izin verir. Ayrıca, şarap endüstrisindeki sorunlar için modern çözümlere ışık tutuyor.

Farandole NFT Alkollü İçki Uzmanları için Küresel Pazar Kurdu

Farandole’nin pazarı, Web3‘te sunulan çözümlerden yararlanarak şarap ve alkollü içki endüstrisini modernleştirmeyi amaçlıyor. Bu, ürünün kalitesini korurken tüketiciler için daha hızlı daha ucuz hizmetler anlamına gelir. Örneğin, platform sahiplik takibini kolaylaştırır. Şarap ve alkollü içki alıcıları, dijital varlığı blok zincirinde saklanan mülkiyet kanıtı ile birlikte alacaklar. NFT’nin ticareti her yapıldığında, fiziksel şişe profesyonel bir depolama deposunda en uygun koşullarda kalır. Sadece keyfini çıkarma zamanı geldiğinde depodan çıkacaktır.

Farandole tarafından NFT’lerin ve blokchain teknolojisinin uygulanması, yalnızca idari yüklerin ve yasal sorunların çözülmesine yardımcı olmakla kalmaz. Ayrıca teslimatları azaltır ve iklim üzerindeki etkiyi azaltır. Ayrıca her işlemde telif ücretlerinin üreticilere, markalara ve satıcılara gitmesini sağlar. Platform ayrıca, blok zinciri teknolojisinin kullanımı yoluyla varlığın özgünlüğünü ve bütünlüğünü garanti edecek. Farandole CEO’su Maxime Hamonic şunları söyledi:

“Fransa’nın Limoux bölgesinden gelen şaraplarla çevrili olarak büyüdüğüm için, ürünümüzün şarap endüstrisinin bugün mücadele ettiği kimlik doğrulama sorununu nasıl çözebileceğini şahsen göstermek için can atıyorum. NFT’lerin kullanımı yoluyla endüstriyi demokratikleştirmeyi umuyoruz. Aynı zamanda, sunduğumuz güzel şaraplar ve alkollü içkiler hakkında daha fazla bilgi toplayabilecek ve öğrenebilecek yeni bir meraklı kitleyi de cezbedin.”

Farandole, pazaryeri platformuna ek olarak metaverse’de bir Showroom da başlatacak . Ayrıca, Farandole’nin pazar yeri ve etkinliklerinde özel avantajlar sunan bir üyelik kulübü de vardır. Farandole’nin pazarının yumuşak lansmanı Mayıs ortasında olacak ve resmi lansmanı 30 Haziran 2022’de olacak. Platform, halka açık token satışlarını ve DEX/CEX listeleri ile ürün lansmanlarını şimdiden planladı.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...