Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Face Focus NFT Nedir?

Paylaş

Face Focus NFT projesi, THE Unnatural tarafından yayınlanmıştır. Aynı zamanda bu NFT projesi Tapu, fiziksel baskının alınmasını 5 Şubat 2025’e kadar ertelemenize izin vermektedir. Özellikle NFT Tapu’nun fiziksel sanat eserleri için itfası yaklaşık 2022 Ağustos’tan itibaren mümkün olacaktır. Face Focus Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

Face Focus NFT Nedir?

Proje doğal olmayan NFT Tapusu özellikle ARMAGHAN tarafından sunulan ve sanatçıların NFT damlalarından farklı olan yeni bir NFT kategorisidir. Bütün bunlar, ARMAGHAN tarafından sağlanan, fizikselin alınmasını geciktirme ve alım-satım basitliği sağlama amacına hizmet eden yardımcı NFT’lerdir. Bu çeşit NFT ile ilişkili ek yardımcı program ya da bir avantajı yoktur. Koleksiyonu, ETH’ye bağlı NFT’ler için Token’la çalışan bir ekosistem olan Opensea Blockchain’de basılmıştır. Aynı zamanda NFT’ler, NFT Bridge kullanılıp ART ve ETH arasında taşınabilmektedir.

Fiyatı Nedir?

Face Focus projesinin, 26 Ekim 2022’de çıkarılan bir NFT’dir. Projenin mevcut taban fiyatı ise, 0.047 ETH olarak görülmektedir. Toplam hacmi ise şu anda 0.000 Ethereum olarak görülmektedir.

Face Focus NFT projesinin OpenSea koleksiyondan toplam 261 adet parça dijital sanat eseri mevcuttur. OpenSea verilerine göre proje koleksiyonuna ev sahipliği yapan kişi sayısı şu anda 1 olarak görülmektedir.

Face Focus NFT Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcıların, Face Focus NFT OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilmektedir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır:

Yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. Özellikle ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Pixel Rex NFT Nedir?

Pixel Rex NFT projesi, Degens için 6.000 benzersiz Play-To-Win...

Rimowa x RTFKT Phygital Luggage Collab Nedir?

LVMH'nin sahibi olduğu Almanya merkezli Rimowa markası, Nike'ın web...

Yagiverse NFT Nedir?

Platform gezegenlerinin yok edilmesinden sonra 3.333 Yagiverse, galaksiler arası...

Infkted NFT Launch Nedir?

Infkted NFT Launch projesi, NFT'lerde sevilen geleneksel özellikleri ve...

Energy of Space Robots Nedir?

Energy of Space Robots Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak...

Abbott & Costello’s Who’s on First Nedir?

Abbott & Costello, bütün zamanların en büyük komedi ikilisidir....