Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Energy of Space Robots Nedir?

Paylaş

Energy of Space Robots Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz. Proje 23. yüzyıl insan uygarlığı bitmek üzereyken, keşif ekipleri, içindeki enerjinin tükenmeye yakın olduğu bir gezegen keşfetmiştir. Birçok gezegenler arası nakliye şirketi, gezegenin yörüngesinde dönmelerine izin verecek bir patent için yarıştı. Fakat sadece üçü bu teknolojiyi elde edecek kadar şanslıydı. Bunlar; Magma Speed, Sandy Express ve Radioactive Dash’dir. Gezegenin aktif kolonizasyonuna başlayarak madencilik ekipmanı üretmek için sanayi işletmeleri kurdular.

Rakipler, finansal olarak ve gezegenin yüzeyinde şiddetli savaşlar verdiler. Bu bazı endüstriyel işletmelerin askeri kullanıma dönüştürülmesini zorladı. Aynı zamanda gezegenden çıkarılan kaynaklar savaş makinelerini büyük ölçüde güçlendirmiştir. Özellikle rekabetleri, gezegenin içinden daha güçlü bir düşman ortaya çıkana kadar devam etmiştir. Neredeyse bin yılın enerjisiyle dolu olmaktadır. İşletmeler tarafından yaratılanlara çok benzeyen, biraz değiştirilen, sanki gezegenin kendisi insanların bilgisini emmiş ve kendi kaynaklarını kullanıp ona dayalı robotlar yaratmış gibi makinelerdi. Şu andan itibaren, “Energy of Space Robots” adlı bir savaş başladı.

Projenin Amacı Nedir?

Projeyi geliştirmek, yeni düşmanlar eklemek, mekaniği geliştirmek, kişisel sanatlar şeklinde mevsimsel eklemeler yapmak istemektedirler. Özellikle farklı işbirlikleri yapmak ve 1/1 robot eklemekte istemektedir. Kullanıcıların EOS Robots evreninde benzersiz olmalarına da izin vermek istenmektedir. Aynı zamanda çok oyunculu için fikirlerde mevcuttur. Mümkün olduğunca çok koleksiyoncu ve oyun kullanıcısını bir araya getirmek için gidecek bir yerleri bulunmaktadır.

Energy of Space Robots Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcılar, Energy of Space Robots NFT’nin OpenSea veya web sayfasını ziyaret edilebilir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Bu NFT koleksiyonunu satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...