Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

En Kârlı KaijuKingz NFT Pixelleri

Paylaş

KaijuKingz, yılın en kârlı piksel NFT girişimleri arasında yer alıyor. Ayırt edici özelliklerden metaverse yardımcı programına kadar, bu dijital canavarlar, iş gücünün son derece etkili DAO’suna girişe izin verir. Ayrıca, 3,333 Genesis Kaijuz, sınırlı sayıda Kaiju NFT’leri de üretebilmekte. Söylentiye göre KaijuKingz, NFT sahnesinde sonraki CyberKongz’a dönüşebilmekte. Bunu düşünerek, girişimin neyle ilgili olduğunu NFXHaber olarak keşfedelim.

KaijuKingz Nedir?

Temelde KaijuKingz, CyberKongz’dan etkilenen bir NFT girişimidir. İlk NFT çeşitleri, “Kaijuz” olarak adlandırılan 333 Genesis Kaiju NFT’den oluşur. Her dijital avatarın pikselli bir tasarımı ve renkli özellikleri vardır. Şapkalardan ekipmana ve zırhlara kadar dijital ejderhalar, Ethereum blok zincirinde yaşıyor. Özellikle, toplama 10 Efsanevi Kaijuz’dan oluşuyor. Bu animasyonlu NFT’ler karakteristik ayırt edici ve arka planlar gibi görünmekte. Aslında, birçok koleksiyondan biri ön mint içinde saklanmaktaydı. Bu arada, artık kalan 9 dijital mülk artık açık artırmaya çıkarılmaktadır.

Girişim, CyberKongz NFT’lerinin canlı bir üyesi ve koleksiyoncusu olan OhDots’tan geliyor. KaijuKingz’i Augminted Labs olarak adlandırılan yeni firmasının altında yarattı. Buna göre, taahhüt, “rakipleri ve Web3 toplulukları arasındaki iş birliğini teşvik etmeyi” hedefler. Yine de, OpenSea pazarında KaijuKingz NFT’lerini keşfedebilirsiniz. Mevcut pixel değeri 0,915 ETH’dir. Toplamda ise hacim miktarı 28.7K ETH’yi aştı.

KaijuKingz NFT Kârlı Bir Yatırım Mı?

Başlangıç ​​olarak, Genesis KaijuKingz NFT günde 5 dolar RWASTE üretir. Açıkça belirtmek gerekirse, RWASTE, KaijuKingz’in yerel yabancı parasıdır. Sahipler bu tokenları aşağıdaki şekilde kullanabilmekte:

  • Kaiju NFT’leri için bilgi yazımı.
  • Kendi Kaijuz’larını adlandırın;
  • Bir Çocuk Kaiju oluşturmak için iki Genesis Kaijuz’u.
    Girişimde, elde edilen 6.666 Çocuk Kaiju NFT’sine sahiptir. Şaşırtıcı bir şekilde, ardından gelen Çocuk Kaiju, onu oluşturan NFT’lerden tamamen farklıdır.

Aslında, bu koleksiyonlar, yeni özellikleri ve hızlı bir şekilde faydayı karakterize etmekte!

KaijuKingz Yol Haritası ile İlgili Olarak Ne Var?

Şaşırtıcı bir şekilde, piksel KaijuKingz NFT’leri Metaverse’i devralabilecek 3D modaya dönüşecek. Prensip olarak, sahipler bu Voxelized karakterleri avatarları olarak kullanabilecekler. KaijuKingz’e yardımcı olacak birincil metaverse The Sandbox’tır.

Daha sonra, teşebbüsün DAO’su, yetenekli bireylerin Web3 dünyasında başarılı olmalarına yardımcı olmak için kasaya erişmeye başlayacak. Girişim yöneticileri burs vermeyi bile hesaba katmaktalar. İçerik oluşturucuları ve oluşturucuları için araçlar sağlanmakta.

Bu moda, grup üyeleri girişim ile birlikte gelişebilmekte. Uzun vadede, KaijuKingz grubunu yükseltmek için yeni yöntemler keşfedebilir. Ayrıca RWASTE için yükseltilmiş yardımcı programdan genç yetenekleri desteklemeye kadar, taahhüt hedefleri “Kaiju imparatorluğunu genişletmek” ve Web3 dünyasının sınırlarını zorlamak. Aslında teşebbüs kurucuları zaten sözlerini yerine getiriyorlar. KaijuKingz, KaijuKingz Bilim Adamları adlı ikincil bir NFT ürün yelpazesini zaten başlattı. Bu arada, iş gücü grubu için de bir P2E ekosistemi geliştirdi.

Sonuç olarak, KaijuKingz, piksel sanat eserleri aracılığıyla güçlü bir grup oluşturmayı amaçlayan bir NFT girişimidir. Renkli özellikler, NFT’ler ve mint potansiyelleri, toplamanın uzun vadeli değerini artırır. Ne de olsa bu sadece başlangıç, çünkü işgücü hızla P2E oyun ilgi alanına da yayılacak.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...