Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

En Çok Kazandıran Metaverse Oyunları

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Bu sektöre katılan her bir dev ise yeni bir inavasyon yaratma çabasında. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Blockchain tabanlı oyunlar son yıllarda muazzam bir büyüme kaydetti ve endüstri yavaşlama belirtisi göstermiyor. Sıradan video oyunları gibi, metaverse oyunları da birçok çeşit ve boyutta gelir. Her niş için sanal alan oyunları, kart oyunları, RPG’ler, MMORPG’ler ve oyunlar vardır. Kripto yetiştirme oyunları nişlerden biridir.

Metaverse Oyunları Arasında En İyisi Hangisi?

Bu oyunlarda yaratık ya da evcil hayvan yetiştiriyor ya da topluyorsunuz. Blockchain tabanlı Pokemon oyunları hayal edin ve kabaca bir fikir edineceksiniz. 2022 itibariyle, yeni konseptlere sahip bazı ilgi çekici oyunlar üzerinde çalışıyor. Yaklaşan teklifleri göz önünde bulundurarak, incelemeniz gereken en iyi kripto yetiştirme oyunlarından bazıları.

  • Monsta Infinite

Herkesin rekabet ederek veya eğlenmek için oynayarak token kazanabileceği merkezi olmayan bir oyun evrenidir. Ayrıca Monsta, SHANI’da yaşayan dinozorlardan önceki çağlardan kalma sıra dışı ve tuhaf bir türdür. Ama şimdi, potansiyel olarak feci bir tehdit olan JILAKA ile karşı karşıyalar. Durum değişmeden kalırsa, ortadan kaldırılabilir. Sonuç olarak, en eski ataları olan Inception Monsta’yı uykularından uyandırırlar. Monsta, başlangıcında insanlarla benzersiz biyolojik ağları aracılığıyla bağlantı kurmak için blok zinciri teknolojisini kullandı. Anavatanlarına zafer kazandırmak için liderlik ve rehberlik için bize bakıyorlar. Ayrıca JILAKA’yı yenmedeki yardımınızın bir ödülü olarak, bize gezegendeki en değerli kaynakları olan Stamen Tellus Token’ı verecekler ve sizi efendileri olarak görecekler.

  • My DeFi Pet

Binance ve Kardia blok zincirlerinde bulunan bir yaratık yetiştirme ve yetiştirme oyunudur. My Defi Pet’te oyuncular , ödül olarak İksir iksirleri için önemli savaşlarda evcil hayvan yetiştirir, çiftlikler geliştirir ve patron canavarlarla savaşır. Bu ödülü, oyunun ana jetonu olan DPET ile takas edebilirsiniz. Evcil hayvanları geliştirmek için de kullanabilirsiniz.

  • Axie Infinity

Axie Infinity, şüphesiz Axies’i (oyundaki sevimli yaratıklar) ürettiğiniz, topladığınız ve eğittiğiniz en iyi blockchain oyunlarından biridir. Eksenleriniz daha sonra diğer Eksenler ve canavarlarla savaşa girebilir. Hem akıllı telefonlarda hem de bilgisayarlarda indirilebilir.

Kripto oyunu, Binance’den satın alınabilen AXS ve SLP NFT’ler tarafından desteklenmektedir. Axie Infinity Temmuz 2021’de 42 milyon doların üzerinde satış yaparak yeni bir rekor kırdı. Bu şu anda piyasadaki en maliyetli NFT’lerden biridir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...