Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Emirates NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürecek

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Bu sektöre katılan her bir dev ise yeni bir inavasyon yaratma çabasında. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. BAE ulusal havayolu şirketi Emirates NFT ve Metaverse alanını araştıran en son büyük isim. Güçlü Orta Doğu havayolu şirketi, bir dizi koleksiyon çıkartmaya karar verdi. Ayrıca kamu hizmeti tabanlı NFT içeren ilk projenin halihazırda devam ettiğini duyurdu.

Havayolunun müşterileri için sürekli olarak yenilikçi deneyimler yaratma konusunda bir üne sahip. Bu haber sürpriz olmamalı. Ayrıca Metaverse’de imza marka deneyimleri geliştirmeye yönelik son hamlesi, dijital ekonomide öncülük etme istemektedir.

Dubai ve BAE’nin güçlü, kendi kendine yeterli bir dijital ekonomi oluşturma taahhüdü var. Ayrıca yapay zeka, sanal varlıklar ve iş alanlarındaki en son yeniliklerle ilgili girişimleriyle uyumlu gözükmekte. Tabii ki, Emirates grubunun Başkanı, lansmanla ilgili bir açıklama yaparken bunu da belirtmeyi ihmal etmedi. Lansman duyurusu sırasında, Emirates İcra Kurulu Başkanı, BAE ve Dubai’nin dijital dünyada ileride olduğunu belirtti. Ayrıca, “Emirates, iş süreçlerini iyileştirmek, müşteri tekliflerini geliştirmek ve çalışanlarının deneyimlerini zenginleştirmek için her zaman ileri teknolojileri benimsemiştir.” dedi.

İlk proje halihazırda yürütme aşamasındayken, ilk koleksiyon setinin lansmanı önümüzdeki birkaç ay içinde gerçekleşecek.

Emirates NFT: Kullanıcı Etkileşimi Bekliyor

Emirates ayrıca Expo 2020 alanındaki Emirates Pavilion’u bir inovasyon merkezine dönüştürme planlarını da duyurdu. Tesis, havayolunun Metaverse’deki kuruluşunu hızlı bir şekilde takip etmek için tüm dünyadaki yeteneklerin NFT ve Web3 projelerinde işbirliği yapacağı bir merkeze dönüştürülecek.

Emirates Group Başkanı, Expo 2020’deki Emirates Pavilion’un , BAE’nin dijital ekonomi vizyonuyla uyumlu bu tür son teknoloji fütüristik yenilikleri geliştirmek için en iyi site olduğunu açıkladı. Bu amaçla, Emirates endüstri ortaklarıyla ilişkilerini yoğunlaştırdı ve boru hattı projeleri için yetenekleri işe alıyor.

Emirates, yeni çabalarının müşteri deneyimlerini iyileştirmeye nasıl yardımcı olacağına dair daha fazla bilgi vermeyerek NFT projelerinin ayrıntılarını kendi başına saklamayı tercih etti. Havayolunun yenilikçi çözümlerinin başarısına dayanan itibarı nedeniyle, analistler tarafından beklenti yüksek. Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...