Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Elvis NFT, Metaverse Dünyasında Çıkış İçin Büyük Ortaklık Duyurdu

Paylaş

Elvis ve web3, RunitWild, Could 25 metaverse görevi Elvis NFT için birkaç ortaklık tanıttı. Yepyeni yoldaşlar, Sandbox, Decentraland, Voxel Architects, DAPPCRAFT ve Metakey’i içeriyor. Duyuru, görevin sonraki ay başlangıç ​​lansmanı için hazırlanması nedeniyle geldi. Peki Elvis On-Chain NFT görevi nedir ve Elvis Presley metaverse planları nelerdir?

Elvis NFT: On-Chain’in Metaverse Tekniği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Elvis NFT misyonu, metaverse içinde Elvis takipçileri için türünün tek örneği bir toplanma yeridir. Bu alanı inşa etmek için ekibe bir dizi ortak ekledi. Özünde, bu alan muhtemelen “yarı kapsül ve yarı eğlence parkı” olacak. Ve sonunda pop ikonunun bir kutlaması olacak.

Yoldaşların her biri, Elvis metaverse içinde geniş bir deneyim yelpazesi geliştirecek. Sandbox, bir örnek olarak, kendi yerel sporu için Elvis avatarlarını yaratacaktır. Bu şekilde, Elvis takipçileri metaverse içinde efsanenin kendisini gösterme fırsatına sahip olabilirler. Voxel Architects, Sandbox’ın Elvis avatarlarının el yapımı ve son derece ayrıntılı olmasını sağlayacak.

Bu arada, tasarımcı DAPPCRAFT, Block Get Together için resmi olarak lisanslı tüm cihazları tasarlayacak. Bu, Elvis tulumundan ve ikonik bir Elvis model peruğundan oluşur! RunItWild Direktörü Adam De Cata. “Bu hayal bile edilemeyen arkadaşlar, zanaat içindeki tüm liderler, Elvis takipçileri için türünün tek örneği bir toplanma yeri inşa etmemize yardımcı oluyor” dedi. “Hatta Elvis metaverse’i bir dizi çığır açan deneyime, üretken koleksiyonlara, sıra dışı canlı şovların vitrinine, hayran deneyimlerine ve gerçek olaylara ev sahipliği yapacak.”

Decentraland Elvis Block Get Bir Araya Nedir?

Son olarak, Genesis NFT düşüşünden sonra Decentraland, The Elvis Block Get Together’a ev sahipliği yapacak. İlginç bir şekilde, sosyal buluşma hedeflenmekte. Birçok Elvis taklitçisi için dijital dünyadaki birincil Guinness Dünya Raporu’nu tek bir yerde oluşturmayı hedefliyor! Açıkça, resmi bir Guinness World Data, raporu doğrulamak için akşama katılmakta.

Elvis Block Get bir araya gelenler, DAPPCRAFT tarafından tasarlanan giyilebilir ürünlere giriş yapabilirler. Hata bunun dışında, Elvis Genesis Anahtar sahipleri (daha sonra eklenecek) ekstra avantajlar elde edecek. Esas olarak, misyon, resmi olarak lisanslı Elvis Decentraland giyilebilir cihaz sahiplerine airdrop yapacak. Bu, pop ikonunun efsanevi tulumlarından, kıyafetlerinden, ayakkabılarından, peruklarından ve güneşliklerinden oluşur.

Elvis NFT Çeşitleri Nedir?

Elvis On-Chain NFT misyonunun sonraki kısmı, 1.935 türünün tek örneği Elvis Genesis Key NFT’lerinin piyasaya sürülmesidir. Her NFT muhtemelen, çoğunlukla Elvis’in sahne geri dönüşünü işaretleyen 1968’e özel olarak oluşturulan 1’e 1 olacak.

Böylece, bu oluşum anahtarları yardımcı programlarla doluyor. Üyelere özel Discord’a giriş fırsatı sağlanmakta. Ayrıca her biri bedensel ve dijital galeriler, NFT sergileri avantajların bir parçasıdır. Sahipler, efsaneden daha önce hiç görülmemiş gadget’ları içeren Elvis kasasından gelecek sürümler için oy bile alacaklar. Sonuç olarak, Elvis On-Chain NFT görevi, metaverse içinde Elvis Presley’in en önemli kutlamasını yaratmak için etkin bir şekilde gözlem yapıyor. Elvis metaverse vaadini yerine getirme şekli görülmeye devam ediyor.000

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...