Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Elidor Metaverse Nedir, Nasıl Giriş Yapılır?

Paylaş

Elidor Metaverse, Dedikolabilir koleksiyonu lansmanıyla Metaverse evrenine giriş yapıyor. Milli voleybolcu Ebrar Karakurt ve müzisyen Nova Norda ile birlikte çalışıldığını duyuruldular. 8 Haziran’da gerçekleşecek olan lansman ile Elidor Meteverse’e evreni kullanıma açılıyor. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Elidor Metaverse
Kaynak: Elidor Evreni

Elidor Metaverse Nedir?

Metaverse Boyner ve Elidor’un ortaklaşa çalışmasıyla gerçekleşecek. Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu, Elidor’un “Kendi Yolumuzda” projesi kapsamında genç kadınların eğitim hayallerini destekleyecek. Koleksiyon sınırlı sayıda parçadan oluşmaktadır. Ayrıca ana amacı TOG Vakfı’nın Gençlik Bursları Fonu’na kaynak oluşturarak üniversite sürecinde desteklenen genç kadın bursiyerlerin sayısını arttırmaktır. Çanta, tişört ve benzeri parçalardan oluşan koleksiyonda 17 benzersiz parça bulunmaktadır. 8 Haziran’da gerçekleşecek olan lansmandan sonra Elidor Evreni’nin Spatial etkinlik alanı herkesin ziyaretine açılması planlanıyor.

Elidor Metaverse’e Giriş

Elidor’un Metaverse evrenine, Elidor’un oluşturduğu özel web sitesi üzerinden giriş yapabilirsiniz. Elidor yaptığı yazılı açıklamada gerçekleşecek olan bazı etkinliklerin özel davet gerektirebileceğini açıkladı. Ayrıca ilk etkinlik lansmanı özel davetle gerçekleşecek. Spatial platformundaki etkinlik alanında gerçekleşecek olan lansmana, web tarayıcısından ve akıllı cihazlardan giriş yapılıyor. Etkinliğe katılamayanlar için ise Youtube üzerinden canlı yayın yapılacağı konuşuluyor. Elidor konuyla alakalı olarak şu açıklamaları yaptı:

Elidor olarak yenilikçiliği benimsiyoruz ve yeni teknolojilerin kullanıldığı her alanda tüketicilerimizle buluşmanın yollarını keşfetmeye devam ediyoruz. Kendi Yolumuzda projesi kapsamında genç kadınların eğitim hayallerini desteklemek için hızlı tüketim markaları arasında Türkiye’deki ilk NFT projesini ürettik. Buradaki açık artırmanın gelirini TOG Gençlik Bursları Fonu’na aktararak genç kadınlar için burs kaynağı yarattık. Şimdi de Elidor markamızı ve Kendi Yolumuzda marka amacı projemizi sanal evrene taşıyoruz. Yenilikçi bir iletişim açısıyla tüketicilerimizle projemizi buluşurken, Boyner iş birliğiyle oluşturduğumuz Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu sayesinde TOG’un Gençlik Bursları Fonu’na kaynak yaratarak genç kadınların eğitim hayallerinin önündeki engelleri kaldırmaya devam ediyoruz.

Elidor Metaverse’de Avatar

Spatial’a üyelik aşamasında adımları takip edebilirsiniz. Ya da Spatial’da üyelik oluşturup giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan profil kısmına tıklayarak oluşturabilirsiniz. Ayrıca gelecek linke tıklayarak isim ve soy isim yazıp tamam tuşuna tıklayınız. Sonra başla butonuna tıklayıp üyeliğinizi açıp avatarınızı oluşturabilirsiniz.

Spatial platformu iki tip avatar bulunmaktadır. Bir tanesi çekeceğiniz ya da yükleyeceğiniz fotoğraf üzerinden gerçek yüzünüzü baz aldığı avatar. Diğeri ise yine çekeceğiniz ya da yükleyeceğiniz fotoğraf üzerinden yeni model avatar.

Üyeliğinize giriş yaptıktan sonra kamera ile anlık fotoğrafınızı çekebilirsiniz. Ayrıca fotoğraf yükle seçeneğine tıklayarak yüzünüzü tarayabilirsiniz. Sonrasında avatarınızı oluşacaktır. Ayrıca gelen ekranda avatarı düzenle butonuna tıklayarak avatarınızı özelleştirebilirsiniz.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...