Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Efsanevi Milan NFT’leri Tükendi!

Paylaş

AC Milan’ın uzun bir aradan sonra gelen şampiyonluğunu kutlayan NFT’lerinin lansmanını gerçekleştirdi. Born to Lead NFT sanat eseri sınırlı sayıda üretilmiştir. Koleksiyon Rossoneri’yi kutluyor. Ayrıca Milan’ın futbolunu tebrik ediyor. Efsanevi Milan NFT’leri satış esnasında bitti. NFXhaber olarak detayları sizin için derledik.

Efsanevi Milan NFT’leri

Efsanevi Milan NFT’leri Bitti!

Yakın zamanda gerçeleşen NFT lansmanı tamamlandı. Küresel spor ajansı Octagon ile iş birliği içinde oluşturulan Born to Lead NFT, NFT Creative Studio Burn ve Broad tarafından tasarlanan özel sanat aracılığıyla BitMEX’in AC Milan ile ortaklığını NFT hayranları için hayata geçirdi. Born to Lead NFT, taraftarlara kulüp tarihinin bir parçasına sahip olma fırsatı sundu. Yayınlanan koleksiyon şampiyonluğu yaşatmak ve aynı zamanda yenilikçi bir geleceğin yolunu açması açısından önem taşıyor. Ayrıca NFT sahibinin sahada gerçekleşenlerin büyüsüne daha yakından tanık olması için kişiye iki kere olmak üzere özel hizmet bileti verilecektir. Uçuşlara ek olarak özel bir sahne arkası turu olacaktır. Konaklama desteği vererek maç öncesi mükemmel bir heyecana ortak olma deneyimi sunacaktır. NFT’ye en yüksek teklifi veren taraftar forma kazandı. Taraftarın kazandığı forma resmi olarak imzalanmıştır.

Kulübün efsane eski kalecisi Dida, bu tarihi anların kulüp ve taraftarları için ne anlama geldiğini yansıtmak için global spor ajansı Octagon ve NFT Studio Burn&Broad ile çalıştı. Proje tanıtımı için kısa bir tanıtım filmi çekildi. Film kısaca efsanevi Milan kadrosunun bilincini aktarıyor. Ayrıca NFT’ler içerisinde sahada kutlanan bazı unutulmaz anlar bulunuyor. Satış sonrası tüm gelirler dünyadaki yardım girişimlerini destekleyen Fondazione Milan’a aktardılar. BitMEX Pazarlama ve Satış Yönetici Michele Bertacco açıklamasında:

Milan’ın Born to Lead kampanyasının ilk iki NFT’sinde olan anlar, birçok insanı spora aşık etmiştir. Üstelik şimdi sonsuza dek blok zincirinde ölümsüzleştirildiler.

Bu üçüncü proje, Winning the 21/22 Scudetto NFT, ilk kazandığımız sezonumuzu kapatmanın mükemmel bir yoludur. Sadece kazanmakla ilgili değil, aynı zamanda nasıl kazandığınızla da ilgili. AC Milan, İnanılmaz bir ekip. Onlarla gurur duyuyoruz.

Milan ve Octagon Tarafından da Açıklamalar Var

Ayrıca Milan tarafından ve Octagon tarafından da açıklamalar geldi. Yapılan açıklamalarda, Milan’ın ne kadar yenilikçi ve ileriyi düşündüğünden bahsedilmiştir. Kulübün yeni dünyaya ayak uydurmak istediğini belirtti. Üstelik bu ortaklığın devam edeceğini ve ilerleyen zamanlarda yeni koleksiyonlar üretileceği söylenmiştir. Ayrca zaman içerisinde farklı alanlara yönelebiliriz açıklaması geldi. Octagon yetkilisi, sanat ve futbol dünyasını bir araya getirmenin heyecanını taşıdıklarını belirtti.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...