Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

eBay NFT, Spor Temalı NFT Koleksiyonunu Tanıttı

Paylaş

Çevrimiçi e-ticaret büyük eBay, ‘OneOf’ NFT platformundaki ilk ürün yelpazesinin piyasaya sürülmekte. Böylece eBay NFT’ler dünyasına adım attı. Bu, eBay’in dijital koleksiyon dünyasına ilk adımını atıyor. İlk NFT ürün yelpazesi, spor temalıdır. Spor aktivitelerini simgeleyen öğelerinin değeri 10 dolardır. Kabaca 775 Rs. ile 1.500 dolar kabaca 1.15 lakh Rs. arasında değişmektedir. NFT’ler, Web3 destekçilerinin ana cazibesine tanık oluyor. Rekreasyon karakterlerinden, avatarlardan ve farklı konulardaki sanat eserlerinden etkilenmekte. Web3 destekli metaverse sektörüne ek olarak dijital mülk sınıfının ayrılmaz bir parçası haline gelmekte.

‘Genesis’, eBay’in NFT ürün yelpazesinin tanımıdır. Kanadalı hokey efsanesi Wayne Gretzky’nin 3D ve animasyonlu illüstrasyonunu sunar. Yıllar içinde Sports Activity Illustrated dergisine kapak olan farklı spor oyuncularının NFT varyasyonları da piyasada yer aldı. Bir Twitter yayınında, eBay NFT koleksiyonuna dair bir tweet attı.

eBay’de VP Collectibles, Electronics ve Dwelling’den Daybreak Block, “NFT’ler ve blok zinciri bilgi birikimi koleksiyon evinde devrim yaratıyor ve giderek daha fazla hayranlar için bir finansman alternatifi olarak görülüyor” dedi. Bu arada, ‘OneOf’ için bu, şapkanın içindeki başka bir tüydür. Platform, özellikle müzik ticaretinden ünlüler ve türler arasında tarz sahibidir.

eBay NFT Ticaretinde Hızlanmaya Başlıyor!

Aralık ayının son 12 ayında, Amerikalı rapçi Pitbull, diğer adıyla Mr. Worldwide, döngü içinde açıklanmayan bir miktar parayla OneOf’u çok katmanlı bir şekilde ele almaya başladı. Şarkıcı daha sonra kişisel NFT’lerini başlatması beklenmekte. Müzik ticaretinin en prestijli ödülleri olan 2021’de Grammy’ler ayrıca üç yıllık bir NFT koleksiyonu için OneOf ile ortaklık kurdu. “NFT satın almak, tanıtmak ve için bilgili bir kripto olmanıza gerek yok. OneOf ve eBay, aşağıdaki 100 milyon kripto-yerli olmayan kitle alışverişçisine dönüştürücü Web3 teknik bilgisi getiriyor.”

OneOf CEO’su Lin Dai bir duyuruda bahsetti. Piyasa takipçisi DappRadar’dan alınan bilgilere göre, NFT’lerin brüt satışları, 2021’de yaklaşık 25 milyar dolara (kabaca 1.84.700 crore) ulaştı. Çünkü spekülatif kripto varlığı tanınmaya başladı. Çok sayıda sektörden bir dizi yerleşik platform, platformlarına ekstra katılım sağlamak için NFT’leri takip ediyor. Bu ay bir örnek olarak, köprü toplayıcı platform LinkTree, platformuna NFT seçeneklerini ekledi.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...